Skoči na vsebino

Zmaji, izkoriščevalci and stuff...


Lena

Priporočene objave

TEŽKI SO ČASI

PA VENDAR SE VSE OBRAČA

TUDI TI

TUDI TI SE OBRNI

OBRNI VSE

RAZEN

OLAGUME NE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The doctor.........gnjaviš, gnjaviš??? Pri tem pa ti je vse jasno!?! Da te rešim vseh dvomov in dilem.........

Lenča, Alenka, Lena, kakor hočeš, ima novega fanta!!! .....namreč mene. Ti kaj ne paše??? SORRY, BUT JEBI GA!!!

Bi rad kaj pripomnil? Ni blema........povej mi v fris, ne skrivaj pa se za imenom na forumu, brez profila, brez vsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The doctor.........gnjaviš, gnjaviš??? Pri tem pa ti je vse jasno!?! Da te rešim vseh dvomov in dilem.........

Lenča, Alenka, Lena, kakor hočeš, ima novega fanta!!! .....namreč mene. Ti kaj ne paše??? SORRY, BUT JEBI GA!!!

Bi rad kaj pripomnil? Ni blema........povej mi v fris, ne skrivaj pa se za imenom na forumu, brez profila, brez vsega.

Ok in zakaj ste ga prec napadli? Sej ni nic naredu! Ali pac? Ni vazno kdo se skriva ze tem nickom vazno da je nekdo...

Vama pa zelim vso sreco, ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice me je pri temi 600/900 zbrisal, zato bom še enkrat tuki napisal.

Diablo, ce The Doctor nisi ti, se ti moram preč opravičit. Oprosti moji zblojenosti in paranoji. To je verjetno posledica šraufov v moji glavi. Ampak ljudi ki imajo kaj proti meni, ali bi vsaj lahko imeli, je bolj malo in tako pač padeš v zelo ozek izbor kandidatov. Pravzaprav si bil edini. Ampak če praviš da nisi.........OK.

Kdo potem še preostane?? Bojan? Pri Kawasakijih bi se stvar že ujela. Če je on, velja za njega enako kot sem že enkrat napisal, ko sem mislil da si ti: Če ima kaj za povedat, naj pove v fris ali pa raje molči, ne pa da se PUSSY like skriva na forumu pod nekim imenom. In vaju res ni toliko skupaj, da če že imata kaj za povedat, da bi mi to na klubskem pikniku povedala?? Lepo naravnost, kot dedca?

A sem se že zopet v osebi zmotil? Dammed!!! Potem pa mi, Diablo, prosim zaupaj, koga si seznanil z celotno zgodbico, ki je ne poznaš niti sam v celoti, da se nebom v megli, ki me menda obdaja, zaletaval v napačne ljudi in jim delal krivice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok in zakaj ste ga prec napadli? Sej ni nic naredu! Ali pac? Ni vazno kdo se skriva ze tem nickom vazno da je nekdo...

..........spremljaš tudi kake druge teme na forumu razen telebajskov? Menda ne, ali pa vsaj ne pozorno. Sicer bi vedela, zakaj se razburjam.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem se že zopet v osebi zmotil? Dammed!!! Potem pa mi, Diablo, prosim zaupaj, koga si seznanil z celotno zgodbico, ki je ne poznaš niti sam v celoti, da se nebom v megli, ki me menda obdaja, zaletaval v napačne ljudi in jim delal krivice.

Sicer ne vem o kaksni zgodbici se gre pa bom useen komentirala...

Ce je diablo komu govoriu to zgodbico o cemu je govora jim je lahko al ni? Vsak ima svojo glavo in bo ze sam imel svoje mnenje al nej mu verjame al ne... Hmmm no zdej pa povej o kaki zgodbici je govora? Mogoce se me ne tice sam ce si ze rekeu neko zgodbico jo pa se povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla,bla..... Lenčka raje povej bistvo vse zgodbe... pa ni prav nič prijetna!

Jaz sem to doživel, pa ti lahko rečem ZELO BOLI!!!

Nisem jaz prvi zgodbice omenjal, tako da se boš z The doctorjem morala zmenit.

Ce je diablo komu govoriu to zgodbico o cemu je govora jim je lahko al ni? Vsak ima svojo glavo in bo ze sam imel svoje mnenje al nej mu verjame al ne...
Samo potem tisti nekdo tudi naj jasno pove če mu kaj ne paše, ne pa da nekaj mučka in menca naokoli.

