Skoči na vsebino

Fazer in FZS srečanje: če to delajo vsi, zakaj ne bi še mi?


lukabogo

Priporočene objave

mah to nebi blo zanimivo.. moreš sam imeti vajeti v rokah.. boljše da ti njo kontroliraš kot ona tebe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti bi sam migau...Nauč jo da se sam usedeš in miga.... :grim

O Ančica saj veš, da je najlepše, če sta oba aktivna in oba migata...na mojo fazerco se pa itak sam usedem in naju že ni... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

imam predlog. http://www.motori.hr...c,220855.0.html

jaz grem vsako leto na tale zbor v Novi Vinodolski in je vedno prava fešta. če kdo ne želi kampirat je v neposredni bližini hotel Lišanj, kjer polpenzion stane 25€ na osebo. če ste za, mi sporočite in lahko rezerviram sobe. jaz grem z ženo že v petek 27.04, vračava se pa verjetno v nedeljo.

ajde banda, se slišimo. ;)

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti bi sam migau...Nauč jo da se sam usedeš in miga.... :grim

Ja sam bi res lahko enkrat probu kako zgleda ko kavo mešam da bi šalica migala namesto žličke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam predlog. http://www.motori.hr...c,220855.0.html

jaz grem vsako leto na tale zbor v Novi Vinodolski in je vedno prava fešta. če kdo ne želi kampirat je v neposredni bližini hotel Lišanj, kjer polpenzion stane 25€ na osebo. če ste za, mi sporočite in lahko rezerviram sobe. jaz grem z ženo že v petek 27.04, vračava se pa verjetno v nedeljo.

ajde banda, se slišimo. ;)

m@dness, mislil sem na tole!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m@dness, mislil sem na tole!

Hmm pr men pride samo u poštev da prletim v nedeljo dol na pir pa skup nazaj!no nisem pa še na koledarček(ženo vprašu)pogledu če imam mogoče tud v soboto frej!! no bom vidu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m@dness, mislil sem na tole!

mogoče bi pa res šel tud to pogledat.. čeprav bi za "FZS" srečanje raje predlagal kako neodvisno srečanje od drugih prireditev..

na kaki znani moto točki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi pa res šel tud to pogledat.. čeprav bi za "FZS" srečanje raje predlagal kako neodvisno srečanje od drugih prireditev..

na kaki znani moto točki..

Npr. na Ridah :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja sej teh točk je veliko... lahko tud na golici, na marički.. je nekaj opcij.. samo da je neki kafič v bližini =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje, da se eden razpizdi pa organizira zadevo :grim ...ajde, kdo se javi :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm pr men pride samo u poštev da prletim v nedeljo dol na pir pa skup nazaj!no nisem pa še na koledarček(ženo vprašu)pogledu če imam mogoče tud v soboto frej!! no bom vidu!

ja zdej pa vemo, kak je tvoji ženi ime...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!