Skoči na vsebino

Laverda


brane23

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Eko rele sem dobil sedaj pa rabim gumb za štarter. Nekaj takega kot je na sliki vendar rabim samo gumb. Biti mora čim manjši in po možnosti vodoodporen . Sem iskal v conradu pa nisem dobil nič podobnega ali pa ne znam iskati?

 

http://www.shop.modernmotorcyclecompany.com.au/products/switch-block-alloy-with-flat-toggle-by-posh

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko rele sem dobil sedaj pa rabim gumb za štarter. Nekaj takega kot je na sliki vendar rabim samo gumb. Biti mora čim manjši in po možnosti vodoodporen . Sem iskal v conradu pa nisem dobil nič podobnega ali pa ne znam iskati?

 

http://www.shop.modernmotorcyclecompany.com.au/products/switch-block-alloy-with-flat-toggle-by-posh

Motogadget, če ti ni škoda dat kak € več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxresdefault.jpg

 

Na "šprikle" bo treba feltne dat!  :grrr

 

Ja pridejo mogoče enkrat ko bomo veliki in imeli plačo kakega hudega direktorja sej obroči niso problem stanejo okrog 200€  nove špice stanejo okrog 7€ vsaka pesto iz magnezija pa stane okrog 2000€ vsako ;) Po vsej verjetnosti pa pridejo enkrat ene druge lažje alu feltne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pripravljaš na dirke starodobnikov, ali so ti samo taki motorji všeč?

 

Ja naslednje leto se bom udeleževal gp črni kal in gp ride  ha ha 

 

Ne pač replico delam mam pa namen it tudi kak trackday na grobnik naredit in če bo šlo vse po sreči se bo naslednje leto vozila na isle of man :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem oranžna barva je lepo izpadla

:D

Jah sej veš sm razmišljal na vse tudi na to da bom lahko s kmetom kako furco naredil in takrat bom ktm nalepke  gor dal :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!