Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

No lepo je slišat, da imamo vsako leto novo fejzerje :) komaj čakam, da se zberemo....to je že to nedeljo ha?

NICE! :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisi brez,ko ne drugo maš prjatlco fejzerko :grim

Ja to je že res samo sem ostal brez službe preden sm motor kupu rolleyes.gif.

Drugače pa danes naredil prvo turco in sicer sem se napoti iz Zbilj spomnu da bi pa šu jest do Portoroža

na kofe sicer sm mal zalutu k mi je blo tko fletno ampak turca je bla kr vredu Kranj-Zbilje- Brezovca ( mal je dež padu)- Vrhnika-Idrija (nevem kako mi je tja ratal pridit

ampak kr od enkrat je bla tabla Idrija)- nazaj do Postojne in Portoroža- pa po avtocesti do Kranja- lepa cca350 km po google map-su

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je že res samo sem ostal brez službe preden sm motor kupu :rolleyes:.

Drugače pa danes naredil prvo turco in sicer sem se napoti iz Zbilj spomnu da bi pa šu jest do Portoroža

na kofe sicer sm mal zalutu k mi je blo tko fletno ampak turca je bla kr vredu Kranj-Zbilje- Brezovca ( mal je dež padu)- Vrhnika-Idrija (nevem kako mi je tja ratal pridit

ampak kr od enkrat je bla tabla Idrija)- nazaj do Postojne in Portoroža- pa po avtocesti do Kranja- lepa cca350 km po google map-su

super!!:rolleyes:js vem kako ti je ratal u idrijo pridt na kalcah nisi dau levo žmigauca!!:whistle: ta mi je lepa (kar na enkrat je bla tabla idrija)!!:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super!!:rolleyes:js vem kako ti je ratal u idrijo pridt na kalcah nisi dau levo žmigauca!!:whistle: ta mi je lepa (kar na enkrat je bla tabla idrija)!!:notworthy:

Ja pa no res mi je blo tko fletn pol pa po vseh tistih ovinkih, (za prvič sm kr zadovolen kako sm jih spelu lepo u izi) kr na enkrat tabla Idrija men nič jasn

Ampak jest flegma grem tankat in obrnem nazaj pa gasa proti morju.....po vsem tem pa v Tuša na nega tamauga laškota pa takoj za ovinek v garažo pa domovtrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vreme je pa že pošteno nadležno...kar vsak dan nekaj pada...dež in napovedi so vseskozi slabe.

Kljub temu skoraj vsak dan naredim kako turco od 80 - 150km popoldan, kolikor čas dopušča.

Danes sem se zapeljal iz Lju do Bohinja in nazaj, prav lepo je bilo...

To vreme je pa že pošteno nadležno...kar vsak dan nekaj pada...dež in napovedi so vseskozi slabe.

Kljub temu skoraj vsak dan naredim kako turco od 80 - 150km popoldan, kolikor čas dopušča.

Danes sem se zapeljal iz Lj. do Bohinja in nazaj, prav lepo je bilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS .....v nedeljo bo spet scalo, to je dejstvo.... :cry: :cry: :cry: ...

zdej bom pa že počasi obupal :surrender: :surrender: :surrender:

....najbolje, da prestavimo srečanje na en dan med tednom, bo več možnosti za uspeh ( šala ) :kva2: :kva2: :kva2:

... tako ne rad napišem...ampak se vse skupaj prestavi spet za 7 dni na 26.6.2011.....upam, da bo ratal še letos :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo tako lepo sončno toplo vreme..........VSAK DAN JE SONCE samo v Nedeljo je nekaj slabega napovedano.

Kaj pa če bi prestavili v Soboto????

Nevem samo opcija... lp! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest morm na žalost mojo udeležbo odpovedat ker sem bumbar headbang.gif pozabu da ma kolega žurko za njegovo poroko in rojstni dan.

Uživajte....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS .....v nedeljo bo spet scalo, to je dejstvo.... :cry: :cry: :cry: ...

zdej bom pa že počasi obupal :surrender: :surrender: :surrender:

....najbolje, da prestavimo srečanje na en dan med tednom, bo več možnosti za uspeh ( šala ) :kva2: :kva2: :kva2:

... tako ne rad napišem...ampak se vse skupaj prestavi spet za 7 dni na 26.6.2011.....upam, da bo ratal še letos :headbang: :headbang:

te moram razočarati, ker je zaenkrat naslednji vikend spet slaba napoved.:wallbash::headbang::unsure::glare::angry::wacko::doze::cry::(. bomo pa več :l_01::pos::zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te moram razočarati, ker je zaenkrat naslednji vikend spet slaba napoved.:wallbash::headbang::unsure::glare::angry::wacko::doze::cry::(. bomo pa več :l_01::pos::zzz:

Res je spet napovedan slabo vreme :closedeyes: A ti sam v slabem vremenu :l_01:

:lol1: kaj se boliš da se preveč spotiš al... :lol: :xx: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem napisal, da bomo VEČ :pos:. drugače pa v lepem vremenu rad z neznankami...:naughty::naughty::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem napisal, da bomo VEČ :pos:. drugače pa v lepem vremenu rad z neznankami...:naughty::naughty::naughty:

A ti prav veš da boš :lol1::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......mogoče bo v nedeljo 26.6.2011 celo primerno vreme za izvedbo srečanja..... :naughty: :naughty: :naughty: :yea1:

MALje pa treba reskirat pa se da ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagano zborno mesto: Kolosej Lj. ( BTC )......26.6.2011 od 9:30 do 9:50....ob 10:00 odhod.

....prosim pridite s polnimi rezervoarji.....da se pol ne čakamo predolgo :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagano zborno mesto: Kolosej Lj. ( BTC )......26.6.2011 od 9:30 do 9:50....ob 10:00 odhod.

....prosim pridite s polnimi rezervoarji.....da se pol ne čakamo predolgo :whistle::whistle:

Ma kaj ki men se ne more tko zgodej rit dvignt iz poslje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!