Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Včeraj Brežice - LJ (AC) - Po - Žus in nazaj. Zelo prijetna furca, fajn dan in družba. Danes podobna relacija, s tem da sem šel čez NM - Kočevje - Ribnica - Cerknica - Planina - Po - Črni kal.

Sam cesta Dvor-Kočevje več ni za nikam :rtfm: obup!!!

Danes enaka fura, s štartom v Ivančni gorici, super, kar se pa tiče Dvor - Kočevje se pa strinjam, da je za en k..c. Vsak let je slabša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje-Podčetrtek-Kumrovec-Zagreb-Brežice-Krško-Celje :)

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravne, Wolfsberg, Weinebene - bilo kr sveže na vrhu, Deutschlandsberg, Radlpas, Muta, ena popoldanska.

Midva pa tudi podobno, samo malo daljšo, pa še Golico vmes 2x :naughty: Pa celodnevna je bila :worship:

ruta-10-05-2009.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry:

Hola mojster!

Nassfeld?? so morda že popravili cesto na italijanski strani, ki je bila na nekaj odsekih res ZELO slaba??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nassfeld?? so morda že popravili cesto na italijanski strani, ki je bila na nekaj odsekih res ZELO slaba??

Sanjač :whistle: Še bolj je razrita, peska pa toliko, da se samo slide-a ;)

Je pa zato Sella Nevea lepa :) Ne toliko kot se je govorilo, ampak ta glavne luknje so pokrite :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj včerajšnjih akrobacij iz Vršiča,

, žal vseh nisem ujel :grim

Luškan krogec klik :)

post-17572-1242015964_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi2 za vikend prevozila mal čez Kras in Trst do Portoroža, nazaj pa še preko Nove Gorice in Idrije lepih 450 km, zame taprvih na cesti letos, pa še na sposojenem motorju. Ful fajn tale Diversion 600 za pelat :) Sva srečala dva s celjsko registracijo in smo se prav luštno vozil skupaj do Ljubljane :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj včerajšnjih akrobacij iz Vršiča,
, žal vseh nisem ujel :grim

Luškan krogec klik :)

:eek: Kaj si naredu copy-paste v photoshopu svojega rumenkota?!? :lol1: Kul...lahko bi ju postavu še v obliki puščice, da zgleda kot bi blo ogledalo vmes :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9.5.:

Vrhnika-Trojane-Celje-Maribor-Slovenska Bistrica-Podčetrtek-Bizeljsko-Brežice-Novo Mesto-Črnomelj-Močile-Banja Loka-Kočevje-Dvor-Trebnje-Mokronog-Brestanica-Šentjur-Poljčane-Slovenska Bistrica

563km

post-15712-1242030566_thumb.jpg

10.5.:

Slovenska Bistrica-Maribor-Radlje ob Dravi-St. Oswald ob. Eibiswald-Lavamund-Sittersdorf-Vellach-Pavličevo sedlo-Logarska dolina-Mozirje-Šentrupert-Vransko-Trojane-Ljubljana-Vrhnika

312km

post-15712-1242030909_thumb.jpg

:whistle:

==875km

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr, kr lep krog :OK:

Ti, kar fajn je. Samo del od tam, ko prideš na drugo stran Velebita pa nekje do Karlovca je malo preveč ravninski za 125ccm. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9.5.:

Vrhnika-Trojane-Celje-Maribor-Slovenska Bistrica-Podčetrtek-Bizeljsko-Brežice-Novo Mesto-Črnomelj-Močile-Banja Loka-Kočevje-Dvor-Trebnje-Mokronog-Brestanica-Šentjur-Poljčane-Slovenska Bistrica - Maribor.

:worship::OK::winkiss::friend2: ... ja, bilo je fajn! Pestro ... sploh začetek! :whistle:

Je padlo 50 kil? :unsure: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::OK::winkiss::friend2: ... ja, bilo je fajn! Pestro ... sploh začetek! :whistle:

Je padlo 50 kil? :unsure: :naughty:

Ni. :rolleyes:

Še enkrat do Maribora, pa bo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dveh al štirih nogah? :hmm:

Frips, ti si en bimbo.

