Skoči na vsebino

5 BOLŠJI SEJEM 04.04.2009


vaški

Priporočene objave

Potem se pa eni sprašujejo, zakaj me je čedalje bolj sram, da še vedno vztrajam biti motorist!

Ja družba, pa je bilo včasih res vse drugač'! :hmm: :?

Ko gledam slike na tvoji strani me oblivajo čudni občutki in bi se kar ta trenutek odpravil od doma :)

Res je fino brat te potopise...bravo!

Škoda da vas nisem spoznal v soboto, sem bil tam samo za kratek čas...

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se pa eni sprašujejo, zakaj me je čedalje bolj sram, da še vedno vztrajam biti motorist!

Ja družba, pa je bilo včasih res vse drugač'! :hmm: :?

Vajš , prou n'č te naj trajba b't sram , de s' še zmiraj motorist , saj naj vse toku črnu , kokr ti mislš .

Smo drgač kar usi fajn fantje , previdn' , pa ne prehitr' , pa en bonton bajkrsk' tut spoštujemo , s kašnm

popitm' piram se pa usak rat pohval' , pa magar s tistm rolarjem al pa unijam , saj pol pa drug' misljo de

s pa štirna , k ga tulku njaseš , a ne . Vsak z'četk sezone se morjo pa bajkrske vrste' itak mau rz'rajdčt ,

tok de se tisth , k so rajs mau :yea2: al pa :zzz: al pa pretiranu :drunk: mau pofndajo , pol je pa u re'd' ,

a ne . Tut jest najsm angl , sm pa ke kašnga potegnem , pa tut prevozu se ne bom vrjetnu n'kul tulku , kulkr s se ti po cajlm sva'jt' , sm pa imu edinu en karambol in takrat me je ena budala z avtam s cajste dol zbu , pa kvalitetnu spizdu , tok de sm mogu pa pol tri majsce z gipsam mator vozt , no ja , pa dvakrat sm se na majst' ZLUŽU , k' se je vsm kar n' enkat domu mudilu , de najsm imu cajta tud klučavnce s prvga diska dol snet , tu pa itak ne štaje . In prou močnu s' želim , de n'kul kaj hujga

tut blu njab' , a ne . Do ta pr'v'ga srečajna pa adijo , te na Štift' s kašnm sokam počastim , pa dooost

potrplejna z menoj , saj bo , saj bo ...... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vajš , prou n'č te naj trajba b't sram , de s' še zmiraj motorist , saj naj vse toku črnu , kokr ti mislš .

Smo drgač kar usi fajn fantje , previdn' , pa ne prehitr' , pa en bonton bajkrsk' tut spoštujemo , s kašnm

popitm' piram se pa usak rat pohval' , pa magar s tistm rolarjem al pa unijam , saj pol pa drug' misljo de

s pa štirna , k ga tulku njaseš , a ne . Vsak z'četk sezone se morjo pa bajkrske vrste' itak mau rz'rajdčt ,

tok de se tisth , k so rajs mau :yea2: al pa :zzz: al pa pretiranu :drunk: mau pofndajo , pol je pa u re'd' ,

a ne . Tut jest najsm angl , sm pa ke kašnga potegnem , pa tut prevozu se ne bom vrjetnu n'kul tulku , kulkr s se ti po cajlm sva'jt' , sm pa imu edinu en karambol in takrat me je ena budala z avtam s cajste dol zbu , pa kvalitetnu spizdu , tok de sm mogu pa pol tri majsce z gipsam mator vozt , no ja , pa dvakrat sm se na majst' ZLUŽU , k' se je vsm kar n' enkat domu mudilu , de najsm imu cajta tud klučavnce s prvga diska dol snet , tu pa itak ne štaje . In prou močnu s' želim , de n'kul kaj hujga

tut blu njab' , a ne . Do ta pr'v'ga srečajna pa adijo , te na Štift' s kašnm sokam počastim , pa dooost

potrplejna z menoj , saj bo , saj bo ...... :yea1:

Mat' kurba le'ga! Jst sm pa tolkrat fuknu, d' se sploh ne spoun'm več.... Slaba reklama zame, ampak t'ko je blo.

To se prau, d' si ti ang'l, jst pa satan, :devil: mat' kurba le'ga... :D :P

Sem pa reku' d' me je sram zarad' tega, k'en' drug'm robo krademo! :slap:

Pa sej ne bojo dolg', k' bojo lopovom spet sejkal' roke (nad komoucam)... Že drugu lajtu, š'm šlišu... :o :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Bogu, Janko! Pa saj MotoRider ni mislil nate ampak na lopove, no vsaj tako se mi zdi.

Na lopove, pa na nič drugega...

Razen, če sem s tem koga direktno prizadel.

Za to, se pa ne opravičujem! :grrr - Na žalost. Ne morem! Ker mora biti red.

In mislim, da si tega vsi želimo! :hmm: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vajš , prou n'č te naj trajba b't sram , de s' še zmiraj motorist , saj naj vse toku črnu , kokr ti mislš .

