Skoči na vsebino

5 BOLŠJI SEJEM 04.04.2009


vaški

Priporočene objave

Imam za prodat wintex kombinezon - dynamic . Srebrne barve . Velikost 54. Pri padcu se mi je malenkost natrgala zadrga vendar samo po šivih. Poškodovan je še na desni rami - prav tako odprt po šivih. Strošek popravila max 50€ . Kombinezon je bil kupljen letos in je bil nošen trikrat. Prodal bi ga, ker gre od od hiše tudi moped.

Če koga zanima nej mi javi da ne bom zastonj tja nosil s polomljeno ključnico! Aja dam ga za 250€. Cena novega 500€

LP Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa (zastonj) prodal malo svojih 40 letnih moto izkušenj, če bi se le koga prijele! :hmm:

Zelo rad! :yes:.....

... In če bi bil "hask", bi bil najsrečnejši človek na svetu! :010 :grim

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa (zastonj) prodal malo svojih 40 letnih moto izkušenj, če bi se le koga prijele! :hmm:

Zelo rad! :yes:.....

... In če bi bil "hask", bi bil najsrečnejši človek na svetu! :010 :grim

Jst te z veseljem pridem poslušat... Sej če boš tam me boš tako al tako videl ker boš mislil da sem brez ene roke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa (zastonj) prodal malo svojih 40 letnih moto izkušenj, če bi se le koga prijele! :hmm:

Zelo rad! :yes:.....

... In če bi bil "hask", bi bil najsrečnejši človek na svetu! :010 :grim

svaka čast :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa (zastonj) prodal malo svojih 40 letnih moto izkušenj, če bi se le koga prijele! :hmm:

Zelo rad! :yes:.....

... In če bi bil "hask", bi bil najsrečnejši človek na svetu! :010 :grim

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa (zastonj) prodal malo svojih 40 letnih moto izkušenj, če bi se le koga prijele! :hmm:

Zelo rad! :yes:.....

... In če bi bil "hask", bi bil najsrečnejši človek na svetu! :010 :grim

jst bi tudi (zastonj )povedal kako sem fotru pred cca 40 leti motor moral spucati,da mi je dal pol en krog za pelat.včasih sem ga mu pa tudi spizdu.pa ko sem po kampu motor porival nekdanjim svetovnim asom grand pri-ja ,kot sta bila gilberto prloti pa rudolf kunz.za nagrado sem pa dobil njihove slike z podpisom.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vse kr je na nek način povezan z motorizmom, lansko leto je nas Frenk prodajal konjske salame, k si vemo da so dobra malca na kaksnem postanku med voznjo z motorjem... :OK:

:naughty: ... smo jih probal ja , so ble dobre kot konjske ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam ženo debelo rejeno,staro,grdo za kup gnoja.

pod šifro; gnoj za gnoj

:naughty:

:unsure: Če bi te zdele slišala ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam za prodat wintex kombinezon - dynamic . Srebrne barve . Velikost 54. Pri padcu se mi je malenkost natrgala zadrga vendar samo po šivih. Poškodovan je še na desni rami - prav tako odprt po šivih. Strošek popravila max 50€ . Kombinezon je bil kupljen letos in je bil nošen trikrat. Prodal bi ga, ker gre od od hiše tudi moped.

Če koga zanima nej mi javi da ne bom zastonj tja nosil s polomljeno ključnico! Aja dam ga za 250€. Cena novega 500€

LP Rok

Lahko bi ga pa prej dal obnovit , bi ga lažje prodal . Če te zanima , v Domžalah je servis usnjenih oblačil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi ga pa prej dal obnovit , bi ga lažje prodal . Če te zanima , v Domžalah je servis usnjenih oblačil ...

Živ!

Kje v domžalah?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ravno govorite o sejmu, a se je slučajno kdo udeležili sejma v italiji prejšnji vikend. Baje da je to kr velika zadeva. En kolega je privlekel za ene 3 jurje 3 motorje in en kup opreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko ravno govorite o sejmu, a se je slučajno kdo udeležili sejma v italiji prejšnji vikend. Baje da je to kr velika zadeva. En kolega je privlekel za ene 3 jurje 3 motorje in en kup opreme.

Supr zanj, ce bo pa lahko kej poredistriru za ta dnar bo pa sprot vidu. Mas tudi pri nas na netu za 500€ supr uvozen motor, kaj ko ga ne mors reg. :(

Upam da bo kdo pri vaskih prodajal za tako ceno ze registrirane motorje :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!