Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2009


MotoBoy

Priporočene objave

optimist, no ja, kaj češ????

V teh, do skrajnosti skomercializiranih časih začne božiček s svojim pohodom že konec novembra ! trance_25_naughty.gifslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto je pač naneslo da sem naredil izpit proti koncu seone in sem jih naredil 1000km. Za letošnjo sezono jih je pa cca. 7600km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V teh, do skrajnosti skomercializiranih časih začne božiček s svojim pohodom že konec novembra ! trance_25_naughty.gifslap.gif

ja to pa res ne vem kdaj se to začne, ker nimam nikogar, ki bi me na to opozoril.... :whistle::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto je pač naneslo da sem naredil izpit proti koncu seone in sem jih naredil 1000km. Za letošnjo sezono jih je pa cca. 7600km!

Saj ni pomembno Aljaz92, koliko si jih prevozil. - Pomembno je, koliko časa jih boš "klepal"!! :yes:

Dober motorist, je star motorist! :O

Dober bajker pa, neboš verjel... star(kosmat) bajker! :unsure:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes obrnil letošnjih 16.000, skupaj znese to 79100 na FJR_ju.

Tistih par po Grobniku, Marofu in Pannoniji ne prištevam sem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut zakluču letošnjo sezono. Na žalost ni blo časa za več kot 8.530 prevoženih kilometrov :blush:, ampak je blo teh uživaških... Lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobrih 20k na sintisajzerju, 7k na suzi, pa dobre 3k kopilotiranja na X motorjih = ena trpežna moto rita :yea1:

update: glihkar 27k na yamahci:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, včeri zaključil letošnjo sezono. Prevozil 10.500km to je 500km manj kot lansko sezono. Kar zadovoljen. No, če prištejem še vse testne vožnje, pa sem zagotovo na 11.000 in še malo čez. Bilo je, spet, super :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moja malenkost: maja ob nakupu je bilo na števcu 2600km, preteklo soboto po prihodu v zimsko garažo pa 7200km, torej skupaj 4600km.

Precej tega je relacije, drugače kar v redu za 50ccm, aneda :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrih 17000km v letošnji sezoni, verjetno jih več ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potegnla črto pod sezono (oz. letos je blo sm pol sezone, prvo polovico sm neki hinavla z bolniško :krneki:), z Gromčkom sma predrsala točn 10.598 km, jutr po pucanju pred zimskim spanjem (zdj pa zaprmej tazadnje tako pucanje, k dvakrat je že bil ves trud zaman :whistle:) ga še prebremzam mal pa spiham vodo iz raznih špranjic pa bo lepih okroglih 10.600 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prilezel na 12.500km in tudi počasi zaključujem sezono...,bili so,kar hitri turistični kilometri!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!