Skoči na vsebino

legalizacije marihuane?


Žarko G.

Priporočene objave

ma dej ne bodite pametni prevec,sej sem ze povedala..a je kdo kdaj kje prebral da bi kdo povzrocu prometno zarad trave..ne!..ker je nemogoce..mogoce bi pri nas mogl uvest,da vsi vozniki kadijo,vsaj nebi blo takih pizdont**** po cesti,ampak bi vsi pocasi in mirno peljali,haha

:headbang: :headbang: :wallbash: :headbang: :wallbash: Koliko krat na dan, da potem take pišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kdaj kje prebral da bi kdo povzrocu prometno zarad trave..ne!..

yep. je model zaspal za volanom. :zzz:

...ker je nemogoce..mogoce bi pri nas mogl uvest,da vsi vozniki kadijo,vsaj nebi blo takih pizdont**** po cesti,ampak bi vsi pocasi in mirno peljali,haha

glej zgoraj. ergo ni nemogoce.

mularija bols da kadi travo,kot pa da se zapija po lokalih,se pretepa in pobija z avtomobili,ker majo zarad par 'takratkih' prevec jajc!

debatable kaj je "boljse". :?

kaj a ti mislis da se je zarad trave treba zdravt?hahaha...

ne mislim. vem, da se nekateri zdravijo zaradi tega.

dej mal se posluste,kok ste omejeni...

seen the image in the mirror lately ? :)

mogoce bi blo bols,da bi podobno temo odprli na cast alkoholu,pa me prav zanima kok bi jih spluval pijaco..najbrz noben,ker ga vsi zrete in mislite,da je pametnej,ker to pac drzava tolerira..

posplosevanje ?!

pa ce bi vedli,kaj vse zrete z raznimi lekadoli,aspirini...konc koncev tud s kupljeno zelenjavo in sadjem hranite rakca v vas,

in samo ti se zavedas tega.

.....tko da je kak dzoint milina,sploh pa najbolj naravna zadeva med vsem nastetim..

"naravna", glih ja. danasnja "trava" ima s tisto izpred 10-20 let bore malo skupnega - mogoce ime in THC. kolicina slednjega je pa v novodobni travarici............ ijao.

yep nagaya. in iz "delno prav" nastane "jaz pa vse vem".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep. je model zaspal za volanom. :zzz:

glej zgoraj. ergo ni nemogoce.

debatable kaj je "boljse". :?

ne mislim. vem, da se nekateri zdravijo zaradi tega.

seen the image in the mirror lately ? :)

posplosevanje ?!

in samo ti se zavedas tega.

"naravna", glih ja. danasnja "trava" ima s tisto izpred 10-20 let bore malo skupnega - mogoce ime in THC. kolicina slednjega je pa v novodobni travarici............ ijao.

yep nagaya. in iz "delno prav" nastane "jaz pa vse vem".

*zaspal je,ker je bil najbrz ze prej neprespan...neprespani pa ne vozimo ane

*seveda se je treba vprasat,kaj je boljs...mularija marskej poskus,tko da je to se najmanj...poglej okol sebe,marsikeri 12/13-letnik je ze na trdih drogah..

*jah ce pa tolk zabredes,da se moras zdravit,pa ves da to ni zate..js mam pr seb razciscen,tko da me nc ne mesej v take budalestine..

*posplosevanje pa itak...slovenci SO pijanci,nc novega

*verjamem da marsikdo ve marsikej o nasi prehrani iz trgovine,sam jo pa se zmer vsi jejo...

*a ti mislis da bi govorila o naravni zadevi,ce bi kadila afganistanko pa bosanko,k je bla presvercana v polnem tanku od avta? ti povem da je ni cez eno slovensko domaco k raste nad 1200m nadmorske :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej ne bodite pametni prevec,sej sem ze povedala..a je kdo kdaj kje prebral da bi kdo povzrocu prometno zarad trave..ne!..ker je nemogoce..mogoce bi pri nas mogl uvest,da vsi vozniki kadijo,vsaj nebi blo takih pizdont**** po cesti,ampak bi vsi pocasi in mirno peljali,haha

a si kdaj probala s skunkom vozt

ljudje (jaz) nimajo tok občutka za obračanje

počasnej reagirajo(bremze in podobno)

..........

drugač pa vesna, se vidva na kakem zboru pa bova kej skadila :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in samo ti se zavedas tega.