To pa je tudi vse kar imam neprizadetim, ki ne vedo najbolje za kaj gre, za povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK no, sam a se morte res zmerej kregat??? :evil: Ce se ze mislte kej kregat... Se mi zdi, da to ni za na forum... Pa ce ma Lena ksne osebne probleme, to nas cist nc ne zanima... Nej se zmeni sama s sabo. :roll: Tle se pa ze nehejte kregat pa ostale napadat. O meddebojnih konfliktih se zmente med sabo, sam ne na forumu!!! :evil:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK no, sam a se morte res zmerej kregat??? :evil: Ce se ze mislte kej kregat... Se mi zdi, da to ni za na forum... Pa ce ma Lena ksne osebne probleme, to nas cist nc ne zanima... Nej se zmeni sama s sabo. :roll: Tle se pa ze nehejte kregat pa ostale napadat. O meddebojnih konfliktih se zmente med sabo, sam ne na forumu!!! :evil:

LP

Heh zmerjanje je bilo vedno prisotno na tem forumu... George se je neki zdej zeciu name jezit kar sm pac sam dva al kolk postou tle napisala nikjer nism nikogar napadla me je on... In se strinjam ja ce ima Lena kaksne osebne probleme nej jih sama razresi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE ENKRAT POVEM MENI SE DOBESEDNO JEBE KAJ POČNETA LENA IN GEORGE ZATO TUD NIČ NISEM HOTEL NAPISAT TLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VENDAR OPAZAM, DA MORAM NEKAJ NAPISAT.Glede mučkanja in mencanja tega jaz ne počnem in sem tole opazil pri drugi osebi :D GEORGE pa se enkrat napišen SPIZDI iz mojega ŽIVLJENJA ker drudače se bova drugače gledala.Glede The Doctorja pa to ni moj problem kaj imasta vidva z njim tako, da prosim nehajte me povezovat z njim. Mislim pa da je že Hotscko napisal ČE MAČKI STOPIŠ NA REP TA ZACVILI.

PS če bi imel kaj za povedat bi ti že zdavnaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE ENKRAT POVEM MENI SE DOBESEDNO JEBE KAJ POČNETA LENA IN GEORGE ZATO TUD NIČ NISEM HOTEL NAPISAT TLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VENDAR OPAZAM, DA MORAM NEKAJ NAPISAT. GEORGE pa se enkrat napišen SPIZDI iz mojega ŽIVLJENJA ker drudače se bova drugače gledala.Glede The Doctorja pa to ni moj problem kaj imasta vidva z njim tako, da prosim nehajte me povezovat z njim. Mislim pa da je že Hocko napisal ČE MAČKI STOPIŠ NA REP TA ZACVILI.

PS če bi imel kaj za povedat bi ti že zdavnaj

no no diablo smiri zivcke! Ne se zivcirat! Kaj pa lena in george pocneta je pa njuna osebna stvar! Tko da ce mata probleme nej se z umim zmenta k jima tezave pocneta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica, nehi se že usajat, no, njihova stvar je to....Pač se osebno poznajo in ne poznaš njihove zgodbe.... :roll:

Pa brez zamere, Rožica, rad te imam :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GEORGE pa se enkrat napišen SPIZDI iz mojega ŽIVLJENJA ker drudače se bova drugače gledala.Glede The Doctorja pa to ni moj problem kaj imasta vidva z njim tako, da prosim nehajte me povezovat z njim
Neverjetno!! Diablo, a misliš da sem duševni revček ali kaj? Od kot Mr. The Doctor pozna zgodbico??? Od Alenke ne. Od mene še manj. Kdo še torej ostane?? Iz tvojega življenjega življenja pa sploh ne morem "spizdit" ker niti nisem not.

Drugače se bova gledala?? Veš kje sem doma, če bi kaj rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, Diablo, a nisi napisal da The Doctor prisega na Kawasakije? Od kot torej tebi to, če ga pa menda sploh ne poznaš in nimaš popolnoma nič z njim???

Še enkrat.....zaupaj mi kdo je ta naš the Doctor.....to je edino kar me bo prepričalo da to res nisi ti. Dotedaj pa.....CHICKEN.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, Diablo, a nisi napisal da The Doctor prisega na Kawasakije? Od kot torej tebi to, če ga pa menda sploh ne poznaš in nimaš popolnoma nič z njim???

Še enkrat.....zaupaj mi kdo je ta naš the Doctor.....to je edino kar me bo prepričalo da to res nisi ti. Dotedaj pa.....CHICKEN

Pa ti je res treba izzivat?

Malo trapasto je tole, da veš......

Je pa videt, da se zelo hitro razburiš.......

Moje skromno mnenje.....

