Skoči na vsebino

Lojz prihaja


Arriba

Priporočene objave

Čuj ti bizgec, nobeden me ni "napizdo", slišal sem pač neke govorice. Božička pa lahko maš, jaz sem gor rasel ob Dedku Mrazu, kapiš? :headbang:

bizgec te je namrdal, zato pa vrjames takim govoricam :headbang: . pa ni moj problem če si odraščal v komunistični familjiji me prav nic ne briga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil odgovor od Lojza:

vielen Dank für Ihre Mail vom 22.12.2008 und Ihr damit verbundenes Interesse an unserem Unternehmen.

Leider müssen wir Ihnen mitteilen, dass eine Filialeröffnung in Slowenien langfristig nicht geplant ist.

Zunächst einmal planen wir für den ausländischen Markt, unser Filialnetz in Österreich zu erweitern. Erst wenn wir die notwendigen Erfahrungen in diesem Bereich gesammelt haben, werden wir auch in anderen europäischen Ländern expandieren. Unser Hauptaugenmerk liegt aber nach wie vor in Deutschland, da wir hier an vielen Standorten noch nicht mit einer Louis-Filiale vertreten sind.

Wir bedauern Ihnen keine anderslautende Mitteilung übersenden zu können und verbleiben

mit freundlichen Grüßen

Detlev L O U I S

Motorradvertriebsges. mbH

Toni Hennings

-Filialmanagement-

Povzetek - Louis trgovina v Sloveniji ni v dolgoročnem načrtu. Mrežo v Avstriji bodo sicer še širili, glavno pozornost pa bodo namenili še nepokritim delom Nemčije.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dobil odgovor od Lojza:

Povzetek - Louis trgovina v Sloveniji ni v dolgoročnem načrtu. Mrežo v Avstriji bodo sicer še širili, glavno pozornost pa bodo namenili še nepokritim delom Nemčije.

D.

No, moja blontnost je to poštekala s prve. :P B) O:-) :D

Saj se dovolj vozimo v Jodlarijo, Slovenčki. Pa Vuk & Vanga Service deluje brezhibno, torej ... no more we'd need.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja blontnost je to poštekala s prve. :P B) O:-) :D

Saj se dovolj vozimo v Jodlarijo, Slovenčki. Pa Vuk & Vanga Service deluje brezhibno, torej ... no more we'd need.

:) :)

ki je zaj oni bumbar :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :)

ki je zaj oni bumbar :whistle: :whistle:

Bizgec, ne bumbar. Bizgec! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moja blontnost je to poštekala s prve. :P B) O:-) :D

Saj se dovolj vozimo v Jodlarijo, Slovenčki. Pa Vuk & Vanga Service deluje brezhibno, torej ... no more we'd need.

A misliš, da bi onadva vsake tolko pogledala za one slušalice za v čeljado zmontizirat pa ene ob priliki dobavila v Slovenijo, domovino krepkih fantov? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da bi onadva vsake tolko pogledala za one slušalice za v čeljado zmontizirat pa ene ob priliki dobavila v Slovenijo, domovino krepkih fantov? :P

Jaz vem na koga mors naslovit tole vprasanje? ;-) Najraje preko PMja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

pozdrav

zanima me, ali je torej kaj s tisto "louisovo" štacuno v MB, ki naj bi se odprla pred kratkim? je že kdo bil?

pa zdi se mi da je še ena mlajša tema o tem obstajala, ki je nikakor ne najdem..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

zanima me, ali je torej kaj s tisto "louisovo" štacuno v MB, ki naj bi se odprla pred kratkim? je že kdo bil?

pa zdi se mi da je še ena mlajša tema o tem obstajala, ki je nikakor ne najdem..

LP

louis je odprl svojo štacuno na belokranjski (petovia avto). sicer še nisem bil tam, ampak baje nimajo neke blazne izbire....vsaj zaenkrat.

ma konc koncev, v louisu, kteremkoli že, itak nikol ne najdeš nič pametnega. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek. Louis ni odprl svoje štacune, ampak je neka slo štacuna začela zastopat in prodajat Louisovo robo :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek. Louis ni odprl svoje štacune, ampak je neka slo štacuna začela zastopat in prodajat Louisovo robo :)

Še huje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako to izgleda od zunaj.

28042009119.jpg

Notri pa je bolj malo in tudi vsega je le bolj za okus. No vsekakor pa se da tam obleči in verjetno naročiti robo iz kataloga.

Vsak začetek je težak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko sem se pogovarjal s prodajalcem, bojo kakšen mesec testirali, kakšno je sploh povpraševanje glede louisove robe. Stvari, ki jih imajo trenutno v trgovini so bolj kot ne za vzorec. Se pa da naročiti vse iz kataloga in stvari bi se naj dobilo v roku enega tedna po enaki ceni kot v katalogu, oz. zdaj na začetku bi naj bil še celo nek popust zraven.

