Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2009


MotoBoy

Priporočene objave

Popravljam svoj post izpred dobrega tedna, dveh:

Suzuki SV 650 ma letos novih 15300km (od tega punca ene 3300km), Zephy jih ma ravno tako okol 3000km novih, Yamaha FZ1 pa že 4000km, pa počas se bo umirilo :)

Tak da jz letos okoli 19000km.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno prilezel preko 5000 km. :trance_33_sleep: Ampak naslednjo sezono bom pa... :whistle:

T-boy...tudi jaz naslednjo sezono ???????

ampak ta je bila pa res uspešna 25000 km res v vedno krasni družbi.... :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer prebila zame letos magično mejo 10.000 km.....:yea1:, v primerjavi s prejšnjimi leti švoh, ampak glede na okoliščine letos, superca :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za letos je moje sezone konec. Vse skupaj na dveh motorjih zeloo luštnih 12.000km :)

Drugo leto pa novim zmagam na proti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.000 km letos...,mpa tudi tretji servis...,no še kšn km bomo nardil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto motor pospravil na 9500 se mi zdi...Letos motor junija zaribal na 15.500. Motor na popravilu 1 mesec in pol, danes na števcu 29000, pa še kakšen jurček, dva padeta :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekih bogih 22kkm skozi celo sezono je. Mogoče še kakšnega jurja na jesen... al pa tud ne. :unsure:

juree :worship:

Popravljeno . Popravil Igorr
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, z mojo lubico pa sva jih letos naredila cca 9600. Ker pa vreme nekak noče več biti na strani nas motoristov, pa gume so tudi hin, jih letos nebo več veliko... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vragec mi je letos pridno služu blizu 20.000 srečnih kmjev. Danes je sicer fajn zahladilo...ampak se še ne dava...! baje da se sezona začne 1.1 in konča 31.12 ... :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ej učjri sm ga prodau, letos pa naredu okrog 12000. Kr lepa številka glede na to da sm biu vmes 1mesec na dopustu (pa ne z motorjem :( !!!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjka še enih 150 do 20000 - vsaj tolk (150) jih pa naredim še letos (vsaj upam :hmm: ).

M.

MDR tudi meni žal še par do 25000, a očitno ne vem, če bo šlo.....tale mraz, pa dež...ja mogoče pa gremo skupi nas kakšno proti obali :winkiss::winkiss::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!