Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

No, pa sem registriran!

Kam gremo? Kdaj gremo? En krog okuli Istre? Eno sobotno jutro, pa krenemo pruti meji s Hrvasko.

Pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem registriran!

Kam gremo? Kdaj gremo? En krog okuli Istre? Eno sobotno jutro, pa krenemo pruti meji s Hrvasko.

Pozdrav vsem!

ti organiziraj, poč gor na forum, mi pa pridemo!!!:notworthy::boobies::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem registriran!

Kam gremo? Kdaj gremo? En krog okuli Istre? Eno sobotno jutro, pa krenemo pruti meji s Hrvasko.

Pozdrav vsem!

hmm no kako zgleda??:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oja dogaja kuča poso kuča........ še dobr da se z motorjem na šiht vozim. Ko pa sm frej pa samo pičim, samo klinc pa tale gostinska

k si nemorm ravno zmišljevati kdaj bom frja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oja dogaja kuča poso kuča........ še dobr da se z motorjem na šiht vozim. Ko pa sm frej pa samo pičim, samo klinc pa tale gostinska

k si nemorm ravno zmišljevati kdaj bom frja......

.....EJ POPOLNOMA ISTA PESEM KT PRI TEBI, S TO RAZLIKO, DA NE DELAM V GOSTINSTVU, PA MAM MOGOČE KAKŠEN VIKEND ZA MAL OKOL PELAT :yea1: :yea1: :yea1::blush::whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

haha ne govor do januarja zdržim nekek januar prebrodim ..februarja pa razmišljam če bi na slončkovo ringarajo skoču pogledat k je krizaa ga pa zalaufam zihr ta tedn mmmm!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ne govor do januarja zdržim nekek januar prebrodim ..februarja pa razmišljam če bi na slončkovo ringarajo skoču pogledat k je krizaa ga pa zalaufam zihr ta tedn mmmm!!

Na Slončkih te ni bilo! Ali si vsaj zalaufu mašino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Slončkih te ni bilo! Ali si vsaj zalaufu mašino?

bemti nč od tega :(

dopoldne u soboto sm palčke na karneval pelu popoldne na pogreb u šoferski uniformi častnega občana občine,.zvečer pa na na rojstnodnevno žurko..evo toje to..upam da mi rata drug vikend:))

a ti si bil na slončkih?a čez noč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti nč od tega :(

dopoldne u soboto sm palčke na karneval pelu popoldne na pogreb u šoferski uniformi častnega občana občine,.zvečer pa na na rojstnodnevno žurko..evo toje to..upam da mi rata drug vikend:))

a ti si bil na slončkih?a čez noč?

Razen 1. srečanja še vsako leto, ampak vedno samo par ur in seveda tedaj, ko je še dan (in relativno toplo).

Letos sem močno pogrešal kakšne ketne za kolesa - za dolge klance, ki so bili zasneženi. Motor, ki ga imam za naša srečanja je seveda doma na toplem - za zimska srečanja uporabljam XT600

Popravljeno . Popravil ankh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen 1. srečanja še vsako leto, ampak vedno samo par ur in seveda tedaj, ko je še dan (in relativno toplo).

Letos sem močno pogrešal kakšne ketne za kolesa - za dolge klance, ki so bili zasneženi. Motor, ki ga imam za naša srečanja je seveda doma na toplem - za zimska srečanja uporabljam XT600

..... :OK: :OK: ravno ko sem začel brati tvojo objavo sem si mislil " pa ja ni s fz1 lezu v sneg "........

......xt 600 pa ja...... :OK: :OK: :OK: ( maš še vsa kolesca na svojem mestu :blush: :blush: :blush: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!