tole moje je sicer

:topic:

ampak ko sem objavil temo na vesnin post o škodljivosti dobrin se res ni javil še nihče. do sedaj 80 krat odprto in TABU

o legalizaciji pa NE NE tega ne bomo doživeli - še enkrat :)

mi je pa po nekaj tednih te teme in moje odsotnostii iz nje zelo smešno, da so najbolj glasni osebki , ki učinkovine THC - ja psihično ne prenesejo in čez to substanco plujejo po dolgem in počez

nije žvaka za seljaka, je pa ozdravljivo

je pa res da novodobna merihuanica vsebuje vse kar ji ne prisodi

zatorej vzgojimo domačico v lastni zemljici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. o legalizaciji pa NE NE tega ne bomo doživeli - še enkrat :)

2. zatorej vzgojimo domačico v lastni zemljici

1. Vemo, da je nemogoče. A pusti nam veselje, da fantizeramo o tem na forumu :rolleyes:

2. JAaa :worship: Lets do it :yea1: Semenke mam že prštimane :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si kdaj probala s skunkom vozt

ljudje (jaz) nimajo tok občutka za obračanje

počasnej reagirajo(bremze in podobno)

..........

drugač pa vesna, se vidva na kakem zboru pa bova kej skadila :winkiss:

zadeva je taka,da ce vozis pod vplivom thc-ja,si ponavad fejst pocasen,ceprov se ti zdi,da ga zges ko prasca...ubistvu je precej smesna situacija,se zdalec pa ne nevarna...

za zbor in ostalo pa velja :evilgrin: :grim

legalizacije pa ne rabimo...ce das mir in ne prodajas,te pa itak pustijo pri miru..

Popravljeno . Popravil v3sn4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem verjetno tudi fejst počas reagiraš in bremzaš, a ne?

Toliko o smešnosti situacije. :trance_33_sleep:

ne dramatizirej :rolleyes:

alla se mi zdi ful zamorjena ženska

dej bod en mejčkn bolj vesela .)

..pomanjkanje sexa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kadiš travo, ti zgnije noga (dokaz: Bob Marley).

((pojasnilo: zgornja trditev je ravno tako kvalitetna, kot večina trditev zagovornikov na zadnjih X straneh ... )

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tista, da škoduješ le sebi je tudi bosa. Dokler se boste zdravili in bo ZZZS to plačeval, gre to tudi na moje stroške !

Če gre na tvoje - na čigave se pa potem ti zdraviš, ko zboliš? :whistle:

A NA MOJE SLUČAJNO?!?!?!?! Da te ne bi kje videl v bolnici!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kadiš travo, je večja možnost da prideš v sružbo ki ima stik tudi z tršimo drogami, tako da je že to en argument zakaj je ne legalizirati. Ker verjetno pa ni noben zagovornik trdih drog!?! Vsekakor pa stroške, odjemalcev matadona, odviskikov ki se zdravijo v socijalnih ustnovah in tudi tistim ki se fiksajo z nevem čem vse nidimo brezbpačne inekcije, ker če zbilijop za HIV ji njihovo zdravljenej še dražje.

Upam da je tu vsaj nekaj argumentov ki jih bo razumela večina bralcev zakaj NE drogi.

Ni pa edin razlog da je družba finančno obremenjena ampak tudi to da je psihično obremenjena, da se družine razpadajo, in ena najhijših da se dekleta prodajejo.

Tudi ko se znebiš drog, jih nehaš jemati in tako nisi več odvisnik ostanejo posledice. Psihične in fizične. Težko najdeš službo, s tem tudi neko normalno življenje ki si ga vsi nekako želimo.

Upam da tisti ki kadite marihuano razumete da le ta res ni nič posebnega in bokvekako nevarna, ampak nevarnost vseeno preti vam prej kot pa nekomi ki ne kadi tega.

Lep pozdrav,

pa trezno glavo, ko gre za odločitve o vašem življenju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*zaspal je,ker je bil najbrz ze prej neprespan...neprespani pa ne vozimo ane

dobro da si napisala najbrz.

ne ni bil neprespan. zapohan je bil in zaradi tega je zaspal. nic najbrz, mogoce, mrbit itd.

*seveda se je treba vprasat,kaj je boljs...mularija marskej poskus,tko da je to se najmanj...poglej okol sebe,marsikeri 12/13-letnik je ze na trdih drogah..

in to je argument za ..... ?

*jah ce pa tolk zabredes,da se moras zdravit,pa ves da to ni zate..js mam pr seb razciscen,tko da me nc ne mesej v take budalestine..

eheheheheh....... to vsak govori. priznati je potrebno punca, priznati sam sebi.

in ne, nisem jaz tisti, ki se (je) zdravil. :grrr

*posplosevanje pa itak...slovenci SO pijanci,nc novega

.... in debeli, veliki, majhni, leni, delavni, dobri, slabi, cisti, umazani, sramezljivi, iskreni, laznjivi, bahaci, nori, razumni, postavni, grdi......... brez veze.

