Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Ne, bosanke mamo za fršolongo :)

Če si premožen gradbinec,maš bosanke,če si Zidar maš doko,če si pa reven maš pa blejske :naughty:

zato mam jaz slednje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si premožen gradbinec,maš bosanke,če si Zidar maš doko,če si pa reven maš pa blejske :naughty:

zato mam jaz slednje.

Pa še te sposojeneicon6.gif

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tut js sm naredu prvo letošnjo mal daljšo turo :D

Tut za apn se da lepo pelat :trance_33_sleep:

Šoštanj-gorenje-šmartno ob paki-letuš-mozirje-nazarje-dobrovlje-male braslovče-letuš-šmartno ob paki-šoštanj

tura.png

50km

Na poti srečal veliko motoristov z "težkimi" motorji. Seveda jih je bilo sram pozdravit nekoga na apn :trance_33_sleep: . Jaz sem pozdravil vse z tem da sem pokimal vendar kaj češ... :rolleyes:

Vreme zelo lepo in toplo. Čim več takšnih dni.

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tut js sm naredu prvo letošnjo mal daljšo turo :D

Tut za apn se da lepo pelat :trance_33_sleep:

50km

Na poti srečal veliko motoristov z "težkimi" motorji. Seveda jih je bilo sram pozdravit nekoga na apn :trance_33_sleep: . Jaz sem pozdravil vse z tem da sem pokimal vendar kaj češ... :rolleyes:

Vreme zelo lepo in toplo. Čim več takšnih dni.

:worship: Bo boljše čez kako leto. Drugače pa važno, da si ti v furi užival.

LP. Se vidimo na žegnanju drugi vikend... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak že standard, mal do Kočevja pa nazaj, v Kostanjevici pa na čaj, ker zebeeeee. Fantje v modrem avtomobilu uporabljali laser, vendar neuspešno, ker vozimo po pravilih, so pa zato naredili kontrolo dokumentov in zaželeli srečno vožnjo :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tut js sm naredu prvo letošnjo mal daljšo turo :D

Tut za apn se da lepo pelat :trance_33_sleep:

Šoštanj-gorenje-šmartno ob paki-letuš-mozirje-nazarje-dobrovlje-male braslovče-letuš-šmartno ob paki-šoštanj

50km

Na poti srečal veliko motoristov z "težkimi" motorji. Seveda jih je bilo sram pozdravit nekoga na apn :trance_33_sleep: . Jaz sem pozdravil vse z tem da sem pokimal vendar kaj češ... :rolleyes:

Vreme zelo lepo in toplo. Čim več takšnih dni.

No, vidim, da si hitro začel! Pri pozdravljanju pa le dvigni roko, ker če samo pokimaš ali pomežikneš, se ne vidi dovolj razločno :P .

Moj prijatelj je pred leeeeeti z apn-om krožil po Italiji, Švici,... in to s sopotnikom :whistle: , no jaz sem z V-15 (49 ccm "specialka") šel v Bern - CH.... Zato kar hrabro in po pameti. Tak se začne :evilgrin: !!

Dobrodošel v dvokolesni svet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidim, da si hitro začel! Pri pozdravljanju pa le dvigni roko, ker če samo pokimaš ali pomežikneš, se ne vidi dovolj razločno :P .

Moj prijatelj je pred leeeeeti z apn-om krožil po Italiji, Švici,... in to s sopotnikom :whistle: , no jaz sem z V-15 (49 ccm "specialka") šel v Bern - CH.... Zato kar hrabro in po pameti. Tak se začne :evilgrin: !!

Dobrodošel v dvokolesni svet!

:D hvala...sam fora je ko nekateri stran pogledajo ko vidijo apn :P no, hvala za nasvet, bom pozdravil malo bolj konkretno....si ne predstavlam sebe z apn čez mejo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D hvala...sam fora je ko nekateri stran pogledajo ko vidijo apn :P no, hvala za nasvet, bom pozdravil malo bolj konkretno....si ne predstavlam sebe z apn čez mejo :yea1:

Jaz sem z svojim APN naredil več kot pa z vsemi drugimi prevoznimi sredstvi. Rabiš samo rezervno svečko, pa če se ustavi odšravfaš dizo, mal piheš skoznjo in gremo dalje. Skratka nikol me ni pustil na cedilu :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrr, nobene pametne temprature danes. Med 4 in 10 st. C.

Idrija - Cerknica - Babno polje - Grobnik - Ilirska Bistrica - Postojna - Idrija.

post-12027-1237747159_thumb.jpg

post-12027-1237747193_thumb.jpg

post-12027-1237747218_thumb.jpg

post-12027-1237747237_thumb.jpg

post-12027-1237747252_thumb.jpg

post-12027-1237747266_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo od tukaj že prevozil pot od Krškega preko Bregane pa po stari cesti do Karlovca in nato do Senja, potem pa po jadranki do Reke nato Delnice in čez Kočevje nazaj domov. Zanima me predvsem kako je kaj z staro cesto od mejnega prehoda Bregane do Senja (kvaliteta asfalta, ovinki, možje v modrem)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo od tukaj že prevozil pot od Krškega preko Bregane pa po stari cesti do Karlovca in nato do Senja, potem pa po jadranki do Reke nato Delnice in čez Kočevje nazaj domov. Zanima me predvsem kako je kaj z staro cesto od mejnega prehoda Bregane do Senja (kvaliteta asfalta, ovinki, možje v modrem)?

Smo že prevozili to pot... :trance_33_sleep:

Od mejnega prehoda, verjetno imaš v mislih malo obmejni prehod, Slovenska vas.

