Skoči na vsebino

I. Slončkova ringaraja


Dr_Jakob

Priporočene objave

tkole a ne..

z motorjem se tut slučajno ne bi pripeljal tja, z atv-jem pa z veseljem..

mogoče bi organizatorji razmislili v to smer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso zmrznl.... še.... :P :whistle:

:worship: :worship: :worship: :worship:

cestike, pohvale in vse kar lahko recem je samo zakon! skoda da nimam fraj jutr, ka drgac bi se jaz prespal tam - tak me je matralo! no upam da za drugo leto zrihtam neko kulturno spalko in prespim, ker zlo fajn ob ognju in dobri druzbi!

Sloncki zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje se imajo prov lušno... :worship: :worship: :worship: pravijo da jih ne zebe... :grrr pa še nekaj fotk od danes.... :OK: :OK: ....carji so.... :worship: :winkiss: :worship:

post-20255-1234652996_thumb.jpg

post-20255-1234653062_thumb.jpg

post-20255-1234653085_thumb.jpg

post-20255-1234653112_thumb.jpg

post-20255-1234653195_thumb.jpg

post-20255-1234653035_thumb.jpg

post-20255-1234653214_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razstrupljanje? Hmmm men so se fantje zdel čist solidni... Izbor aditivov je bil sicer velik, ampak nobeden ni zgledal tako, da bi se zalagal z njimi bolj, kot je bilo za vzdrževanje primerne pretočnosti krvi potrebno... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razstrupljanje? Hmmm men so se fantje zdel čist solidni... Izbor aditivov je bil sicer velik, ampak nobeden ni zgledal tako, da bi se zalagal z njimi bolj, kot je bilo za vzdrževanje primerne pretočnosti krvi potrebno... :worship:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro ste se pobrali danes... Sem bil 20 do 2eh na lokaciji pa nobenga nikjer več, samo še bale pa pogorišče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE, KI IMATE SLIKE S SLONCKOVE RINGARAJE, MI JIH POSLJITE NA EMAIL:

JAKA.LENCEK@GMAIL.COM

ZBRAL BOM VSE NA ENEM MESTU IN JIH ZAPEKEL NA CD, POTEM PA JIH LAHKO DOBITE V KOMPLETU!!

LP J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim, da nekateri že prodajajo svoje motorje? Naj bi jih zamenjali Urali, Dnjepri, MZji in podobne mašine z večjimi tolerancami za lažji zimski vžig? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim, da nekateri že prodajajo svoje motorje? Naj bi jih zamenjali Urali, Dnjepri, MZji in podobne mašine z večjimi tolerancami za lažji zimski vžig? :whistle:

HA HA HA HA HA HA HA

MAŠ PA DOBRA UŠESA STARI SEJ YAMAHE PA APRILIE TUD UŽIGAJO ČE BI JIM KDAJ UNO MALENKOST K SE JI BATERIJA REČE ZAMENAL!!!!!

DRGAČ SO PA SAM U TOLK ZA J.... K NISO KURBLA GOR NAMONTIRAL POL PA NE BI BLO PANIKE!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim, da nekateri že prodajajo svoje motorje? Naj bi jih zamenjali Urali, Dnjepri, MZji in podobne mašine z večjimi tolerancami za lažji zimski vžig? :whistle:

Kolkr mi je znano, prodaja noben nic. Ampak gledamo in slinimo se pa... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro ste se pobrali danes... Sem bil 20 do 2eh na lokaciji pa nobenga nikjer več, samo še bale pa pogorišče :whistle:

E PRJATU TUD TANAJBOLŠI ENKRAT OMAGAJO

BO DRUG LET BOL !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE TOLE KDO JE GORIŠKO TABLCO AVTOMOBILSKO ZGUBU V KAMNŠKI BISTRICI GA ČAKA PRI JURJU!!!!!!!

Menda jo je izgubil andrejba, je že obveščen.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se zloglasni ovinek poimenuje tako kot naprimer na otoku Mann... Predlagam ime "slonov porcelan"...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se zloglasni ovinek poimenuje tako kot naprimer na otoku Mann... Predlagam ime "slonov porcelan"...?

Padalna promenada?

BTW: edit ti si ga tam usul :D drugi smo vedno pocakal na spremstvo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še boljše bi blo "padavičerjeva promenada"... Kaj vi ostali ste se ulegli kolektivno? hehehhee

Mi smo se med sabo porivali ... Ufff kako se to pokvarjeno slisi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa hladilnik slončkov... :naughty: :whistle: :D in ima ravno nasproten efekt...kot ga hladilniki/skrinje ponavadi imajo... :slap:

tuki pijača ponoči ne zmrzne..... :lol1: :lol1: :lol1:

post-20255-1234727428_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padavičarjeva promenada... Hitrost je botrovala...

sf-na-padavicarjevi-prom.jpg

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!