Smo drgač kar usi fajn fantje , previdn' , pa ne prehitr' , pa en bonton bajkrsk' tut spoštujemo , s kašnm

popitm' piram se pa usak rat pohval' , pa magar s tistm rolarjem al pa unijam , saj pol pa drug' misljo de

s pa štirna , k ga tulku njaseš , a ne . Vsak z'četk sezone se morjo pa bajkrske vrste' itak mau rz'rajdčt ,

tok de se tisth , k so rajs mau :yea2: al pa :zzz: al pa pretiranu :drunk: mau pofndajo , pol je pa u re'd' ,

a ne . Tut jest najsm angl , sm pa ke kašnga potegnem , pa tut prevozu se ne bom vrjetnu n'kul tulku , kulkr s se ti po cajlm sva'jt' , sm pa imu edinu en karambol in takrat me je ena budala z avtam s cajste dol zbu , pa kvalitetnu spizdu , tok de sm mogu pa pol tri majsce z gipsam mator vozt , no ja , pa dvakrat sm se na majst' ZLUŽU , k' se je vsm kar n' enkat domu mudilu , de najsm imu cajta tud klučavnce s prvga diska dol snet , tu pa itak ne štaje . In prou močnu s' želim , de n'kul kaj hujga

tut blu njab' , a ne . Do ta pr'v'ga srečajna pa adijo , te na Štift' s kašnm sokam počastim , pa dooost

potrplejna z menoj , saj bo , saj bo ...... :yea1:

Dej, a lahk nehaš klobasat?

In ne, ni nam treba met potrpljenja do takih klobas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vajš , prou n'č te naj trajba b't sram , de s' še zmiraj motorist , saj naj vse toku črnu , kokr ti mislš .

Smo drgač kar usi fajn fantje , previdn' , pa ne prehitr' , pa en bonton bajkrsk' tut spoštujemo , s kašnm

popitm' piram se pa usak rat pohval' , pa magar s tistm rolarjem al pa unijam , saj pol pa drug' misljo de

s pa štirna , k ga tulku njaseš , a ne . Vsak z'četk sezone se morjo pa bajkrske vrste' itak mau rz'rajdčt ,

tok de se tisth , k so rajs mau :yea2: al pa :zzz: al pa pretiranu :drunk: mau pofndajo , pol je pa u re'd' ,

a ne . Tut jest najsm angl , sm pa ke kašnga potegnem , pa tut prevozu se ne bom vrjetnu n'kul tulku , kulkr s se ti po cajlm sva'jt' , sm pa imu edinu en karambol in takrat me je ena budala z avtam s cajste dol zbu , pa kvalitetnu spizdu , tok de sm mogu pa pol tri majsce z gipsam mator vozt , no ja , pa dvakrat sm se na majst' ZLUŽU , k' se je vsm kar n' enkat domu mudilu , de najsm imu cajta tud klučavnce s prvga diska dol snet , tu pa itak ne štaje . In prou močnu s' želim , de n'kul kaj hujga

tut blu njab' , a ne . Do ta pr'v'ga srečajna pa adijo , te na Štift' s kašnm sokam počastim , pa dooost

potrplejna z menoj , saj bo , saj bo ...... :yea1:

he, he ,he :beer1:

iiaaaaaa he, he, :beer1: ,

dobr si to napisal

ampak ne razumem te nič :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ne bojo dolg', k' bojo lopovom spet sejkal' roke (nad komoucam)... Že drugu lajtu, š'm šlišu... :o :yes:

Kakšne menedžerje pa direktorje bomo pa pol mel :unsure: :alien1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, a lahk nehaš klobasat?

In ne, ni nam treba met potrpljenja do takih klobas ...

matr smo pa visoki vaša gnada !

sam pa res nisem vedel spoštovani gospod mashina de je to po tanovem privat forum zgleda de vaš osebni

sem v zmoti živel ko sem mislu de lahko tukaj vsak napiše kar mu na duši leži

glede na to da sm sam tud že katero takoimenovano klobaso napisu pa kaksn drug tud bi blo pa skor najbol de bi se skor vsi z foruma izpisal

de vašo svetost ne bi tolk motilo javno izražanje tako imenovanih klobasačev če bote pa sam eni trije vsevedi ostal se pa tako ne boste mogl velik kregat.

lučka sej veš kako je to če si majhen normaln človek takoj kaksn hohštaplerski kao tata mata vate skoč k pit bull v kilo govedine!

pa l.p. od klobasača samota!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na lopove, pa na nič drugega...

Razen, če sem s tem koga direktno prizadel.

Za to, se pa ne opravičujem! :grrr - Na žalost. Ne morem! Ker mora biti red.

In mislim, da si tega vsi želimo! :hmm: :yes:

ne zgovarjaj se, daj mu jakno nazaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak zakaj ima svoj zato, zato se sprašuje zakaj je človeška ribica slepa, ljudje pa ne vidijo v temi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr smo pa visoki vaša gnada !

sam pa res nisem vedel spoštovani gospod mashina de je to po tanovem privat forum zgleda de vaš osebni

sem v zmoti živel ko sem mislu de lahko tukaj vsak napiše kar mu na duši leži

glede na to da sm sam tud že katero takoimenovano klobaso napisu pa kaksn drug tud bi blo pa skor najbol de bi se skor vsi z foruma izpisal

de vašo svetost ne bi tolk motilo javno izražanje tako imenovanih klobasačev če bote pa sam eni trije vsevedi ostal se pa tako ne boste mogl velik kregat.

lučka sej veš kako je to če si majhen normaln človek takoj kaksn hohštaplerski kao tata mata vate skoč k pit bull v kilo govedine!

pa l.p. od klobasača samota!!!!!!!

Joj, kako smo občutljivi

Mal preber, kaj je napisu ... da se par folka 'mora razbit' pa glih tolk da ni napisu da je to skor čist fajn pa prov, da je tko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je Tomaž zakaj ?

Lp Čeladko

Se mi je zdel da je on, sva bla sošolca u srednji šoli pa me je zanimal če je tudi tuki registriran in pod kakšnim imenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel da je on, sva bla sošolca u srednji šoli pa me je zanimal če je tudi tuki registriran in pod kakšnim imenom.

Ga bom jutr vprašu na šihtu...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal preber, kaj je napisu ... da se par folka 'mora razbit' pa glih tolk da ni napisu da je to skor čist fajn pa prov, da je tko ...

100% se strinjam s tabo :OK:

Popravljeno . Popravil sulica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!