*verjamem da marsikdo ve marsikej o nasi prehrani iz trgovine,sam jo pa se zmer vsi jejo...

kdo so "vsi" ? bi nehala posplosevati prosim.

*a ti mislis da bi govorila o naravni zadevi,ce bi kadila afganistanko pa bosanko,k je bla presvercana v polnem tanku od avta? ti povem da je ni cez eno slovensko domaco k raste nad 1200m nadmorske :naughty:

in semena si dobila kje ? kdaj ? imas kontinuiran nasad od, recimo, 1980/85-tega leta ?

....ampak ko sem objavil temo na vesnin post o škodljivosti dobrin se res ni javil še nihče. do sedaj 80 krat odprto in TABU

o legalizaciji pa NE NE tega ne bomo doživeli - še enkrat :)

mi je pa po nekaj tednih te teme in moje odsotnostii iz nje zelo smešno, da so najbolj glasni osebki , ki učinkovine THC - ja psihično ne prenesejo in čez to substanco plujejo po dolgem in počez

nije žvaka za seljaka, je pa ozdravljivo

je pa res da novodobna merihuanica vsebuje vse kar ji ne prisodi

zatorej vzgojimo domačico v lastni zemljici

ni mi cisto jasno kaj sploh hoces povedati, ampak sigurno ti je lepo. :)

ce cutis potrebo po "substancah", da se lahko sprostis, si zasvojen. o kontroli pa lahko pises sonete, opere ali komedije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apaurin je zate :blush:

Ker se tresš THCja :glare:

*CITIRAM*Že prej so jo uporabljal, tko kukr dons Prsen (KLEMEN KLEMEN)

@ Dr. Luly: Jajc nimaš ti ker daješ tak občutek kot da maš fobijo proti Marihuani :nono:

Te pa jest povabm, na en romantičen sprehodek... Da prcinva enga soliča :huh: Meni nič, tebi nič :grrr

Boš pol lahko imela statistiko (alpa jo boš od mene izvedla .) )

To je edini način.

Ali pa da se nam pridružiš na Reggae river splash, kjer se pogovarjamo o Kilah :grim :lol: :OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, sm nek zajebu. zato dupli post.

Apaurin je zate :blush:

Ker se tresš THCja :glare:

*CITIRAM*Že prej so jo uporabljal, tko kukr dons Prsen (KLEMEN KLEMEN)

@ Dr. Luly: Jajc nimaš ti ker daješ tak občutek kot da maš fobijo proti Marihuani :nono:

Te pa jest povabm, na en romantičen sprehodek... Da prcinva enga soliča :huh: Meni nič, tebi nič :grrr

Boš pol lahko imela statistiko (alpa jo boš od mene izvedla .) )

To je edini način.

Ali pa da se nam pridružiš na Reggae river splash, kjer se pogovarjamo o Kilah :grim :lol: :OK: O:-)

no vidš. zdej si pa zabredu u gnoj. regiriverspleš, priznam. biu tam dvakat.(02 in03 če se ne motim) tud rege godba mi ni tuja. oziroma, mi ni bla. ampak ta manifestacija je podn na nivoju EME. vsi so tam, zato da navijajo in pohajo do nezavesti, . kar je zlo hitro, ker je zavest nepopisno omejena.da se kažejo z metrškimi baklami in to je to izgovor je dober. Na taki prireditvi je zelo lepo videt, kako bezvezn in bezobrazn rata folk, ki bi konopljo legaliziral. poden. tolminci tud radi povedo, da za metalci niti pod razno ne ostane taka štala kot za miroljubvnimi vsesprejemajočimi oh in sploh superduper navdihnjenimi rastafarijanci. pa na metalkempu še nism bil, in metal mi ni tako domač kot mi je bil reggae.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo točno to...

KO ZBOLIŠ

odvajanje od marihuane (odvisnost) pa jaz nebi uvrščal v isti razred kot tiste ki res rabijo pomoč, in veliko ljudi, ki to pomoč zelo rabijo je ne dobijo. samo treba pogledat v klošarsko revijo v ljubljani k jo zastonj delijo brezdomci... vsak 2. prosi za RABLJENO opremo ker nima keša za inzulin in iglo. :BUA:

oni si niso sami krivi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kadiš travo, ti zgnije noga (dokaz: Bob Marley).

