Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2009


MotoBoy

Priporočene objave

Včeraj sem ga opral, da ne bi imel več skomin. Naredil malo preko 14000, to je nekje tudi moje povprečje. Čakam, da neha deževat in ga spravim v garažo.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem za letos zaključila tudi jaz. Malo zaradi financ, malo zaradi vztrajnega prehlada. No nekaj destinacij je pa treba pustit tudi za drugo leto trance_25_naughty.gif .

Letos je bila kar bogata bera, čeprav nama je malo zmanjkalo do petih osmic, se je števec ustavil na 88.354 km, štart je bil pa z 60.252 km. Nekaj težav je blo s srčkom, tko da je bil Brumček 2 meseca nevozen, ampak so drugi lepo poskrbeli zame, bodisi sem dobila kar motor za vozit, če ne pa vsaj zadnji sedež. Še enkrat hvala 004.gif .

- Brumčk (r6) 28.100 km

- gsxr750 6.200 km

- SV 650 700 km

- kopilotiranje okrog 3.000 km

=

38.000 km

Zdej pa šraufnciger u roko, pa veselo na obnovitvena dela, da bo drugo leto še boljši tale moj sintisajzerčk wub.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem za letos zaključila tudi jaz. Malo zaradi financ, malo zaradi vztrajnega prehlada. No nekaj destinacij je pa treba pustit tudi za drugo leto trance_25_naughty.gif .

Letos je bila kar bogata bera, čeprav nama je malo zmanjkalo do petih osmic, se je števec ustavil na 88.354 km, štart je bil pa z 60.252 km. Nekaj težav je blo s srčkom, tko da je bil Brumček 2 meseca nevozen, ampak so drugi lepo poskrbeli zame, bodisi sem dobila kar motor za vozit, če ne pa vsaj zadnji sedež. Še enkrat hvala 004.gif .

- Brumčk (r6) 28.100 km

- gsxr750 6.200 km

- SV 650 700 km

- kopilotiranje okrog 3.000 km

=

38.000 km

Zdej pa šraufnciger u roko, pa veselo na obnovitvena dela, da bo drugo leto še boljši tale moj sintisajzerčk wub.gif .

Bravo punca!!

No ker je bila pa vceri uradna zakljucna fura, bom pa se jaz potegnu crto:

Aprilia Futura 33500km (~51000 na stevcu)

KTM Duke II 6500km (~34000 na stevcu)

Brumci (r6) ~1000km (~300 na zadnjem zicu!)

-----------------------------------------------------------------------

~41000km (subject to change, se ni konc leta
:P
)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem za letos zaključila tudi jaz. Malo zaradi financ, malo zaradi vztrajnega prehlada. No nekaj destinacij je pa treba pustit tudi za drugo leto trance_25_naughty.gif .

Letos je bila kar bogata bera, čeprav nama je malo zmanjkalo do petih osmic, se je števec ustavil na 88.354 km, štart je bil pa z 60.252 km. Nekaj težav je blo s srčkom, tko da je bil Brumček 2 meseca nevozen, ampak so drugi lepo poskrbeli zame, bodisi sem dobila kar motor za vozit, če ne pa vsaj zadnji sedež. Še enkrat hvala 004.gif .

- Brumčk (r6) 28.100 km

- gsxr750 6.200 km

- SV 650 700 km

- kopilotiranje okrog 3.000 km

=

38.000 km

Zdej pa šraufnciger u roko, pa veselo na obnovitvena dela, da bo drugo leto še boljši tale moj sintisajzerčk wub.gif .

Bravo punca!!

No ker je bila pa vceri uradna zakljucna fura, bom pa se jaz potegnu crto:

Aprilia Futura 33500km (~51000 na stevcu)

KTM Duke II 6500km (~34000 na stevcu)

Brumci (r6) ~1000km (~300 na zadnjem zicu!)

-----------------------------------------------------------------------

~41000km (subject to change, se ni konc leta
:P
)

Gorenci so poludili, svaka čast! :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivi tile kilometerčki, :eek: ko pa koga vprašaš kolk ima motor, ko ga prodaja, pa vsi 11-20kkm, pa servisne knižce so tut potrjene. :nono: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivi tile kilometerčki, eek.gif ko pa koga vprašaš kolk ima motor, ko ga prodaja, pa vsi 11-20kkm, pa servisne knižce so tut potrjene. trance_26_nono.giftrance_32_shutup.giftrance_32_shutup.gif

Zanimiva pripomba. A taisti ljudje, ki imajo prevoženih toliko km to izjavljajo? Poznam jih namreč mnogo, ki naredijo letno celo 2000 km in zanje bi rekel, da imajo zgoraj omenjene km in potrjene knjižice. Da ne mešaš jabolke in hruške?

Aja, tema o prevoženih km: cca 32 000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva pripomba. A taisti ljudje, ki imajo prevoženih toliko km to izjavljajo? Poznam jih namreč mnogo, ki naredijo letno celo 2000 km in zanje bi rekel, da imajo zgoraj omenjene km in potrjene knjižice. Da ne mešaš jabolke in hruške?

