Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

Lokacija ... nevem s kje vse ste ampak bom omenil Trojane :yes:

lokacija je že, sam kafiča ne najdemo:naughty::naughty:

8.5. hočem it na KTM piknik, tak da če je ta datum, ....

te pa idi:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol se pa tko nardi kokr pri datumih, da vsak predlaga mesto srečanja, in glasujmo.

Bom jst kr pri Trojanah ostal k sm jih že omenil.

Borut81 - Trojane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi bolj za skupno furanje kot pa piknik. Obrobje LJ sounds cool, prav tako Trojane. Ce bo ok vreme se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če se na škofljici dobimo to je 5 km od rudnika proti kočevju, mislim da se imenuje SBS <iframe width="425" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://maps.google.com/maps?q=45.981029,14.575678&amp;num=1&amp;t=h&amp;sll=37.0625,-95.677068&amp;sspn=23.875,57.630033&amp;doflg=ptk&amp;ie=UTF8&amp;ll=45.981039,14.576046&amp;spn=0.005219,0.00912&amp;z=16&amp;output=embed"></iframe><br /><small><a href="http://maps.google.com/maps?q=45.981029,14.575678&amp;num=1&amp;t=h&amp;sll=37.0625,-95.677068&amp;sspn=23.875,57.630033&amp;doflg=ptk&amp;ie=UTF8&amp;ll=45.981039,14.576046&amp;spn=0.005219,0.00912&amp;z=16&amp;source=embed" style="color:#0000FF;text-align:left">Prikaži večji zemljevid</a></small>

Popravljeno . Popravil 2kratATA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če se dobimo kr na počivališču Barje v smeri proti dolenjski ? Pa še vsak lahko napolni svojo mašino. Ne vem pa če je tam možno spiti kakšno kavico ?

Moj skromni predlog........ :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če se dobimo kr na počivališču Barje v smeri proti dolenjski ? Pa še vsak lahko napolni svojo mašino. Ne vem pa če je tam možno spiti kakšno kavico ?

Moj skromni predlog........ blush.gif

Tudi za kavico je možno,pa še naravne sokove delajo.surrender.gif

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ki lepo,da se da neki res tu gor zmenit in it....Mje smo tut za to da se dobimo kje na znanem mestu,da se mi primorci ne lovimi po Ljubljani.

Upam,da nas razumete :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zbirnega mesta se mi v vsakem primeru zdijo Trojane glede na začrtano pot malo iz poti...itak bi se potem mogli skupaj peljat do Lublane in potem naprej proti Kočevju, zato mislim da so bol pametne odločitve ali Rudnik al pa Škofljica...tud Barje mogoče, ampak mogoče pa nekateri nimajo vinjet in da bi jo kupovali samo zato da se bodo pripeljali do Barja je brezveze...vem pa za eno gostilno z velikim parkiriščem na koncu Lavrice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa trojane res niso tako slaba zamisel. vsi vemo kje so, imajo dobro kavo in krofe... jaz sem za!!!:yes:

pa vi?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma men je vseeno kje se dobimo,ne bomo komplicirala.Valda če se ne znajdemo kam prit,pa nam boste pomagal prit do tam.

Vinjete pa mi dve z klegico mamo,tko da...

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa trojane res niso tako slaba zamisel. vsi vemo kje so, imajo dobro kavo in krofe... jaz sem za!!!:yes:

pa vi?:?

Sm še enkrat pogledou tvojo sliko trase, pa če potem štartamo iz Trojan proti Celju in potem proti Kočevju iz te smeri se mi zdi OK...:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede zbirnega mesta se mi v vsakem primeru zdijo Trojane glede na začrtano pot malo iz poti...itak bi se potem mogli skupaj peljat do Lublane in potem naprej proti Kočevju, zato mislim da so bol pametne odločitve ali Rudnik al pa Škofljica...tud Barje mogoče, ampak mogoče pa nekateri nimajo vinjet in da bi jo kupovali samo zato da se bodo pripeljali do Barja je brezveze...vem pa za eno gostilno z velikim parkiriščem na koncu Lavrice...

odlično. imaš moj glas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem za tvojo varianto da se dobimo na Lavrici in od tam štart proti kočevju. če si za potem je to to in lahko zadevo z velikimi črkami sporočimo naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem za tvojo varianto da se dobimo na Lavrici in od tam štart proti kočevju. če si za potem je to to in lahko zadevo z velikimi črkami sporočimo naprej.

Jest sm za, samo upam da bo večina vedla kje je to...sicer Lavrice ni težko najdt po google mapsu recimo :whistle: je pa gostilna ob cesti, tko da tist ki se bo peljal mimo, bo vidu motorje parkirane :boobies:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prlep kakšno mapo gor:whistle:

js tud pojma nimam kok nej pridem iz trojanske strani v lavrico, da ne grem po avtocesti. a se da kje čez domžale al pa če izlake :wacko:, help

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to najbolš da vsak mal po google mapsu prečekira kako do Lavrice, prpopam pa sliko od lokacije kjer mislim da bi se zbrali...

post-18175-127192361605_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam da je Braje ok, na lavrici sem se prejšnji teden izgubljal, katastrofa od kraja sicer je blizu barja ampak vseeno. Za tiste, ki niso iz lj je 100x lažje najt barje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!