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK moj zadnji post ker se tako nizko ne mislim spuscat. Mislim, da je tukaj edini CHICKEN Jorge :D Zgodbice si nihce ni zmislil The Doctor tocno ve kako in kaj se je zgodilo. Glede The Doctorja pa mislim, da ves kdo vozi St.46. Vse kar je napisal The Doctor nimam jaz nic zraven so samo njegova mnenja. Ce ti kaj ne pase pa le pridita do mene, da razcistimo to zadevo ker tukaj se ne sirijo nobene zgodbice razen ce si CHICKEN. Ce se pocutis uzaljenega pa ti nisem jaz kriv. Pa se enkrat ti povem ne omenjaj vec mojega imena ali nicka ker bluzis neumnosti. No ja verjeto si dusevni revcek malo se poglej kaksne neumnosti pises ponavadi ponizujes druge clane tukaj na forumu in s tem ne mislim sebe.

PS a sem kje napisal da ga ne poznam :D je bil zraven na pikniku 8) in je kolega na katerega se lahko zanesem

The Doctor prosim razlozi mu kdo si ker meni je to ze tecno,nezrelo in otorocje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK moj zadnji post ker se tako nizko ne mislim spuscat. Mislim, da je tukaj edini CHICKEN Jorge :D Zgodbice si nihce ni zmislil The Doctor tocno ve kako in kaj se je zgodilo. Glede The Doctorja pa mislim, da ves kdo vozi St.46. Vse kar je napisal The Doctor nimam jaz nic zraven so samo njegova mnenja. Ce ti kaj ne pase pa le pridita do mene, da razcistimo to zadevo ker tukaj se ne sirijo nobene zgodbice razen ce si CHICKEN. Ce se pocutis uzaljenega pa ti nisem jaz kriv. Pa se enkrat ti povem ne omenjaj vec mojega imena ali nicka ker bluzis neumnosti. No ja verjeto si dusevni revcek malo se poglej kaksne neumnosti pises ponavadi ponizujes druge clane tukaj na forumu in s tem ne mislim sebe.

PS a sem kje napisal da ga ne poznam :D je bil zraven na pikniku 8) in je kolega na katerega se lahko zanesem

The Doctor prosim razlozi mu kdo si ker meni je to ze tecno,nezrelo in otorocje

Od kod Bojanu = Valentinotu46 = The Doctor-ju (tvojemu kolegu in someščanu) zgodba o šraufif v glavi mi je jasno, od tebe, in zedeva o kateri se je šalil ni smešna...

Mi je pa res preveč, da mora o mojem privat življenju vedet toliko ljudi. Jasno mi je, da nekateri sami opazijo spremebe... ni jim pa na chatu treba razlagati, da sem sedaj free in lahki plen in še marsikaj drugega. Nivo na katerega si se spustil je meni nerazumljuv. In če sem res tako slab človek, kaj si potem 4 leta počel z mano???

Prav tako sem imela srečo in spremenila svojo kodo na forumu, preden je to uspelo tebi, ker bi sedaj morala pisati pod drugim nikom, saj si moje geslo poznal in kot si mi sam povedal, ga hotel tudi spremeniti, vendar na mojo srečo, too late...

Mislim, da je sedaj vse jasno in da je dovolj sprenevedanja in širjena neumnih zgodbic naokoli. Je pač tako kot je, zato me nehaj vlačiti po ustih, pa bo vse vredu: imaš svoje življenje zato raje poskrbi za tistega, jaz pa bom za svojega.... je pa škoda, da moramo sedaj komunicirati tako javno in na takšen način!!!

Bojan tudi za tebe velja enako... imaš svoje življenje, tudi jaz ne razpredam o tvoji zgodi z Jasmino ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: Nikogar ne vlacim po ustih nevem od kot ti ta ideja.Sem pac bil napaden iz vajine strani in jaz sem se samo branil. Jaz se ne vtikam v vajino zivljenje se je pa George v mojega.Moj nivo je cist OK ker nisem nikomur težil se samo pozabil na vse skupaj in sedaj se temu sam smejim :D 8)

PS ajde ruljo SMEJTE SE :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede The Doctorja pa mislim, da ves kdo vozi St.46. Vse kar je napisal The Doctor nimam jaz nic zraven so samo njegova mnenja.....poznam je bil zraven na pikniku in je kolega na katerega se lahko zanesem

Diablo, to je tudi vse kar sem hotel vedet. Če bi se takoj skašljal, do tega sploh nebi prišlo.

Ce se pocutis uzaljenega pa ti nisem jaz kriv.
Nisem užaljen, mislim pa da če komu kaj ne paše naj pove u obraz, ne dovolim pa da se dela norca iz moje poškodbe.

Pa se enkrat ti povem ne omenjaj vec mojega imena ali nicka ker bluzis neumnosti.
Bluzim neumnosti........in to ne redko.......priznam. Predpisoval pa mi vseeno neboš ničesar, ker nisi v poziciji, da bi to lahko počel....nimaš sredstva prisile.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!