Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

pizda, sem komaj sedaj videl :headbang::wallbash::baa::zzz:($%#!!?=%#/#%&(/&$&#"&=(=??==(&$%&##"&/%&$#=%$(/%(&:slap:

upam, da te se mel fajn :OK::grim:yea2:pa če ste kaj :photo: dejte gor

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda, sem komaj sedaj videl :headbang::wallbash::baa::zzz:($%#!!?=%#/#%&(/&$&#"&=(=??==(&$%&##"&/%&$#=%$(/%(&:slap:

upam, da te se mel fajn :OK::grim:yea2:pa če ste kaj :photo: dejte gor

Ni bilo časa za fotografiranje,......

....... v bistvu samo za vožnjo, hrano, pijačo ter ogledovanje in občudovanje dobrih motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo časa za fotografiranje,......

....... v bistvu samo za vožnjo, hrano, pijačo ter ogledovanje in občudovanje dobrih motorjev.

samo je pa škoda da je malo pravih motoristov na motorjjih ! na raznih forumih pa fuuuuuuuuul !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Samo nimajo vsi možnosti na dnevne fure hodit, ker imajo mogoče obveznosti (družinske).

Zato se pa z veseljem vsak dan v službo peljejo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.

Samo nimajo vsi možnosti na dnevne fure hodit, ker imajo mogoče obveznosti (družinske).

Zato se pa z veseljem vsak dan v službo peljejo.

.....ker izgovor..... :evilgrin: :evilgrin: :D:D:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se vsaj opravičil :rolleyes:

Opravičilo sprejeto in polovico oproščeno - edino SLEP.. so izgleda skrili belo palico in ni najdel pot do motorja (glede na to da, da je bil dan pred srečanjem zelo glasen na forumu).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je ...pestro !! naslednjič upam da nas bo več pa da rata tole druženje tradicjonalno :rolleyes: letno!pa da mogoče kdaj za dva dni!ja izgovor da mimaš časa je pa itak neumesen pri otrocih itak da ga ni !!ampak se da,hvala mami!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No res upam da ste se mel fajn, jest sm pa nažalost mal zbolel, ampak to ni bil izgovor da nebi šu popoldne še delat.....

Mi je pa danes že drugič na mestu motor padel na tla headbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif jzn sm za popizdit...bumbar štorast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No res upam da ste se mel fajn, jest sm pa nažalost mal zbolel, ampak to ni bil izgovor da nebi šu popoldne še delat.....

Mi je pa danes že drugič na mestu motor padel na tla headbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif jzn sm za popizdit...bumbar štorast

AH...ne sekiri se dokler na mestu pada je čist ok!! Vsakemu se kdaj kej tacga zgodi sej veš da je na začetku tud najbolj zvesti prijatelj pri :pos: kdaj dol padu po nepotrebnem!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol pa taki take k so iz litije pa pravjo da nimajo cajta za dnevne fure!!mi pa celi dan krožimo okol litije !!k bi se mu dvigni pa je doma u pol urce!!prideš podebatiraš pa po svoje če ti ni za cel dan prekrižarit na motorju!

Me žal ni bilo doma, če bi bil doma ta vikend bi sigurno prišel do LJ in se potem vsaj z vami nazaj do Litije peljal, če ne še kam drugam, pa tudi na :beer1:

Pa vesel bodi, da imaš mami blizu in ti brez problema otroke pazi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravičilo sprejeto in polovico oproščeno - edino SLEP.. so izgleda skrili belo palico in ni najdel pot do motorja (glede na to da, da je bil dan pred srečanjem zelo glasen na forumu).

pozno pa vseeno

se oproščam ker sem majnkal

razlig-sobota piknik-pa veselica-pa preveč alkohola

pa to ni razlog

v nedeljo sem zaspal, zbudi točno ob 10h,ker pa nimam od nikogar št nisem mogel poklicati ,za dogovor o priključitvi k vam med potjo

pa si kdo misli, ti imaš ja bulldoga

jaz sem tudi že organiziral prvo srečanje fzs fz

pa vem kako zgleda na forumu pišejo da jih veliko pride na koncu pa so bili 3 pa še to 2 z tdm-ko,

jaz pa imel nakupljeno pijačo in jedačo za več ljudi

posujem se s pepelom ,drugič se pa vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zaj a Curi je bil? Tisti, ki ima FZ6, s katero prebije zvočni zid - in to dvakrat v sekundi?

pa še podpiše se na njega :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!