Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

zdaj že full rajcate s to vožnjo

sam da men uspe ta mesec spravt motor do mene, in pol ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sva oba fejzeraša in o tem se pogovarjava, a ne? Pa tut če je počes je super...

Drugač pa priznam, da se trudim te sprovocirat, da bi naskočla in .... :004

Naskočila,pomešala odskočila in GASSSSSS :grim :004

Ja no fejzeraši pa dober bi bilo da tud pole po furi,kje prenočimo,zabava in zjutrej...... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kam ste zdaj vi odtavali.. ste pa malo zgrešili cilj.. :topic:

bom edini, ki sem predlagal možno lokacijo srečanja?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kam ste zdaj vi odtavali.. ste pa malo zgrešili cilj.. :topic:

bom edini, ki sem predlagal možno lokacijo srečanja?

Hahahhahah ti kr sam nekje na pou poti vsem,ti si štajerc.....Ker jst rabm pou dneva da prdrajsam do vas,bi mogla zjutrej od doma ob 4,hhahahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naskočila,pomešala odskočila in GASSSSSS :grim :004

Ja no fejzeraši pa dober bi bilo da tud pole po furi,kje prenočimo,zabava in zjutrej...... :smoke:

čuj Brika iz Kozane, pazi, da te ne bom prijel za besedo in... :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kam ste zdaj vi odtavali.. ste pa malo zgrešili cilj.. :topic:

bom edini, ki sem predlagal možno lokacijo srečanja?

Glede na to, da smo z vseh koncev naše kokoške, bi bila verjetno najboljša lokacija nekje na sredini, da nas lahko pride čim več.

Saj veš Ančice pa res ne moremo budit sredi noči, razen če ostane budna do jutra :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaa se strinjam.. ampak vseeno rabimo lokacijo - kje na sredini.. kje je primerno mesto za srečanje.. predloge ludi božji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ideja!?!? Kaj ko bi tako srečanje gostil eden od Moto Klubov v sredini Slovenije? Samo ideja! Premislite! Vsak MK ima svoj prostor pod milim nebom in na tem mestu ima tudi šank, ne? Pa prostor za kampiranje tudi! Prepričan sem ,da bi bilo vse skupaj samo stvar dogovora, kdaj, kako in kaj!........No, dobra al slaba, ideja je in predlog dan!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ni nobene babe tu gor,ki ima fejzerko??? babe javte se,ja vas ni strah,sram :grrr TEH NAŠIH DEDCOV,SEJ SO FAJN IN FACE :grim

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če nobeden neč ne predlaga pa jst predlagam furo, pole pa se samo še zmenimo za datum

NG - BOVEC - PREDEL - RATEČE - KRANJSKA GORA - LJUBLJANA - RIDE - OMW POSTOJA - ČRNI KAL - KOPER (na sladoled)

LP

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če nobeden neč ne predlaga pa jst predlagam furo, pole pa se samo še zmenimo za datum

NG - BOVEC - PREDEL - RATEČE - KRANJSKA GORA - LJUBLJANA - RIDE - OMW POSTOJA - ČRNI KAL - KOPER (na sladoled)

LP

Igor

to bi naj bilo srečanje fazerjev primorske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se Anči ne bo treba vstati sredi noči predlagam da se dobimo na Vrhniki, na izviru Močilnika (ali nekaj takega če se prav spomnim). Okolica je zelo prijetna, tudi neko parkirišče in bife sta tam, je pa vseskupaj kar malo zapuščeno in neobljudeno tako da verjetno ne bi nikogar motili če se dobimo tam. Vsaj tako je bilo še nekaj let nazaj ko sem bil nazadnje tam, če je se do danes kaj spremenilo me naj kak poznavalec popravi... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se Anči ne bo treba vstati sredi noči predlagam da se dobimo na Vrhniki, na izviru Močilnika (ali nekaj takega če se prav spomnim). Okolica je zelo prijetna, tudi neko parkirišče in bife sta tam, je pa vseskupaj kar malo zapuščeno in neobljudeno tako da verjetno ne bi nikogar motili če se dobimo tam. Vsaj tako je bilo še nekaj let nazaj ko sem bil nazadnje tam, če je se do danes kaj spremenilo me naj kak poznavalec popravi... :)

Ta lokacija je bila včasih res precej zanimiva, nisem pa bil že nekaj časa, tako, da ne vem kako je trenutno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi sam recte kdaj pa kje,uro,pa že se vidi,kdo stigne,stigne,ko ne,ne :004 Ne se zdej zarad mene nevem kaj,priznam da bi šla zraven,tko da bo datum ,ura ok,grem :grim :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se Anči ne bo treba vstati sredi noči predlagam da se dobimo na Vrhniki, na izviru Močilnika (ali nekaj takega če se prav spomnim). Okolica je zelo prijetna, tudi neko parkirišče in bife sta tam, je pa vseskupaj kar malo zapuščeno in neobljudeno tako da verjetno ne bi nikogar motili če se dobimo tam. Vsaj tako je bilo še nekaj let nazaj ko sem bil nazadnje tam, če je se do danes kaj spremenilo me naj kak poznavalec popravi... :)

Tu še nisem bil, a če ustreza lokacija še drugim, sem itak zraven! Ker pa ni zelo daleč od mene, jo bom pa še ta teden obiskal, sam gume zamenjam! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao kako je muoja ljubica umazana :sleep2:

kar z baromatom jo dej, drgač pa poznam enga k ti jo tud speska! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!