Skoči na vsebino

Aprilia team


Priporočene objave

Helow :) Končno se pa še jst mal javljam v tej temi :) Milka pršla k bajti, sicer ne danes ampak nedolgo nazaj :) Zdej pa še fajn cajta pa dnarja nabrat... pa lepo vreme počakat in kilometre delat :) Je pa 2002 letnik.

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Haloha!

Mamo šanso, da tale tema oz. sekcija Aprilia spet oživi, ker obstaja možnst, da oče teme zej spet Aprilio kupi. ;)

lp flero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ozivi se preden bom jaz brez taljanke ostal :) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko bi malo bolj oživela :D Sej nekaj nas pa je :P Lahko bi kako rekl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Mal je zamrla tale tema..

No, po kratkem premoru lahko rečem, da sem res res res zadovoljen da je Tuono iz 1.serije v moji garaži..

Vsakič ko kaj drugega peljem sem potem še bolj zadovoljen ko se vsedem na po mojem najboljši naked kadarkoli narejen..okej..je pa res da ni čist serijski :D

Ampak že sama osnova je top..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHOJ!!

 

Sam si lastim 250-ko in sicer repliko! O kakih delih nebi dele ko jo na mrtvo gonim že 2 sezoni in zaenkat narobe nič!! No 2x na tleh tud ni od muh. Zadevšna je trpežna kt hudič ... sploh oklep. Tole kao jogurtov lonček k majo tanova jajca gor ni za nikamor. Še kamere nimaš kam dat pa da ne vibrira kt pr norch.

U glavnem če kam gremo sem s čebelco zraven .... ampak ne predaleč ker nisva take sorte kheh!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je zamrla tale tema..

No, po kratkem premoru lahko rečem, da sem res res res zadovoljen da je Tuono iz 1.serije v moji garaži..

Vsakič ko kaj drugega peljem sem potem še bolj zadovoljen ko se vsedem na po mojem najboljši naked kadarkoli narejen..okej..je pa res da ni čist serijski :D

Ampak že sama osnova je top..

kul ... a si spet na pravem motorju  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kdo bo pol kamion z rezervnimi deli vozu zadi?

 

Ni potrebe, Italjan dela orng.....

 

 

 

 

 

 

...dokler ne rikne, ko rikne, rikne za zmeraj, takrat pa itak samo klicni center Dinos!

 

Been there done that.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat smo 2x Črnomelj, 2x Ljubljana, Vrhnika in Celje - torej bi bilo fino nekje vmes.  :whistle: Pa kmal!  :kva1:  ... izbor ture pa prepuščam bolj izkušenim.  :blush: 
Je pa takoj uro in pol vožnje, samo da se najdemo na kupu, pol pa treba še kam prit!  :slap: 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je vseeno, lahko pridem celo do Črnomlja... moja Aprilia deluje tk k mora :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da lahko prideš tudi kam dlje ... drugač bo bolj švoh izlet, hahaha. Če HOČEŠ je pa že druga pesem ... :P

No, men je tamal problem nardit 500 km na dan, sam da je družba prava. Tud moja Shiverca to zmore, si morte mislit! :D

Zdej sam čakam, da kak bemflar uleti s komentarji ...  :grrr Ja Kmet, predvsem ti! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!