Skoči na vsebino

Koliko kilometrov v letu 2009


MotoBoy

Priporočene objave

letosnjih kilometrov 20.000 prov danes, jutri stejemo naprej.

je pa baba danes dopolnila 60.000km!!!

Vse naj naj, Futka!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ZRX-om: 1000 km

Z Aprilio: 5500

V službi z različnimi motorji: 3500 km

___________________

skupaj: 10000 km

Niti ni tako slabo napram prejšnjim letom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vragec mi je letos pridno služu blizu 20.000 srečnih kmjev. Danes je sicer fajn zahladilo...ampak se še ne dava...! baje da se sezona začne 1.1 in konča 31.12 ... :whistle: :evilgrin:

...prehitro sem se pohvalu :slap:, nisem vzel v račun višjo silo, da bom zaradi tovarniške napake ob prevozno sredstvo, tak da kot zgleda sem za to sezono :surrender: Ustavlo se je pri dobrih 20k in čaka na servisu božji žegen. :wacko: Nikoli ne veš, kaj ti jutrišnji dan prinese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos res ni blo tok švoh ... dobrih 24k ... če bo pa še kakšen lep vikend, se pa zna zgodit, da jih bo do konc leta 25k.

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, mojih se je tud nabralo približno tako: 3500 s KLE-jem, 14500 z Banditom, pa enih 300 z R45. Se pravi, debelih 18k.

Mam pa enga prjatla, ki jih je letos do oktobra na Banditu naštepal že preko 40k !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi neke hude kilometre pišete =) Js pa če sm jih 2000 naridl...zmaga =) Pol ko sm prodal pač konc =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos res ni blo tok švoh ... dobrih 24k ... če bo pa še kakšen lep vikend, se pa zna zgodit, da jih bo do konc leta 25k.

bova letos "porinla" še tistega jurja, da bova imela okroglo,kajne?....a greva na Grobnik? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezona - 3.5 mesca bolniške, - 6 tednov razdrt motor pa čakanje na dele.... pa neki števc crknu ... ma ja za letos jih kaže ene 2300... pa mal bo še upam...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste vsi neke male km nardil,js sm pa z viragotom 125 naredu v enem letu pa dveh mesecih 55.000km,zelo velik,pa še jih bom tako veliko,ker se rad vozim z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj ob 24:35 sem dopolnil 11000 km letos :yea1:. Včeraj pa 17000 skupno :OK:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tam nekje od 2 do 3000 ... sramota ... sej vem :(

Eh ne se bat moj ata je naredo z njegovim v 10 letih 500 km.Ce ne drugega ga sedaj jaz kdaj pa kdaj kurblam pa ga naženem pelat tak da bo lepo mene čakal. :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!