Skoči na vsebino

5 BOLŠJI SEJEM 04.04.2009


vaški

Priporočene objave

Supr zanj, ce bo pa lahko kej poredistriru za ta dnar bo pa sprot vidu. Mas tudi pri nas na netu za 500€ supr uvozen motor, kaj ko ga ne mors reg. :(

Upam da bo kdo pri vaskih prodajal za tako ceno ze registrirane motorje :) )

aaa, torej tukaj tiči medved :whistle: zanimivo no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa prosila kuharja, da pripravi in rezervira kašno papriko (rdečo, seveda) za mojega sineta! Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supr zanj, ce bo pa lahko kej poredistriru za ta dnar bo pa sprot vidu. Mas tudi pri nas na netu za 500€ supr uvozen motor, kaj ko ga ne mors reg. :(

Upam da bo kdo pri vaskih prodajal za tako ceno ze registrirane motorje :))

ali te lahko prosim kje je ta motor ??jat sem pa zainteresiran.ga bi kupil za dekoracijo v klub housu. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali te lahko prosim kje je ta motor ??jat sem pa zainteresiran.ga bi kupil za dekoracijo v klub housu. :worship:

ze zamudu :( ocitno je prodal, ker ga ni vec na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar od tam! Narod prihaja v valovih, robe kar nekaj, žurka... Navali narod!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Res se na veliko trguje in dogajanje je na višku . Vsi , ki bi radi kaj prodali , imate še čas , da pripeljete svoje stvari v prodajo ... , tisti , ki pa bi radi kaj kupili , pa boste našli kar boste hoteli , ni , da ni !!!(klik do dogodkov )

post-5346-1238842481_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu želvo za 49 €.............ugodnooooooooooo

prodam naprej za 70 € :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: eto bilo je fino prijetno dober obisk veliko baykerjev ob odhodu domov pa grenak priokus noc je vzela motoristicno jakno pa klubsko bundo Vaskih Boysov kolega nevem ce se je splacalo razbiti sipo da si si prilastil ti dve stvari lp

post-14300-1238935299_thumb.jpg

post-14300-1238935338_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil in srečal moto rider-ja !

Jst pa Dadija, pa bmwslo, pa alkatraza, pa še eno veliko množico p'rjatlu.

:worship: Slava Vam!!! :worship:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si rekel: grem mal pogledat pa na en pir....pa sem srečal nekaj starih prijateljev spoznal nekaj novih.... in spil kar nekaj pirov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O , zdaj se bomo pa vozil' , sm u soboto servis naredu , pa gume z'majnou , zdaj pa bo . In ku sm toku iz Hrastnika prut' dum' prodirou , sm se na bojse pa nihou s'mn spumnu , sm se še tam za na en firbc pa z' n' en pir ustavu , sm spet en kp prjatlu srečou . Ma sm biu mau zročaran , ku sm aparat doma pustu , pa kaj pol , saj še lanskh najsm pokazou , ih imam še najkaj . Sm dubu pa nou ispit , m ga je gasilc Samo zrihtou , zdaj bom pa lažje dihou , ku imam ene par komadu , zdaj pa bo , zdaj pa bo ... :whistle: . Madona , sm pa tipa srečou , k' je učash dele z matorje prodajou , zdaj pa pijačo z enm hecnm imenam " COCAIN+E " So m'

mo'gl' ime spre'me'n't , de ga sploh l'hku prodajajo . Drgač pa po štanth zmiraj iste face , sam KORAL ,

Domine Zupančič je mau autobus pofarbou , zdaj je č'rn zelo .... , druzga nouga pa najsm vidu . Važnu je ,

de se dogaja , a ne .. Zdaj pa še ena al dvaj od lan , lajtas so glih toku zgledal'... :photo:

post-23244-1239036862_thumb.jpg

post-23244-1239037470_thumb.jpg

post-23244-1239037709_thumb.jpg

post-23244-1239037941_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa Dadija, pa bmwslo, pa alkatraza, pa še eno veliko množico p'rjatlu.

:worship: Slava Vam!!! :worship:

Pa si me le spoznal :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: ....ob odhodu domov pa grenak priokus noc je vzela motoristicno jakno pa klubsko bundo Vaskih Boysov kolega nevem ce se je splacalo razbiti sipo da si si prilastil ti dve stvari lp

Potem se pa eni sprašujejo, zakaj me je čedalje bolj sram, da še vedno vztrajam biti motorist!

Ja družba, pa je bilo včasih res vse drugač'! :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!