Skoči na vsebino

Zmaji, izkoriščevalci and stuff...


Lena

Priporočene objave

TIHO!!!!!!!!

DOVOLJ JE! ZAKLENTE IN ZBRISITE TO TEMO KR SE BOJO POKLAL!!!!!!!!

PA NE MI ZDEJ NAPISAT DA HOCETE VIDET TLE SANTO BARBARO AL KAJ ZE JE POBRISTE!!!!!! CE HOCTE SANTO BARBARO PEJTE JO GLEDAT PO TV (CE SPLOH SE OBSTAJA) NO SE BOJO ZE NASLE KAKE TV NADALJEVANKE TKO DA PEJTE UNO GLEDAT TO PA POBRISTE! MATR SM JEZNA VI STIRJE AL KOLK VAS ZE JE PA SE TO ZMENTE PA PMJIH AL PA V RL SAM EN PREK FORUMA ... PS: NE SE MI POKLT!!!

Rožca, ne ropotaj kjer ni tvoje mesto!

Pust otroke se bojo že zmenil, če Cyber pa cyber.

Jebat ga ni prijetno branje sam kurc mogoče bojo pa tuki dost neumnosti izmenjal med sabo, da si bojo mogoče čez ene 10 let spet lahko na križišču nasprot stal ne da bi bila prva ideja igrica "Chicken".

Hej če ti ne paše topic, ga ne beri, če ga bereš pa vsaj ne naivno tulit tuki gor kaj naj se zaklene in kaj ne, ... v končni fazi temu topicu manjka še kar nekaj 10 strani postov da bo dosegel tvoje dopisovanje na temo 16 letnic z ne vem kerim že nadebudnim forumašem.

Živi in pusti živeti (kakorkoli že komu paše).

Zoolo the Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :roll: meni se zdi da to ne sodi na forum, dajmo rajsi kako o batnih obrockih rect. a veste da ima nova R6 zgornjega za 10% tanjsega? :twisted:

OK Pervy pomagi mi glede na to da sem samo ekonomist, ...zakaj vraga je to boljše da je tanjši? Ma samo za to da se prej menjajo al kako?! :shock:

(Evo, Pervyja za predzednika, ..ma ideje za ta topic! 8) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej če ti ne paše topic, ga ne beri, če ga bereš pa vsaj ne naivno tulit tuki gor kaj naj se zaklene in kaj ne, ... v končni fazi temu topicu manjka še kar nekaj 10 strani postov da bo dosegel tvoje dopisovanje na temo 16 letnic z ne vem kerim že nadebudnim forumašem.

Živi in pusti živeti (kakorkoli že komu paše).

Zoolo the Horrible! :evil:

Hja una tema se lahko pobrise zarad mene.... Sam tam se seveda nismo "klal" kot se v tej temi... sam kot si reku ce jim pase nej se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :roll: meni se zdi da to ne sodi na forum, dajmo rajsi kako o batnih obrockih rect. a veste da ima nova R6 zgornjega za 10% tanjsega? :twisted:

OK Pervy pomagi mi glede na to da sem samo ekonomist, ...zakaj vraga je to boljše da je tanjši? Ma samo za to da se prej menjajo al kako?! :shock:

(Evo, Pervyja za predzednika, ..ma ideje za ta topic! 8) )

ja zoolo te je prihranek pri materialu in pa za 0,004 grama manjsa teza kar pomeni da lahko voznik poje en arasid vec pa je se vedno enako hiter :wink: . a odpremo novo temo o batnih obrockih :twisted: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :roll: meni se zdi da to ne sodi na forum, dajmo rajsi kako o batnih obrockih rect. a veste da ima nova R6 zgornjega za 10% tanjsega? :twisted:

OK Pervy pomagi mi glede na to da sem samo ekonomist, ...zakaj vraga je to boljše da je tanjši? Ma samo za to da se prej menjajo al kako?! :shock:

(Evo, Pervyja za predzednika, ..ma ideje za ta topic! 8) )

ja zoolo te je prihranek pri materialu in pa za 0,004 grama manjsa teza kar pomeni da lahko voznik poje en arasid vec pa je se vedno enako hiter :wink: . a odpremo novo temo o batnih obrockih :twisted: ?