Od mejnega prehoda do Karlovca je bolj slaba cesta, drsi.... dela na cesti, tako da bolj previdno

do Karlovca. Na tem odseku ni nekih zanimivih ovinkov :whistle: , za može v modrem pa teško

rečem.. to je pač odvisno od situacije :trance_33_sleep:

Naprej od Karlovca pa je boljša cesta, vsaj kar se oprijema tiče in pa tudi bolj zanimiva, glede

ovinkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden se je lepo začel. Navsezgodaj na poti v službo me pokliče kolega in vpraša : "Ali si za eno krajšo turo čez ride danes ob 13h?" Ni treba dvakrat reči. Prav z nadzvočno hitrostjo vse uredim v službi in se ob 12h odpravim do kolega na drugi konec mesta na močvirje. Skozi mesto se peljem mimo tržnice. Lepo počasi po predpisih. Policaj ob cesti na zmajskem mostu gleda, če ne grem slučajno kaj prehitro. Pokimam mu. Nasmeji se medtem ko lepo počasi prav po uživaško peljem mimo. Ob enih sem že pred hišo kolega (blizu Rakovnika). Kreneva po avtocesti (prvič letos), ko se mi pobliska: "Vinjeta !#?! Sh..t. Nimam je še." Takoj zavijem na prvo pumpo opravim nakup. Napopam zadevo grde barve in že peljemo proti Logatcu. V Logatcu obiščeva kolesarsko trgovino, ker se bo treba malo z biciklom pred sezono pripravit, da bodo še hlače prav. Zima je bila (pre)dolga. Nato pa po ridah do Postojne na pumpo na kavo. Nazaj pa po isti poti. Lepo se je dalo peljat saj se je asfalt malce ogrel. Opazil sem, da se je guma na kolegovem Kawasakiju mislim da Z750 (2008), ki je vozil pred menoj prav lepo segrela in mi metala kamenčke v čelado. V ovinkih mi je seveda ušel na ravnem pa sem ga dohitel in skupaj sva nadaljevala do Ljubljane. Kaj lepšega na tako lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHA!!!

Lihkar prsu s svoje letosnje prve ornk butaste fure. Cel kup smeha.

Rabu sm izgovor za furo pa sm se spomnu, da bi sel lahko po Trojanske krofe za zajtrk za jutri. Pa sem se ob 18h odpravil... v kavbojkah in brez termo podloge v jakni... (pac sem butast, kaj morem) .. 3/4 poti je dezevalo k pr norcih, zeblo me je k cucka, pasalo je pa tok, da ni besed :D Krofi so pa tut super :D Mwahahaha!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHA!!!

Lihkar prsu s svoje letosnje prve ornk butaste fure. Cel kup smeha.

Rabu sm izgovor za furo pa sm se spomnu, da bi sel lahko po Trojanske krofe za zajtrk za jutri. Pa sem se ob 18h odpravil... v kavbojkah in brez termo podloge v jakni... (pac sem butast, kaj morem) .. 3/4 poti je dezevalo k pr norcih, zeblo me je k cucka, pasalo je pa tok, da ni besed :D Krofi so pa tut super :D Mwahahaha!!!

pol boš pa ti men pravu de sem jest butast!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno je bilo danes malo topleje in lepši dan.S kolegom sva naredila dobrih 70km(Maribor,Šentilj,Lenart,Ptuj,Maribor).Ta pot mi je še posebej všeč,ker je kar razgibana in primerna za začetek sezone.Čez vikend pa če bo vreme kolko tolko ok na eno daljšo pot čez koroško do velenja ter nato čez Domžale do Ljubljane in povratek čez Celje nazaj V Maribor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut pr men je že standard da k je lepo vreme grem iz šoštanja proti slemenu in nazaj. Ovinki so zakon ka morš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj lep krog po štajerski,pa malo po dolenjski. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo super zuni - Sevnica-Hrastnik-Litija-Ljubljana - pobral lubico in sma pičila naprej za Škofljico-Kočevje-Dvor-Žužemberk-Ivančna gorica in po AC nazaj v Ljubljano. Vseskupi ene 220km - ma blo je krasno! :winkiss: Cesta že zadovoljivo drži, guma sam še pol cm do roba, mal moraš pazit, ker avtomobilisti še ne vejo, da smo tud bajkerji na cesti, pa tud bajkerji se nekateri vozjo skrajno nepremišljeno - po črti se nasprot prpeleta dva in visita precej na moj pas?! No ja...tu pa tam kaj malega peska in zemlje na cesti, večinoma pa super fajn. Tak da kmalu še enkrat pade tale krog.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus,

nism se mogu upret soncu in smo se šli z prijatli mal pelat. Naredli slabih 100km z atx in apn. Blo nepozabno :rolleyes: ..

Npr. nek bogu za hrbtu je enmu zmankalo bencina :whistle: . Uglavnem dan poln dogodivščin :D

Aia ne me uprašat kje smo bli ker obistvu še sam nevem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super vikend! Vceri LJ -Kocevje - LJ - Mevode - tam okol Smarne - proti Litiji pa nazaj domu. Dons pa LJ - Rakitna - Iski Vintgar - LJ - Ribnica pa dam. Super je blo. Lepo lagano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus,

nism se mogu upret soncu in smo se šli z prijatli mal pelat. Naredli slabih 100km z atx in apn. Blo nepozabno :rolleyes: ..

Npr. nek bogu za hrbtu je enmu zmankalo bencina :whistle: . Uglavnem dan poln dogodivščin :D

Aia ne me uprašat kje smo bli ker obistvu še sam nevem :headbang:

No tule smo mal improvizirali ko je bencina zmankalo. Sam pol je cevka padla v kesl apmak to je že druga zgodba hehe

050420092275.jpg

:whistle: :whistle:

050420092276.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!