Če bo stvar zaživela, pa bi naj tudi povečali zalogo robe v trgovini.

Je pa zanimivo, da so jim iz louisa dovolili, da so prav izobesilo Louisove table, kot da gre res za pravo Louis trgovino....no mogoče pa še kdaj bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek. Louis ni odprl svoje štacune, ampak je neka slo štacuna začela zastopat in prodajat Louisovo robo :)

in na osnovi česa ti to trdiš... tudi če je franšiza je enako pri McDonald-su ... noben ne reče drugače kot k McDonaldsu grem... in v čem je po tvojem razlika med Louis-ovo trgovino in to... tako da ne kar na pamet

<h3 class="r">

</h3>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil že tam pa ni izbire NOBENE

Sem vprašal če bojo meli crashpade, pa mi je rekla prodajalka da so to preveč individualni deli da bi jih držali, lahk jih pa naročijo...

Pa ji povem da so ''bunke'' za vse modele in znamke motorjev enake pa je blo konc...

V glavnem o

iz MB do G je lih slaba ura, grem raje tja kakor da en teden čakam pa dvaktat v trgovino hodim.

Če že mam namen tak dolgo čakat pol si direk naročim pa domov dobim pa nerabim nikamor hodit.

Da se o stvareh ki so za oblečt in so različnih velikosti sploh ne menimo...

Bedarija največja, če mene kdo vpraša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil že tam pa ni izbire NOBENE

Sem vprašal če bojo meli crashpade, pa mi je rekla prodajalka da so to preveč individualni deli da bi jih držali, lahk jih pa naročijo...

Pa ji povem da so ''bunke'' za vse modele in znamke motorjev enake pa je blo konc...

V glavnem o

iz MB do G je lih slaba ura, grem raje tja kakor da en teden čakam pa dvaktat v trgovino hodim.

Če že mam namen tak dolgo čakat pol si direk naročim pa domov dobim pa nerabim nikamor hodit.

Da se o stvareh ki so za oblečt in so različnih velikosti sploh ne menimo...

Bedarija največja, če mene kdo vpraša

se podpišem pod tole :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na osnovi česa ti to trdiš... tudi če je franšiza je enako pri McDonald-su ... noben ne reče drugače kot k McDonaldsu grem... in v čem je po tvojem razlika med Louis-ovo trgovino in to... tako da ne kar na pamet

<h3 class="r">

</h3>

Trdim na osnovi tega, da se je že par Motosvetovcev obrnilo z vprašanjem, če bo v slo Louis poslovalnica in če je ta trgovina ali Trg d.o.o. njihova poslovalnica, direktno na sedež Louisa in so odgovorili, da v Slo nimajo niti ne nameravajo odpreti trgovine. Je bilo o tem že veliko govora na Motosvetu, tudi direkten odgovor iz Louisa Nemčija je objavljen, vzemi si 5 min, pa preberi temo.

Razlika je pa v tem, da ima Louis tudi svojo kartico za zbiranje točk pri vsakem nakupu, članom "Louis kluba" redno pošilja tudi kakšne kupone za dodaten popoust in podobno dalje. In te stvari se da skoristit samo v uradnih Louisovih trgovinah, katere pa v slo ni in ne bo, oziroma zaenkrat še ni predvidena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na osnovi česa ti to trdiš... tudi če je franšiza je enako pri McDonald-su ... noben ne reče drugače kot k McDonaldsu grem... in v čem je po tvojem razlika med Louis-ovo trgovino in to... tako da ne kar na pamet

V tem, da tu ne moreš Louisove kartice za popuste uporabljat ... Pa v tem, da je res švoh zaloga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kartica? :)

Saj pa to ni špecerija, kjer bi vsak dan kaj kupil in potreboval popuste, pike ipd.

Jaz je za "pravega" lujza tudi nimam. Pa itak je cenejši od drugih. če kaj tam vzamem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da ne kupuješ vsak dan tam, ampak ti pa vsaj ene 6x letno na mail pošljejo kak kupon za npr. 10, 15, 20% popust. In če nameravaš kupovat kaj večjega, greš pač kupit takrat :) Poleg tega pa imaš od vsakega plačanega € pike v vrednosti 3% nakupa, neglede na to ali kupuješ artikle po redni ceni, znižane, restposten.. In če si nabaviš npr, kombinezon, škornje pa rokavice za jurja, zakaj ne bi dobil šenkanih 30€ dobropisa za kakšne drobnarije vzet, če pač že ponujajo to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu se druga kot klumpa, itak ne splača kupit. Sem pred leti kupil sidijeve škornje tam in to s 15% popustom. No, če bi se prej pozanimal, koliko stanejo pri nas, bi prišparal cirka 80€.... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu se druga kot klumpa, itak ne splača kupit. Sem pred leti kupil sidijeve škornje tam in to s 15% popustom. No, če bi se prej pozanimal, koliko stanejo pri nas, bi prišparal cirka 80€.... :fredy:

Kdor ma, ma!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!