Skoči na vsebino

Keeway Superlight neda iskre


knez99

Priporočene objave

Zdravo!ta motor imam komaj kaksen mesec!(ko sm kupo je blo prevozenih 6500km zdaj 1000večkmsedaj sem pa vcere mejal svecko vendar mi je dala v trgovini namesto 7a 8a oznako.jas sem pol lepo to namontiro not in glej ga zlomka danes se grem malo peljat kaksnih 20km in mi med voznjo crkne...k sreci sem mel sebo eno rezervno svecko in sem zamenjal vendar ni vzgal..potem ga potisnem v brzini mgc je zalit a tut nea vzge..potem poglejam ce je daje iskro...opazim da na trenutke da isko na trenutke pa ne...danes sem 2uri iskal vzrok v kablih ce je kaksen stik...in pol mi po 20kratnem kurblanju vzge...pustim 5minut da laufa pol pa dodam gas pa crkne...s5 zakurblam dodam gas in s5 crkne...potem zakurblam in pustim laufat 10min in dodam gas in s5 isto.pol pa s5 ni davalo iskre dalje...potem se 5x zakurblam pa ne vzge...no...potem grem po novo sveco s5 in tut ne vzge...kaj bi lahko to blo???vzigalna tuljava=)Cinspula??sej je vse lepo in prav vendar ce bi bla hin bi pomojem ze v prostem teku brez gasa prekinjalo iskro vendar je ni...Prosim za pomoc in odgovore!pozna keri kasnega serviserja ki bi mi znal to napako odpravit??sem z okolice maribora!kolk bi me prisla vzigalna tuljava cce je crknla??lp hvala...

NEMOREM VERJET DA SEM MISLIL DA SE TO LAHKO ZGODI SAMO NA TOMOSU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!ta motor imam komaj kaksen mesec!(ko sm kupo je blo prevozenih 6500km zdaj 1000večkmsedaj sem pa vcere mejal svecko vendar mi je dala v trgovini namesto 7a 8a oznako.jas sem pol lepo to namontiro not in glej ga zlomka danes se grem malo peljat kaksnih 20km in mi med voznjo crkne...k sreci sem mel sebo eno rezervno svecko in sem zamenjal vendar ni vzgal..potem ga potisnem v brzini mgc je zalit a tut nea vzge..potem poglejam ce je daje iskro...opazim da na trenutke da isko na trenutke pa ne...danes sem 2uri iskal vzrok v kablih ce je kaksen stik...in pol mi po 20kratnem kurblanju vzge...pustim 5minut da laufa pol pa dodam gas pa crkne...s5 zakurblam dodam gas in s5 crkne...potem zakurblam in pustim laufat 10min in dodam gas in s5 isto.pol pa s5 ni davalo iskre dalje...potem se 5x zakurblam pa ne vzge...no...potem grem po novo sveco s5 in tut ne vzge...kaj bi lahko to blo???vzigalna tuljava=)Cinspula??sej je vse lepo in prav vendar ce bi bla hin bi pomojem ze v prostem teku brez gasa prekinjalo iskro vendar je ni...Prosim za pomoc in odgovore!pozna keri kasnega serviserja ki bi mi znal to napako odpravit??sem z okolice maribora!kolk bi me prisla vzigalna tuljava cce je crknla??lp hvala...

NEMOREM VERJET DA SEM MISLIL DA SE TO LAHKO ZGODI SAMO NA TOMOSU

Kwa a ti išš probleme slučajn k tkole izivaš. S temi jajci bot zadovoln d je sam iskra jst pa na tomosu nism meu takih problemov in kokr vem nobedn drug tko da mal pazi kaj pišš. Pa a boš ti za usak tvoj problem na tem kiwiju novo temo odpiru k eno si že (nj ti pomagam... gre o blokadi k je sploh nimaš)?? V takem primeru bo veliko tem o tvojom motorju.

Aja jst se na tomosu furam z eno svečko že 12k km in normalno dela. Ob dobrih pogojih svečka zdrži veliko več kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa a ti išš probleme slučajn k tkole izivaš. S temi jajci bot zadovoln d je sam iskra jst pa na tomosu nism meu takih problemov in kokr vem nobedn drug tko da mal pazi kaj pišš. Pa a boš ti za usak tvoj problem na tem kiwiju novo temo odpiru k eno si že (nj ti pomagam... gre o blokadi k je sploh nimaš)?? V takem primeru bo veliko tem o tvojom motorju.