Ma ne lohka pa tuki smetiva z njimi, ... hej a pol tist kar je Ledeni napisu o povečanju moči ne drži in se šteje kot prednost to, da lahko jemo arašide?!

Mater še dobro da ne vozim superšportnika, ker arašidov ne maram glih ne vem kolk, pa nebi mogu izkoristit napredka v tehnologiji. A mandeljni tut štejejo? :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mandeljni tut štejejo?  :lol:  :lol:  :twisted:

nope.mandeljni so specifino tezji od arasidov (vecja masa in vecja kolicina vlage/olja),zato bi lahko teoreticno pojedel samo pol mandeljna; in ker nobeden ne deli mandljev na polovice (kaj sele tretjine ali cetrtine!) se moras drzati arasidov.

lahko pa probas z dvemio tic-tac (so nizkokaloricni in zato lahko 2).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mandeljni tut štejejo?  :lol:  :lol:  :twisted:

nope.mandeljni so specifino tezji od arasidov (vecja masa in vecja kolicina vlage/olja),zato bi lahko teoreticno pojedel samo pol mandeljna; in ker nobeden ne deli mandljev na polovice (kaj sele tretjine ali cetrtine!) se moras drzati arasidov.

lahko pa probas z dvemio tic-tac (so nizkokaloricni in zato lahko 2).

Good alternativa se prav' prideš do princeske s precej boljšim zadahom pa še zmeri si enako hiter, .... Heh ta ideja da bi vozu Ss mi je zmeri bolj všeč, ... mater so prednosti v tehnologiji.

Ampak Ledeni, lej praženi arašidi so ponavadi oluščeni in narezani ali pa vsaj na polovičke razpadejo, pa vlage je manj notri k so praženi ne? A pol lohka samo polovičko praženga al' lohka ceuga, al še zmeri sploh ne pa raje pri TIC-TACih ostanem!?

Ma da nebi slučajno garancija na novi R6 padla zarad napačnih oreščkov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne,ni panike.lahko cele araside - se pravi dve polovici naenkrat.ampak samo pod pogojem,da si v najvisji "klasi" :arrow: 100 kg +.sicer je njihova kaloricna vrednost bistveno vecja,kot od tic-tac,samo porabis tudi nekaj vec moci v voznji z SS kot pa z turerjem.najvazneje pa je piti piti piti - in to ne pivo ali druge oblike alkota,temvec vodo in elektrolite.zdrav pretok tekocine skozi telo je bistvenega pomena pri dobrih preformansah na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se ocitno vsi strinjamo...  

Sam sem se ze skregal s "frendi", ki so mi po tem, ko sem s kako zensko nehal hoteli pomagati, z besedami, da je neumna, grda, brezveze,...  

Resnica pa je, ce je neka zenska bila z mano, in se bolj jaz z njo, potem je to posebna oseba, ki sem jo spustil dovolj blizu in to jo naredi posebno.  

Zal vcasih res pride do tega, da se dva razideta, jaz osebno nimam tezav s tem, lahko sem se naprej prijatelj do te osebe, ponavadi pa nisem cisto preprican, kako je z drugo osebo...

npr. moja ex zena se nikakor ni mogla odlocit, ali sva se prijatelja, ali sem ji unicil zivljenje - zato sem prekinil stike z njo. Zal.

Podoben zos sm mel sam pa sm ji vseeno hvaležen za vse trenutke - lepe in grde - saj sm spoznal tudi malo drugačno podobo sebe...

:evilbat: :bday: :vamp: :turn-l:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm zanimivo vprasanje. sam sem z vecino bivsih v dobrih stikih in se dobro razumem z njimi, je pa res da je za to bilo potrebno nekaj casa ker sem bil navadno jaz tisti ki sem prekinil vezo. potem so se deklice pocutile uzaljene, jezne, mascevalne :? , itd... no po nekaj mesecih ali letih so prebolele svoje ranjene egote in se zacele pogovarjati z mano tako da se danes lahko spominjamo lepih trenutkov v vezi in ne slabih. sicer pa je predvsem odvisno od tega kako je bil izpeljan "razdor" in kaj je bil razlog. ce ni bilo vec v vezi "kemije" je lazje kot ce se pac nekdo enostransko odloci, da bo pac "malo" zamenjal ali ce je vmes kako varanje. takrat so zamere hude in jeza velika :roll: .

