Skoči na vsebino

Laverda


brane23

Priporočene objave

Eko skoraj končana manjkajo cevke za bencin gumjaste cevi ki povezujejo karburatorja s filtrom belanca ki je trenutno nekje na pošti, zadnja luč ter značke na rezervarju

 

fotografija0536.jpg

fotografija0535.jpg

fotografija0534.jpg



Aja in nosilec sprednjega blatnika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch?v=LNOz35YJ5wo&feature=youtu.be  Eko končano sicer ni blo gor sedeža in stranskih pokrovov ročko od žlajfa rabim novo ker je zlomljena pa lučka od alternatorja gori vendar ne vem zakaj tako da to čaka enega električista da mi zrihta . In to je konec zgodbe ob lepem vremenu jo še poslikam in ko bodo urejeni vsi papirji vas pridem strašit na ride ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Na angleškem ebayu se en lep sfc style bikini oklep prodaja. Za 100 funtov se ti ne splača zafrkavat. Ostala plastika izgleda hudo enostavna. Pohvale za lep projekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na angleškem ebayu se en lep sfc style bikini oklep prodaja. Za 100 funtov se ti ne splača zafrkavat. Ostala plastika izgleda hudo enostavna. Pohvale za lep projekt.

Za plastike se ne vem ker ceprav zgledajo na vseh sfc-jih enako so malo razlicne in hocem tocne kot so bile na originalni. Za rezervar bom najverjetneje naredil kalup ker ga ima kolega ostalo bom pa nabavil ker maska in stranske plastike in rit stanejo ene 400 eu in se mi ne splaca delat oz bom lahko samo kalupe naredil ce me bo slucajno kdaj kje sesulo :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Šel gledat. Čudovita optično, najbrž tudi mehansko, ampak izpod 8000€ ne bo šlo. Najbrž pa bo prodana v tujino, ker je zanimanja dovolj. Pri denarju se vse začne in neha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bila prodana preko ebaya ker je prodajalec umaknil oglas pomoje je prodal mimo ebaya

Haha, prodajalec mi je rekel, da bo po petih dneh šla dol z ebaya, ker bo po zanimanju sodeč, zagotovo šla v tujino. Na ebayu pa je bila-če ste opazili-na dražbi, dam roko v ogenj, da ni šla za 3500€. 

 

Osebno mi je bil čudovit motor za pogledat, prodajalec pa nekoliko nadut. Samo osebno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

huda, Huda, HUUUUUDA!!!  :yea2:

 

ps: kaku boš pa povaril grešt? upam da ne s kakim co2jem  O:-)

 

PS: danes štab  :beer2: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!