Aja jst se na tomosu furam z eno svečko že 12k km in normalno dela. Ob dobrih pogojih svečka zdrži veliko več kilometrov.

stari jas SM NAPISO DA SM MISLO DA SE TO LAHK ZGODI SAM PR TOMOSU...KR SM MEL TOMOS REVIVALA PA SM VSAK DAN MOGO SRAUFAT!!!IN MI JE TUD VZIGALNA 1X SLA!SEM PA NAREDO NA DAN 60 KM ALI VEČ...MEJAL SEM VSE MOGOCE PA JE JEO...POL SM GA PA PRODAL ZA MALE PARE Z KITOM PA TECNIGAS IZPUHOM PA DELORTO 16FERG...FUKO FUL..ZE V.ORG.STANJU.OD TOMOSOV JE ZA MENE SAO VREI 4KA SPECIALKA PA ELEKTRONIK 90 1DRUGO JE ISTI SHIT...NE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomosa kritiziraš in poj greš kupt KEEWAY-a... ma to si pa nor... to je isto ko bi reku BMW mi je neki ful zajebavov in poj sm kupu Dacio :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vam pravim da sm mel z tomosom se vecje tezave ko s totim...pa nemors tomosa primerjat z bmw hahaha

raje mi povej kaj je narobe !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vam pravim da sm mel z tomosom se vecje tezave ko s totim...pa nemors tomosa primerjat z bmw hahaha

raje mi povej kaj je narobe !

Pa dobr napiš pol d z frčkom k jst sm mislu d ns mal jebeš te k mamo sm tomosa.

Drgač je tut možno neki... Se mi je zgodl d sm prau motor in po pranju se jst veselo odpelm, nakar mi pri semaforju crkne motor. Vžigu sm ga zlo doug cajta in k je končno laufu je spet tkoj crknu k sm dau gas. Dobr scajtom se je to zlaufal sam mi je spet drugič crknu k sm se nahitr ustavu. Ugotovu sm da je bla voda v fergazarju in k sm mal bl prbremzu je to potegnil v cilindr. Tko da je blo isto k pr teb... k končno motor zalaufaš tkoj crkne sam d daš mal gasa.

Sam to sm jst čist tko napisu k ti maš pomoje druge probleme.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJ PROBLEM JE DA VCASIH DA ISKRO VCASIH NE!KO PA ZE DA ISKRO PA LAUFA SAO BREZ GASA...KO DODAM GAS PA CRKNE..

dej probej še dizo spucat... to da lavfa brez gasa ko daš gas pa crkne men hudo na zamašeno dizo vleče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej probej še dizo spucat... to da lavfa brez gasa ko daš gas pa crkne men hudo na zamašeno dizo vleče...

NI DIZA!FINTA JE DA MI NE DAJE ISKRE...SEM PA OPAZO DA SO SE NEKI KABLI OD MASINE "OGULILI!!!DIZA NI ZAMASENA...ISKRE NI!!BOM JAS KAR PELO NA SERVIS...MAL MI JE GLUPO KR SEM PREJSNEGA TOMOSA LAHK SRAUFO SAM DOMA!TO JE PA ZAME ZE MALCE ZAPLETENO SAJ SE OKOL STROMA BOL MALO SPOZNAM....CE KDO MA KAK ODG.SE NAJ DALJE PISE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nemorš vrjet, samo da rečeš da je tomos za en k. pa bi se vsi že tepli :photo:

:topic: :grim a to,da kriči nikogar ne moti?

Mene mal ušesa bolijo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :grim a to,da kriči nikogar ne moti?

Mene mal ušesa bolijo :evilgrin:

:grim

Loud_Speaker-large.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa a ti išš probleme slučajn k tkole izivaš. S temi jajci bot zadovoln d je sam iskra jst pa na tomosu nism meu takih problemov in kokr vem nobedn drug tko da mal pazi kaj pišš.
Pa dobr napiš pol d z frčkom k jst sm mislu d ns mal jebeš te k mamo sm tomosa.

Drgač je tut možno neki... Se mi je zgodl d sm prau motor in po pranju se jst veselo odpelm, nakar mi pri semaforju crkne motor. Vžigu sm ga zlo doug cajta in k je končno laufu je spet tkoj crknu k sm dau gas. Dobr scajtom se je to zlaufal sam mi je spet drugič crknu k sm se nahitr ustavu.