Samo na hrano misliš! :whistle::rolleyes::winkiss:

Ni. :rolleyes:

Še enkrat do Maribora, pa bo. :OK:

Eeee, se mi je zdelo, po številu km sem sklepala ... ampak, vseeno je bil super vikend, a ne da?

Torej, to soboto ali nedeljo se vidimo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prelepa Golica ; Prevalje pod Krimom-Kamnik-Gornji Grad-Mozirje-Velenje-SlovenjGradec-Dravograd-Golica počasni in hitri del, nazaj grede smo šli do st.Lorenca, brez dežja, brez policajev, prekrasno, žal nisem videl Igorrja, bi moral en sok popit :naughty:

-Dravograd-Prevalje-Holmec-Pliberk-Železna Kaplja-Beljak-Kranjska Gora-Lj.Škofljica-Prevalje-prelepih 500 in več km !

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee, se mi je zdelo, po številu km sem sklepala ... ampak, vseeno je bil super vikend, a ne da?

Torej, to soboto ali nedeljo se vidimo? :whistle:

Prav pasala mi je tale skupinska vožnja po dolgem času, res. :)

Na vsak način se vidimo, če ne bomo ta vikend doma praznovali rojstnega dneva Seniorja.

Včeraj prelepa Golica ; Prevalje pod Krimom-Kamnik-Gornji Grad-Mozirje-Velenje-SlovenjGradec-Dravograd-Golica počasni in hitri del, nazaj grede smo šli do st.Lorenca, brez dežja, brez policajev, prekrasno, žal nisem videl Igorrja, bi moral en sok popit :naughty:

-Dravograd-Prevalje-Holmec-Pliberk-Železna Kaplja-Beljak-Kranjska Gora-Lj.Škofljica-Prevalje-prelepih 500 in več km !

:yes:

Pa nekaj za pod zob še pospravit! Kdaj te lahko peljem na pizzo+pir? :)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nassfeld?? so morda že popravili cesto na italijanski strani, ki je bila na nekaj odsekih res ZELO slaba??

Na oni strani bi bilo najbolje, če bi kar celo na novo zalili ;-)

Drgače ti pa priporočam, da greš preizkusit ta prvo plast asfalta z "naše" strani proti Belemu jezeru. Sem se moral kar še enkrat vrnit v dolino ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po popolnoma neznanih poteh...ja kar smejte se :blush: ....ljubljana, vrhnika, idrija, žiri, škofja loka, medvode in ljubljana....

nič kaj dolgega...ampak mati sveta-tista gora nad idrijo.... :slap: kake zastoje sem delala skoraj.... ampak ok-za prvič niti ni bilo tako porazno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po popolnoma neznanih poteh...ja kar smejte se :blush:

Ni ga lepšega, kot se izgubit po neznanih cestah, ko imaš poln tank in preveč časa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak mati sveta-tista gora nad idrijo.... :slap: kake zastoje sem delala skoraj

hehe..sm biu v petek tam :D ..je kar lep razgled na idrijo dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole cesto res premaga samo še tista na peco...gozdarska.... :blush:

sem se kar smejala in si mislila: tukaj volk pošto nosi.... saj ne, ampak jao-tak nerodna kot sem bila bi si še volk mislil svoje.... :slap:

je pa fajn, ni kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes od 10.00 dalje dopust pa gremo. Ža-Velenje-Dravograd-Golica (počasni del gor-dol), Wolfzberg-Weinebene-Deutschlandsberg - Alib - Golica (cela)-Dravograd_Velenje-Ža

cca 283 km :beer2: Na vrhu, sem srečal par iz škotske, vsak s svojim motorjem. Mi je možak nardil eno lepo fotko, da jo moram kar prlimat . :worship:

post-5391-1242066801_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe..sm biu v petek tam :D ..je kar lep razgled na idrijo dol :OK:

Na spodnjo idrijo, prosim ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!