Skoči na vsebino

Keeway Superlight neda iskre


knez99

Priporočene objave

HAHAHAHAHA.... TOMOS žal ni jajc. se ga da kr lepo ušitmat.... In voznost je najbolša od vseh 125 4t.... Letos sem biu tovarniški voznik tomosa !. imeli smo ga na prištantu v TOMOSU in nam je pokazal 15 konj, kar je biu najbolši od teh yamahinih mašin 125..... tko da ne kr neki govorit da je TOMOS jajc... Če ti po resnici povem mi je še vedno biu najbolši za vozit... tudi honda 450 mi ni tolk dobra za vozit kot tomos! :)

blablablabla...vsak svojga hval moj huso j tut tbulš š yamaha r1 mi ni tuk fajna pa bulš mi j ud kawasaki ninje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame to večina niso več člani ampak eni retardi. Tapravi člani so že zdavnaj bannani.

Pa tomos je jajc... sprjazn se :winkiss:

Sej JeRn3j kwa pa ti drgač zeene gare od KAWASAKIJA vozš?? :whistle: D še tvoj motor mal pokomentiramo...

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablablabla...vsak svojga hval moj huso j tut tbulš š yamaha r1 mi ni tuk fajna pa bulš mi j ud kawasaki ninje :headbang:

kero huso pa maš?

k moj tomos je biu edini k je meu tok robe gor. jst sm meu za ene 5000€ sam robe gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablablabla...vsak svojga hval moj huso j tut tbulš š yamaha r1 mi ni tuk fajna pa bulš mi j ud kawasaki ninje :headbang:

Če pa to mislš se pa opravičeno z glavo ob zid zaletavaš :whistle: Zgrešu si bistvo uglavnm. Nben ni reku d je tomos bolš od newem kerga sam ne prenesm pa da mi en bumbar kle govori o mojmu motorju k ga sploh nima, pomoje ga še u živo vidu ni pa ve več o njemu k jst. Sploh o problemih.

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej JeRn3j kwa pa ti drgač zeene gare od KAWASAKIJA vozš?? :whistle: D še tvoj motor mal pokomentiramo...

hitro, deročo, drzno :winkiss:

komentiraj :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHA.... TOMOS žal ni jajc. se ga da kr lepo ušitmat.... In voznost je najbolša od vseh 125 4t.... Letos sem biu tovarniški voznik tomosa !. imeli smo ga na prištantu v TOMOSU in nam je pokazal 15 konj, kar je biu najbolši od teh yamahinih mašin 125..... tko da ne kr neki govorit da je TOMOS jajc... Če ti po resnici povem mi je še vedno biu najbolši za vozit... tudi honda 450 mi ni tolk dobra za vozit kot tomos! :)

si peljal husquarno 125? kaj pa MZ 125 SM?

če nisi pol ne morš trdit da je najboljši... men je bla husa velik boljša od tomosa ;)

MZ je pa nekak isti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablablabla...vsak svojga hval moj huso j tut tbulš š yamaha r1 mi ni tuk fajna pa bulš mi j ud kawasaki ninje :headbang:

k si glih oba peljal... pa tud če si jih tist km k si z vsako naredu, nič ne pove...

Pa tud ne morš primerjat R1, zx6r pa hyosunga 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si peljal husquarno 125? kaj pa MZ 125 SM?

če nisi pol ne morš trdit da je najboljši... men je bla husa velik boljša od tomosa ;)

MZ je pa nekak isti :)

NIsem vozu huse.. sem pa vozu hondo HM in mi ni bla dobra. Pa Husa ni bla na testiranjih newem kok dobra. Še MZ je biu pred njo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitro, deročo, drzno :winkiss:

komentiraj :)

mah tale kawasaki... to pa je res en šrot od motorja :) .. NE SPLAČA SE NAKUPA! RAJE KUPIM TOMOSA, pa še s slovenskim motorjem se pelš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tale kawasaki... to pa je res en šrot od motorja :) .. NE SPLAČA SE NAKUPA! RAJE KUPIM TOMOSA, pa še s slovenskim motorjem se pelš.

maš prov ja :)

defenitivno izjava leta :D

Tomos --> sanje vsakega najstnika :lol1:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov ja :)

defenitivno izjava leta :D

Tomos --> sanje vsakega najstnika :lol1:

Jp sanje najstnika!

Sem se že z bolšim motorjem vozu, kokr je tale kawasaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa to mislš se pa opravičeno z glavo ob zid zaletavaš :whistle: Zgrešu si bistvo uglavnm. Nben ni reku d je tomos bolš od newem kerga sam ne prenesm pa da mi en bumbar kle govori o mojmu motorju k ga sploh nima, pomoje ga še u živo vidu ni pa ve več o njemu k jst. Sploh o problemih.

k si glih oba peljal... pa tud če si jih tist km k si z vsako naredu, nič ne pove...

Pa tud ne morš primerjat R1, zx6r pa hyosunga 125...

Prvo kot prvo žau mi je sebe ki se v tvoje komentarje spuščam po drugi strani mi je pa žal tebe. Moj post je meu poudarek na tem da vsak svoj motor hvali. Tud če ni tok dobr bo najdu neki za pohvalt. Pa če nisi pošinil kar lahko iz tvojega posta razberem da nisi ti povem da je bila tisto z r1 šala ker vsak zdrau človek ve da se nemore hyosung 125 primjrjati z r1-ko.

Tud drugem k ste moj post citiram vs lhka pomirim pa povem da ne use dobesedno vzet.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj me zanima...

...glede Tomosa...

...ali je tko kokr u uni reklami za Peugeot, samozavest serijsko?!