Lp, Miha

predragi so tale tomosi...ZA TAKI GNAR SI RAJE KUPI HONDO ALI YAMAHO!!!BOS VIDO NE BO TI ZAL...KOLEGA MA TOMOSA 125 IN IMA SKOZI PROBLEME GLEDE FERGAZERJA IN STROMA¨!!!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tvojmu mestu bi si zbrisal tel. št. iz profila, kr tu je dost takih k se jim zdijo tomosi vreji ;)

itak ... tle so sami nevarni fajterji na forumu :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomosa kritiziraš in poj greš kupt KEEWAY-a... ma to si pa nor... to je isto ko bi reku BMW mi je neki ful zajebavov in poj sm kupu Dacio :worship:

ni isto ker primerjaš BMW z Tomosom

ni enako... BMW še zaenkrat ni tako nizko padel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nemorš vrjet, samo da rečeš da je tomos za en k. pa bi se vsi že tepli :photo:

you just take my word

TOMOS JE SHIT OD SHITA :D PIKA AMEN ŠLUS :D

TKO K tale KEEWAY al kaj je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

you just take my word

TOMOS JE SHIT OD SHITA :D PIKA AMEN ŠLUS :D

TKO K tale KEEWAY al kaj je to :D

Ma ti si bogi ej :whistle: Sej k mal tvoje poste berm po drugih temah sploh u rs me kr srt prime pa zgleda da tut veliko drugih članov tvojih idiotskih objav ne mara :winkiss:

Ei sesir ti si pa raj mal preber zakaj mi je ckavu tomos in ne kr iskat napake č ne vidš zakaj nastanejo. Logično je d bo motor crkavu č je voda u fergazarju...bumbar en :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti si bogi ej :whistle: Sej k mal tvoje poste berm po drugih temah sploh u rs me kr srt prime pa zgleda da tut veliko drugih članov tvojih idiotskih objav ne mara :winkiss:

zame to večina niso več člani ampak eni retardi. Tapravi člani so že zdavnaj bannani.

Pa tomos je jajc... sprjazn se :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame to večina niso več člani ampak eni retardi. Tapravi člani so že zdavnaj bannani.

Pa tomos je jajc... sprjazn se :winkiss:

Če bi meu dejansko ti ta motor in bi ti kej nagaju pol piš kar čš... do tkt pa ne bit taka budala k sam provociraš use po vrst. Jst bi te tkoj bennu. Men ja na tomosu samo enkrat semering na vilci šu u kurac to je pa use (garancija seveda). Pa mam 13kkm na njemu v enmu letu narjenih. Tko da men je supr čez zvok ga pa tut ni sploh zdj k je power kit :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi meu dejansko ti ta motor in bi ti kej nagaju pol piš kar čš... do tkt pa ne bit taka budala k sam provociraš use po vrst. Jst bi te tkoj bennu. Men ja na tomosu samo enkrat semering na vilci šu u kurac to je pa use (garancija seveda). Pa mam 13kkm na njemu v enmu letu narjenih. Tko da men je supr čez zvok ga pa tut ni sploh zdj k je power kit :naughty: :winkiss:

kolko ti pa gre zdaj s tem power kitom, pa približno kolko KM ma zdaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko ti pa gre zdaj s tem power kitom, pa približno kolko KM ma zdaj??

Preveč :naughty: ne sj ne. Ma jih 14-15 gre pa kr lepo. Prej je šu po števcu največ 90 pa to z muko zdj pa do 105 skoč k nč. Več ga pa nism tišu k so čist previsoki obrati. Najbol se pozna na pospeških in zvoku seveda k postane dost močnej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč :naughty: ne sj ne. Ma jih 14-15 gre pa kr lepo. Prej je šu po števcu največ 90 pa to z muko zdj pa do 105 skoč k nč. Več ga pa nism tišu k so čist previsoki obrati. Najbol se pozna na pospeških in zvoku seveda k postane dost močnej.

a maš kak posnetek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš kak posnetek?

Nimam nč še... posnamm ta tedn kej pa vržm gor:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame to večina niso več člani ampak eni retardi. Tapravi člani so že zdavnaj bannani.

Pa tomos je jajc... sprjazn se :winkiss:

HAHAHAHAHA.... TOMOS žal ni jajc. se ga da kr lepo ušitmat.... In voznost je najbolša od vseh 125 4t.... Letos sem biu tovarniški voznik tomosa !. imeli smo ga na prištantu v TOMOSU in nam je pokazal 15 konj, kar je biu najbolši od teh yamahinih mašin 125..... tko da ne kr neki govorit da je TOMOS jajc... Če ti po resnici povem mi je še vedno biu najbolši za vozit... tudi honda 450 mi ni tolk dobra za vozit kot tomos! :)

post-16736-1237323516_thumb.jpg

post-16736-1237323571_thumb.jpg

post-16736-1237323660_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!