drugace pa se nikoli z ex ne trudim kaj prevec ce hocejo biti prijateljice so lahko ali pa ne, to je njihova stvar. edino v primeru da bi me katera grdo zajeb... potem nevem kako bi reagiral. verjetno bi bila res delezna kakega psiho-teror mascevanja, pac toliko da sprostim negativno energijo :twisted: .

jebi ga don't mess with a pervert :wink:

Dobro z dobrim, slabo s slabšim. Biti ne biti....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce pride do konca zveze, potem zelim ohraniti dobre odnose, seveda na cisto drugacni osnovi. Prijateljski... ce si lahko potem se vedno prijatelj.  

Dva razumna cloveka sta lahko naprej se vedno prijatelja, cim pa eden misli, da mu je bila prizadejana krivica (kaj to sploh je?! Krivice ni.), potem pa ni tako lahko. Vsekakor tudi "prizadeti" s koncem zveze pridobi, saj ne bi zveza imela nobenega smisla, ce je en prisoten s celim srcem, drugi pa samo napol. Tisti s celim srcem bi samo brez koristi trpel... tako pa trpi samo ob koncu, potem pa gre samo na bolje... na bolje... na bolje... dokler ne najde cloveka, ki je na istem nivoju, ki misli isto, ki ima poslihtano, kdo sploh je, in ki je s celotnim telesom in duso v zvezi... takrat gotovo dojames, zakaj si sel narazen v vseh prejsnjih zvezah...

Problem nastane le takrat, ko nekdo na tej poti izgubi upanje in zaupanje vase, da je to mozno... takrat se lahko tak clovek utopi sam v sebi... in ne izkoristi svojega zivljenja.... ter vegetira....

Zadel žebljico na ......! BRAVO CARE!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sta dva skupaj, ampak zares skupaj, pac kar sodi k partnerstvu, je enako, kot ce bi zlepil dva kartona skupaj, zelo mocno...

in ves kaj se zgodi ce hoces tista dva kartona dati spet narazen?

na vsakem ostane delcek

razmislite...

Lepo je idealizirati ta materjalni svet....! Kaj pa čustva in :cry: :splat: :agrue: razvaline po tem...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvezo prekinem takrat ki v njej več ne uživam, ko ne občutim varnosti in pripadnosti, kar pa še zdaleč ne pomeni da osebno sovražim. Nikol ampak res nikol ne čakam da se situacija zaplete, pa tud nikol se ne trudim zveze reševat. Izkušnje mi pravijo da je to proč vržena energija, ki se ti nikol ne povrne ampak kvečjemu maščuje.

Been there done that...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živiva čisto na drugih bregovih, vsaj tak občutek imam. v teh 10 letih sva se toliko spremenila, da se sprašujem, kako sva sploh imela iste interese in podobne hobije pa te stvari.

Moja ex pa sedaj poganja ljubezen do enakih hobijev, ki jih gojim sam..... I don't get it??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo zgodba nadaljevala si bodo eni res šraufe po tleh pobirali...
Včeraj ko sem stal pred tabo in te vprašal, če mi imaš kaj povedat......... Pa saj nisi kaj drugega pametnega izjavil kot to, da me boš "vžgal" in da naj se "poberem". In potem ko sem šel, si se počutil prav imenitnega, a ne?

Še najbolj smešno pa je, da me ne poznaš in da ti pri vsej stvari nič nimaš.......ali si morebiti neke vrste Diablotov glasnik??? Če se ne motim je sedel zraven, rekel pa ni nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja ex pa sedaj poganja ljubezen do enakih hobijev, ki jih gojim sam..... I don't get it??????

Moja je zacela z "enakimi" hobiji po tem, ko sem ji povedal, da hocem locitev. Ampak zal je bilo ze prepozno.

in kot si par postov prej napisal. Tudi jaz ne bom nikoli rekel, da ni bilo lepih/dobrih trenutkov z njo. Zal se je obrnilo tako, da je prislo do locitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo zgodba nadaljevala si bodo eni res šraufe po tleh pobirali...
Včeraj ko sem stal pred tabo in te vprašal, če mi imaš kaj povedat.........

<snip>

Če se ne motim je sedel zraven, rekel pa ni nič.

aaaaahhhhh ....... the saga continues. 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!