Skoči na vsebino

Aprilia team


Priporočene objave

Deževnika kupi, pa ne boš odvisen od vremena :D

Mislim, da sm v primeru dežja jst oz vozniki edini, ki bi "delali" :lol1::kva2:

No pol nekako velja datum 15. Si ga damo v opomnik. Js bom še par apriliašev kontaktiral tle s primorskega konca in nardimo en rompompom :D Čene, se pa samo v 5h zapeljemo. Lih tko uredi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, označeno 15., še uro in lokacijo domisli, pa bo.

Če si že lih omenu: a obstaja kak dober PC program za opomnike, koledar itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nima win 7 to na unih piltkih ki jih imaš na namizju...

lokacija... booo, ljubjanska regija nekje. Ti bol poznaš te konce, kje bi bilo "primerno" se srečat, pa tolk da se zberemo, pol pa na kako furo usmodimo. Na bled recimo, ali pa most na soči, ali pa kam v dolenske konce, mogoče jezersko... Predlogi zaželjeni.

Ura: recimo okrog 10h dopoldan na zbirnem mestu.

pa najbolš da okvirno napišemo seznam, da približno vemo kolk nas sploh bo, da vemo kolk kombijev naročit :whistle:

torej:

1. js s prikolico - RSV taužnt

2. Dr_Jakob - Putka

3. MihaJ - MV septembra (sklepam)

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. js s prikolico - RSV taužnt

2. Dr_Jakob - Putka

3. MihaJ - MV septembra (sklepam)

Mislim, da bo una prikolica sla kar s številke 1 na številko 2, k bo vidla kak zic ma Putka(tole bos se placal!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo una prikolica sla kar s številke 1 na številko 2, k bo vidla kak zic ma Putka(tole bos se placal!!)

Dobiš 0,5L "100 oktanca" :notworthy: Ne sam zic, še kovčke ima... To bo sigurno prešaltala. Prva stvar, ki je vprašala ko sem menjal CBR za tole, je blo: Kam bo pa kovček pasal tle? ups :xx:

1. js s prikolico - RSV taužnt

2. Dr_Jakob - Putka

3. MihaJ - MV septembra (sklepam)

4. biker77 - z neko čudno rečjo, katerega žahta dobro gori

5. Jani - severni šefe (caponord)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Dolenjki do Kočevja, nato do Dvora, pa nazaj do Kočevja, čez Sodražico in Ribnico v Cerknico, pa do Črnega Kala na kavo in nazaj do Rid recimo.

Sej mogoče se zdi že stokrat prepeljana, ampak jaz se ne vozim zato da kam pridem, ampak da se peljem in da iščem lepe ovinke :D

P.S.: vinjete nimam, ker mi kvari izgled motorja ( v resnici pa zato ker je iz principa ne kupim zaradi podražitve)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Dolenjki do Kočevja, nato do Dvora, pa nazaj do Kočevja, čez Sodražico in Ribnico v Cerknico, pa do Črnega Kala na kavo in nazaj do Rid recimo.

Sej mogoče se zdi že stokrat prepeljana, ampak jaz se ne vozim zato da kam pridem, ampak da se peljem in da iščem lepe ovinke :D

P.S.: vinjete nimam, ker mi kvari izgled motorja ( v resnici pa zato ker je iz principa ne kupim zaradi podražitve)

Kaj pa ce bi jo mahnili preko Dolenjske proti Brezicam in nato preko Bizeljskega in Kozjega proti Rogaski Slatini in Mariboru, pa pol po Dravski cesti do Dravograda pa pocasi domov? Taka, mal daljsa slovenska furca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super!

Kar se mene tiče sem za to traso! :yea2: Samo gor pa dol se furat po kočevju nas bojo malo čudno gledali :D pa zgublali se bomo pol eni sem, drugi tja. Krožna bi bila super taka trasa, stem da se pripeljemo po severnejši strani (skozi grosuplje, ivančno, žužemberk) do dvora, dalje do kočevja in potem naprej kot si reku...

Vinjete ne kupim, pa odsevnega jopiča tudi ne bom nosu :baa:

Sem mislil, mihovo, pa si me prehitel...

Eni smo na mille :) Js bi mel 600km v tojem primeru, pa dneva bi mi zmankalo za par ur, če bi se hotu po sveltem vrnit domov :), sicer v kontra primeru si pa ti na mojem... hmmm, tle bo problem uskladit oz dobit nekaj pametnega :hmm:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi jo mahnili preko Dolenjske proti Brezicam in nato preko Bizeljskega in Kozjega proti Rogaski Slatini in Mariboru, pa pol po Dravski cesti do Dravograda pa pocasi domov? Taka, mal daljsa slovenska furca?

to je za dva dni..še servis vmes za narest..ta velk servis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je za dva dni..še servis vmes za narest..ta velk servis..

To pa sploh ni res. Tale furca je popoldanska, verjem, sm jo ze veckrat prevozil.

Drgac mi pa tud una prejsnja ni slaba. Men itak ni frke, sam da se pelje.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa sploh ni res. Tale furca je popoldanska, verjem, sm jo ze veckrat prevozil.

Drgac mi pa tud una prejsnja ni slaba. Men itak ni frke, sam da se pelje.

ti k si s celja :) Mi mormo že do tja menjat olje, za nazaj pa generalko začet počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa je tudi čez Postojno in potem čez Ilirsko, čez mejo preko Opatije do Brestova. Ta cesta od Opatije do Brestova je zelo lepa, pa malokrat vidim zapis o njej tu na MS, kar je čist uredu, ker je potem manj prometa.

Za nazaj je najboljše it po isti poti do Ilirske, ker vse druge po Istri so ali bistveno daljše ali pa dolgočasne. V Ilirski se da it potem levo proti Kozini in smo spet pri Črnem kalu :D

Sej najbrž ni namen da delamo hudo kilomtražo, ampak da še koga spoznamo in pogledamo še kak drug motor, pa kako pametno naumimo.

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej najbrž ni namen da delamo hudo kilomtražo, ampak da še koga spoznamo in pogledamo še kak drug motor, pa kako pametno naumimo.

Tako je... zaradi mene, tudi če končamo na OMV u postojni ali pa pri vaških ali pa na črnem kalu na kafetu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti k si s celja :) Mi mormo že do tja menjat olje, za nazaj pa generalko začet počasi...

Dragi moj, kdo pa mislis, da bo prvi na kraju srecanja, ceprav bo to nekje v Gorici? Men kilometrina nikol ni predstavljala problema, jst nimam neudobnega SS mopeda :D

V osnovi pa: sej pravim, men je vseeno, kje, kam.. sam da je pa da je dobra druzba.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm takoj za, ampak trenutno ne gre s taljanom(je v predelavi izključno za na pisto). Če med sabo sprejmete kazga Beefeaterja :) se pridružim ASAP(mam stare stopalke od Aprilie gor, če kaj šteje ;)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!