Aja, tema o prevoženih km: cca 32 000

Car worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmje se šteje od 1.1.-31.12. kakšni so to pusiji da zaključijo sezono že oktobra al pa nedajbog septembra.

letos nisem bil veliko na motorju zaradi bolniške 2 mes. potem mi je še v lj en model razfuku ljubico(tdm) v križišču in sem naredil še en mesec pavze.

tdm 7500km

panka skoraj 9000km

max pod mojim povprečjem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivi tile kilometerčki, eek.gif ko pa koga vprašaš kolk ima motor, ko ga prodaja, pa vsi 11-20kkm, pa servisne knižce so tut potrjene. trance_26_nono.giftrance_32_shutup.giftrance_32_shutup.gif

Nč bat, moj bo tko ostal verjetno do konca pri meni, tko da bodo kilometri kar ostali gor (čeprav je bilo nekaj predlogov, naj si prevrtim kilometre na take, kot jih ima nova mašina), drugi majo pa mogoč sam petštevilčni števec, pa so že okol prišlitrance_25_naughty.gif . Po svoje pa so ljudje včasih tako trapasti, da raje kupijo kak podrt motor z "20.000" kot pa enega lepega, ohranjenega z 50.000. Pa vendar ti število kilometrov malo pove o stanju motorja. Raje kupim motor, ki ga je nekdo z veseljem veliko vozil in skrbel zanj, kot pa makino od enega lokalnega kafe racerja s 5.000 km, pa nažiganjem do amena z mrzlim motorjem na motozborih itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč bat, moj bo tko ostal verjetno do konca pri meni, tko da bodo kilometri kar ostali gor (čeprav je bilo nekaj predlogov, naj si prevrtim kilometre na take, kot jih ima nova mašina), drugi majo pa mogoč sam petštevilčni števec, pa so že okol prišlitrance_25_naughty.gif . Po svoje pa so ljudje včasih tako trapasti, da raje kupijo kak podrt motor z "20.000" kot pa enega lepega, ohranjenega z 50.000. Pa vendar ti število kilometrov malo pove o stanju motorja. Raje kupim motor, ki ga je nekdo z veseljem veliko vozil in skrbel zanj, kot pa makino od enega lokalnega kafe racerja s 5.000 km, pa nažiganjem do amena z mrzlim motorjem na motozborih itd.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmje se šteje od 1.1.-31.12. kakšni so to pusiji da zaključijo sezono že oktobra al pa nedajbog septembra.

Če se javiš za sponzorja za benz in gume, garantiram, da se nas najde vsaj še nekaj, ki se bomo z veseljem vozili do 31.12. whistle.gif

Tko zdej pa dost trance_28_offtopic.gif z moje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se javiš za sponzorja za benz in gume, garantiram, da se nas najde vsaj še nekaj, ki se bomo z veseljem vozili do 31.12. whistle.gif

Tko zdej pa dost trance_28_offtopic.gif z moje strani.

evo javim se! naslednji vikend se gre na furo po Hrvaški, Bosni in Srbiji. Jaz plačam benz pa še futr. Štart v petek ob 08:00 izpred paviljona. Ok?

Btw. vreme bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se javiš za sponzorja za benz in gume, garantiram, da se nas najde vsaj še nekaj, ki se bomo z veseljem vozili do 31.12. whistle.gif

Tko zdej pa dost trance_28_offtopic.gif z moje strani.

:topic:

Za gume sedaj ni problem, ti bojo zdržale do 31.12, nima asvalt temperature da bi jih "požrl"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost za letos, prsti štrajkajo :OK:

neki čez 8000 ...tolk po števcu, ene 500 pa še brez števca, k mi umes crknu :xx:

ene 100 pa še mau čez na zadnem zic, pa še ene tolk na drugmu mopedu :P

za ta prvo leto je blo dost O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

94xx zaenkrat...kar je kr lep številka glede na to da sm ksn začel...upam da bo še vreme da obrnem na 10k :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19.589 km v letu 2009 od 27.2. do 14.11.2009.

(enodnevni izleti, BiH 3 dni, Dolomiti 4 dni, Mali lošinj 3 dni, vožnje v službo ni bilo).

najnižja poraba 3,5 in najvišja 6,9 ter povprečje 4,85 L/100 km.

po prevoženih 11.000 km (lani+letos) prvič zamenjal gume - iz original na metzeler tourance.

po naslednjih prevoženih 13.000 km zamenjal metzeler tourance za tourance exp zaradi gumidefekta, sicer bi naredil še kakšnih 5.000-10.000 km,

vendar mi je serviser na amzs potegnil žice iz gume in ni bilo več varno, da bi namestil zračnico in tako izkoristil gumo do konca.

kratek povzetek sezone, čeprav ne spada vse v to temo "Koliko kilometrov v letu 2009".

prijeten počitek vsem motoristom in vašim motociklom ter se kmalu vidimo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padla še zadnja furca, tako da sem zaokrožu na 12000. Pa nobene prav dolge vožnje. Ni bilo časa. Bolj na šiht, pa po šihtu kakšen krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!