Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

enkratna nedelja vidu toooolk motorčkov k že dolg ne vozu lj. -idrija -most na soči-gorica-postojna-lj.planinsko jezero polno vode-lep pogled

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čatež - Litija - Trbovle - Prebold - Smartno ob Paki (10 min se ustavl na srecanju) - Velenje - Slovenj gradec - Dravograd - Maribor - Celje - Sevnica - Trebnje...

Vse od Smartnega ob Paki pa do Maribora srecal nevem kolk motoristov, tko d me leva roka boli od pozdravljanja, desna pa od gasa... (hvala za druzbo shadow125 in sasu) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vikend sem pa samo 300 km naredil, od doma do Besnice-Šmartno-Litija-Trbovlje-Marija reka-Prebold-Vransko-skozi Tuhinjsko do Vaških bojsov na sejem-domu

Danes pa moj favorite krog, od doma do Iga-Kurešček-Rašica-Sodražica-Cerknica-Rakek-Laze-Ivanje selo(tule pazite na drugem ovinku od zadnje hiše proti Logatcu je vedno pesek)-Logatec-Vrhnika-Borovnica-domu

Bilo je fino, toplo, sončno, videl sem vas polno, ceste so pa vedno bolj v kurcu, sploh med Brezovico in Borovnico, kaj kurac teli naši na DRSC sploh mislijo, tukaj pri nas se ne da več normalno po svoji strani vozit, no way, non stop vijugaš med luknjami ali flikami, poln kufer mam tega sranja vsak dan !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldanska fura Lj-Hrastnik-Laško-Celje-Ljubljana. Mal me je že roka bolela, :grupni: od pozdravljanja. Je pa na cesti bilo tudi nekaj avtomobilov :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend pa je bil motoristično razpoložen...včeraj do grospulja pa nazaj, danes pa čudovitih 567,7km Izola-Šempeter-Rogaška slatina-Ptuj-Celje-Gorenje-Izola (čisto vse po stari cesti...kolega nima vinjete :whistle: ) Ampak je blo pa res čudovito, po delovnem tednu mi je prav dušo poživilo :worship: Motoristov pa več kot mušic na štajerskem :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prečudovita vožnja,vmes tudi Portorož :whistle:

pa zalo zalo vlik motoristov je blo dans ja :worship:

post-15508-1238967602_thumb.jpg

post-15508-1238967631_thumb.jpg

post-15508-1238967685_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Razer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupinica 5 kom nas je letelo iz lj proti morju,start ob 11:30,v kopru nas je dobila nevihta,potem je po malem skos padalo,nazajgrede pa dez skoraj vse do postojne.Ampak vazno da je blo na ridah lepo vreme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnja turca.. predobra za opisat :P Rocco & Tony, se priporočam še kdaj :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Zeltwega in nazaj. Fenomenalno, sploh čez Semmering. In zgleda da bom se zmeraj več vozil po Avstriji zato ker:

1. imajo lepše ceste

2. cenejši bencin

3. nižje kazni

trije kar prepričljivi argumenti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prečudovita vožnja,vmes tudi Portorož :whistle:

pa zalo zalo vlik motoristov je blo dans ja :worship:

Vas dva sem danes oz. učeri ( nedelja ) vido na ridah :)

Da ne bo :topic:

Lepih 200km ( prva polovica furce, sočno druga totaln dež ), Obala - Logatec A.K.A Notranjka...... se že ve kdo je bil tam.... :fredy:

Pa gor pa dole po ridah... :yea1:

Za konec pa me je še orng spralo pri divači, tko sem prispel v domačo garažo k z pralnice... juhu :D

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Zeltwega in nazaj. Fenomenalno, sploh čez Semmering. In zgleda da bom se zmeraj več vozil po Avstriji zato ker:

1. imajo lepše ceste

2. cenejši bencin

3. nižje kazni

trije kar prepričljivi argumenti :rolleyes:

:worship:

Tut jest sem rekel da bom šel gor do Malte,do tistega jezu,ki je u dolini(Gmund).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Golico in do jezu.Na vrhu ob cesti še sneg,drugače pa sonce in toplo.Nazajgrede pa še v Šmartno ob paki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj relacija Cerkno- Dolenja Trebuša- Čepovan- Lokve- Col- Idrija zelo zanimiva pot z nekaj makadama vendar pa zelo lepi razgledi. Sploh razgled z Predmeje na Vipavsko dolino.

Priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se še klub MK Rian Riders pohvali z blagoslovom motorjev v Tribučah. Vreme je bilo super, udeležba vrhunska, vsi udeleženci so se udeležili fure okrog Bele krajine, je blo lepo videt toliko motorjev na cesti :), več pa na strani Radio krke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Zeltwega in nazaj. Fenomenalno, sploh čez Semmering. In zgleda da bom se zmeraj več vozil po Avstriji zato ker:

1. imajo lepše ceste

2. cenejši bencin

3. nižje kazni

trije kar prepričljivi argumenti :rolleyes:

+ več 'švabic' :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do Zeltwega in nazaj. Fenomenalno, sploh čez Semmering. In zgleda da bom se zmeraj več vozil po Avstriji zato ker:

Od kod pa si se te pelal do Zelltwega ?

Si mogoče mislil čez Gaberl ?

Ker kolikor vem je Semmering bolj vzhodno tam proti Dunaju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je prav prisrčno nasmejala starejša gospa, ko sem se peljal skozi manjšo vasico v okolici Trebnjega. Na moje presenečenje mi ni žugala, ampak z desnico nazorno nakazala da naj dam "gas".

Seveda ji nisem ostal dolžan in sem bandita zavrtel proti rdečem polju. Kar je bilo dovolj da ji je privabilo nasmešek na obraz. Meni pa tud.

Vedno nas nekaj novega preseneti, ni kaj. :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in skoraj ni sledu o cestnih Rossijih ...

... ki se potem o svojih "podvigih" in še javno hvalijo, kako jim je vse ratalo :BUA:

Copy/paste od nekje drugje:

"Tudi jaz naredil prvo furco letos...

Od doma, proti Portorožu, kot v "starih časih"....

Malce igranja z ognjem, od Postojne naprej redko pod 200...

VELIKO sreče z policaji...

Potem proti Grobniku ...

preko Delnic in Kočevja domov...

prevozil okoli 400 km ...

z obilo sreče z policijo, ki jo nisem srečal,

v kratkem: ČUDOVITA NEDELJA"

Mislim, da je vsak komentar odveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes do Maslenice po jadranki. Skoraj prazna razen seveda motoristov.

Včeraj do Maslenice po Jadranki, cesta še bolj prazna, niti motoristov ni bilo, temperature idealne, 20-25 st. C :) Nazaj pa Obrovac, Gračac in potem po cesti št. 1 preko Plitvic do Karlovca, preko prehoda Jurovski Brod do Metlike, Novega Mesta in po AC do Ljubljane. Prva letošnja vožnja > 500km :P Matr je sedl B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je prav prisrčno nasmejala starejša gospa, ko sem se peljal skozi manjšo vasico v okolici Trebnjega. Na moje presenečenje mi ni žugala, ampak z desnico nazorno nakazala da naj dam "gas".

Seveda ji nisem ostal dolžan in sem bandita zavrtel proti rdečem polju. Kar je bilo dovolj da ji je privabilo nasmešek na obraz. Meni pa tud.

Vedno nas nekaj novega preseneti, ni kaj. :D:D

Haha takih je pa res mal...Če bi men to kdo naredu nebi dau po gasu ker bi si mislu da me hoče zajeba* in je policija kje spredi :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar so "komunisti" (cakam na ogorčene prispevke :P ) v sloveniji spet "na ablasti" vlada strah na cestah.

kiflc ob cesti pa vsi vsaj 20 km/h pod omejitvijo. da ja slucajno ne bi...... :krneki:

kaksne "strelajo" zaradi te obzirne voznje .... no comment.

in kaj ucijo mlade voznike v avto solah, predvsem v toti bajstrci...........

zavijamo v levo in se postavimo skrajno desno ?!

najbrz sem nabasal ravno na vse stiri kandidate v roku 5 min, ki so zaradi tega morali ponovno na izpitno voznjo. :doze:

drugace je blo pa fajn. nebo je modro, trava zelena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!