Kako to da večina, ki ima SMa na tem forumu pametuje o vsakem motorju iz 4T 125ccm (ala)supermoto kategorije, da je slabši, grši,... Da bi si kdo drznil reči da mu gre njegov motor hitreje kot tomos ga je naj*bal, saj mu bodo vsi zatrjevali da ja lažnivec, da ima pokvarjene števec in kaj jaz vem kaj še vse.

Da smo si na jasnem, Tomos SM mi je všeč in sem ga imel pred nakupom med možnimi variantami, ampak najjači motor na svetu pa res nemore biti.

Naše selo, najjače selo?

Zdaj pa pustimo to temo za Keewaya Superlight, ki ne da iskre.

LP Gašper

P.S.: Moj motor gre hitreje kot Tomos!! :D :D :D

Popravljeno . Popravil Murderdoll
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp sanje najstnika!

Sem se že z bolšim motorjem vozu, kokr je tale kawasaki

:worship:

hihi

sam ne vem... kaj nej se zdej z glavo v zid zabijam al kaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

hihi

sam ne vem... kaj nej se zdej z glavo v zid zabijam al kaj :lol1:

Sej pa ni problem,da pelješ boljši motor(dražji)si ga je pa po vsej verjetnosti nemogoče lastit,če voziš-lastiš tomos :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj me zanima...

...glede Tomosa...

...ali je tko kokr u uni reklami za Peugeot, samozavest serijsko?!

Kako to da večina, ki ima SMa na tem forumu pametuje o vsakem motorju iz 4T 125ccm (ala)supermoto kategorije, da je slabši, grši,... Da bi si kdo drznil reči da mu gre njegov motor hitreje kot tomos ga je naj*bal, saj mu bodo vsi zatrjevali da ja lažnivec, da ima pokvarjene števec in kaj jaz vem kaj še vse.

Da smo si na jasnem, Tomos SM mi je všeč in sem ga imel pred nakupom med možnimi variantami, ampak najjači motor na svetu pa res nemore biti.

Naše selo, najjače selo?

Zdaj pa pustimo to temo za Keewaya Superlight, ki ne da iskre.

LP Gašper

P.S.: Moj motor gre hitreje kot Tomos!! :D :D :D

Gre ja absolutno v prostem padu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj me zanima...

...glede Tomosa...

...ali je tko kokr u uni reklami za Peugeot, samozavest serijsko?!

Kako to da večina, ki ima SMa na tem forumu pametuje o vsakem motorju iz 4T 125ccm (ala)supermoto kategorije, da je slabši, grši,... Da bi si kdo drznil reči da mu gre njegov motor hitreje kot tomos ga je naj*bal, saj mu bodo vsi zatrjevali da ja lažnivec, da ima pokvarjene števec in kaj jaz vem kaj še vse.

Da smo si na jasnem, Tomos SM mi je všeč in sem ga imel pred nakupom med možnimi variantami, ampak najjači motor na svetu pa res nemore biti.

Naše selo, najjače selo?

Zdaj pa pustimo to temo za Keewaya Superlight, ki ne da iskre.

LP Gašper

P.S.: Moj motor gre hitreje kot Tomos!! :D :D :D

Jst bom pametval, ker smo se mi vlik s tem ukvarjal. Da nom jst kšno Hondo CBr 600 prpelu (dirkalno).

Popravljeno . Popravil amp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre ja absolutno v prostem padu :whistle:

Na cesti že res zmaga, ampak v prostem padu bi bla pa tam nekje, odvisno od upora.

Izenači potencialno in kinetično energijo, pa se ti bo masa pokrajšala :lol:

Jst bom pametval, ker smo se mi vlik s tem ukvarjal. Da nom jst kšno Hondo CBr 600 prpelu (dirkalno).

Nism vedu da gre dirkalna CBRka hitreje od 125ke :eek:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti že res zmaga, ampak v prostem padu bi bla pa tam nekje, odvisno od upora.

Izenači potencialno in kinetično energijo, pa se ti bo masa pokrajšala :lol:

Nism vedu da gre dirkalna CBRka hitreje od 125ke :eek:

LP

Boš pa zdej vedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti že res zmaga, ampak v prostem padu bi bla pa tam nekje, odvisno od upora.

Izenači potencialno in kinetično energijo, pa se ti bo masa pokrajšala :lol:

Nism vedu da gre dirkalna CBRka hitreje od 125ke :eek:

LP

Mogoče zmaga po cesti ja č je tomos serijski... prot men pa nimaš kej :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zmaga po cesti ja č je tomos serijski... prot men pa nimaš kej :winkiss:

A jebiga, če maš power kit gor pol itq nimam za burek najbrž.

Jest vas tukaj mal zafrkavam in odziv je bil buren :D

Kljub vsemu so to 125ccm 4T mašine, ki ne grejo hitro, so pa zalo zabavno in poceni prevozno sredstvo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebiga, če maš power kit gor pol itq nimam za burek najbrž.

Jest vas tukaj mal zafrkavam in odziv je bil buren :D

Kljub vsemu so to 125ccm 4T mašine, ki ne grejo hitro, so pa zalo zabavno in poceni prevozno sredstvo B)

Dokler ne sprobas ene navite 2 taktne rakete nemores rect, da so 4 taktni zabavni ( v razredu 125 )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler ne sprobas ene navite 2 taktne rakete nemores rect, da so 4 taktni zabavni ( v razredu 125 )

Sm že biu na RS 125. Tudi s 4T se da zabavat (ne tolk sicer).

Zabavno pa je blo v tem primeru mišljeno v primerjavi z avtobusom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!