Uredu je.

Bil je en čudovit Umetnik :worship: In vedno bo ostal legenda v naših srcih.

Rasta kultura:

Je VELIKO več kot le kadit travo in se zibat v ritmih melodične muske ki izvira iz suženjskih narodov!

Rasta prepoveduje poseganje v človeka (operacije,... ) Imel je raka in ni ga hudiča ni hotel noge stran odrezat :eek:

Če to ni neko: ponosno, ČASTno dejanje?! Hvale vredno!

Ne blati ga več. Ni prav.

Bil je VELIK človek :doze:

Če kadiš travo, je večja možnost da prideš v sružbo ki ima stik tudi z tršimo drogami, tako da je že to en argument zakaj je ne legalizirati. Ker verjetno pa ni noben zagovornik trdih drog!?! Vsekakor pa stroške, odjemalcev matadona, odviskikov ki se zdravijo v socijalnih ustnovah in tudi tistim ki se fiksajo z nevem čem vse nidimo brezbpačne inekcije, ker če zbilijop za HIV ji njihovo zdravljenej še dražje.

Ja v prvem stavku Trava. V drugem Metadon :eek:

Če kdo DEJANSKO kadi, zna povedat veliko več.

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rasta kultura:

Je VELIKO več kot le kadit travo in se zibat v ritmih melodične muske ki izvira iz suženjskih narodov!

Rasta prepoveduje poseganje v človeka (operacije,... ) Imel je raka in ni ga hudiča ni hotel noge stran odrezat :eek:

Če to ni neko: ponosno, ČASTno dejanje?! Hvale vredno!

brez zamere , ampak tukaj ne vidim nekega ponosnega,častnega in hvalevrednega dejanja.....in tudi takšna kultura ki prepoveduje poseganje v človeka (operacije, transfuzije,transplantacije,...) za moje pojme ni ravno hvalevredna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro da si napisala najbrz.

ne ni bil neprespan. zapohan je bil in zaradi tega je zaspal. nic najbrz, mogoce, mrbit itd.

in to je argument za ..... ?

eheheheheh....... to vsak govori. priznati je potrebno punca, priznati sam sebi.

in ne, nisem jaz tisti, ki se (je) zdravil. :grrr

.... in debeli, veliki, majhni, leni, delavni, dobri, slabi, cisti, umazani, sramezljivi, iskreni, laznjivi, bahaci, nori, razumni, postavni, grdi......... brez veze.

kdo so "vsi" ? bi nehala posplosevati prosim.

in semena si dobila kje ? kdaj ? imas kontinuiran nasad od, recimo, 1980/85-tega leta ?

ni mi cisto jasno kaj sploh hoces povedati, ampak sigurno ti je lepo. :)

ce cutis potrebo po "substancah", da se lahko sprostis, si zasvojen. o kontroli pa lahko pises sonete, opere ali komedije.

ne uživam prepovedanih substanc

lepo mi je , zadet od lajfa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej ne bodite pametni prevec,sej sem ze povedala..a je kdo kdaj kje prebral da bi kdo povzrocu prometno zarad trave..ne!..ker je nemogoce..mogoce bi pri nas mogl uvest,da vsi vozniki kadijo,vsaj nebi blo takih pizdont**** po cesti,ampak bi vsi pocasi in mirno peljali,haha

mularija bols da kadi travo,kot pa da se zapija po lokalih,se pretepa in pobija z avtomobili,ker majo zarad par 'takratkih' prevec jajc!

kaj a ti mislis da se je zarad trave treba zdravt?hahaha...

dej mal se posluste,kok ste omejeni... mogoce bi blo bols,da bi podobno temo odprli na cast alkoholu,pa me prav zanima kok bi jih spluval pijaco..najbrz noben,ker ga vsi zrete in mislite,da je pametnej,ker to pac drzava tolerira.. pa ce bi vedli,kaj vse zrete z raznimi lekadoli,aspirini...konc koncev tud s kupljeno zelenjavo in sadjem hranite rakca v vas,tko da je kak dzoint milina,sploh pa najbolj naravna zadeva med vsem nastetim..

deklič, če ni skrivnost, kaj ti počneš v življenju , oziroma s čim se preživljaš?? Sprašujem čisto iz radovednosti glede na tvojo razgledanost in izobraženost glede vseh drog.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i...konc koncev tud s kupljeno zelenjavo in sadjem hranite rakca v vas,

klik

ta deklič po mojem ni kej specialno podkovan o drogah (lahko da se motim)je pa dejstvo da je mal okol sebe zavestno pogledu

:worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!