Skoči na vsebino

Okus po hitrosti, slo moto dokumentarec -


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Kakor komu, no jst nisem preveč pričakoval, sploh kaj globokega ne in tut ni blo, tko da je blo čist zabavna ura ob piru (vsaj enkrat zvečer nisem športa gledal :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pričakoval,da bodo sposobni kaj resnično gledljivega skupi spravit?

je pa res,da sem vseeno upal,da bo kaj bolje...

Custon narejen za komfort in udobje lastnika :lol1:

Rečno je bilo da naj bi to bil dokumentarec meseca. :angry: tako da bi se lahko malo bolj potrudli

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm pogledu dokumentarc, ampak bil je pa res bl polom kot ne (všeč mi je blo edin tist iz grobnika)...čist preveč nesreč in pijančevanja na motozborih (tist k so snemal zutri, k so že vse vsi obležal je blo pa sploh preveč- pa niti enga druzga ni blo med obležanimi k sami čoperisti) :closedeyes:

In tud komentar mojih domačih, a vidš prodej že enkrat haha pa čeprov sta obadva motorista :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kretenizem kot ga že dolgo ni bilo videt

se čist strinjam!!!!!!!

:headbang: :headbang: :headbang:

Res škoda cajta za to gledat!!!!

Namest da bi kaj konkretnega povedali o motorjih,opremi.....

Važno je bilo pa to da bajkerji dobijo na zboru welcom drink in potem se pa odpravijo na panoramsko vožnjo!!!

Ma kdo je bil scenarist/režiser,ker ta res neve kaj je motor

Bilo je par svetlih izjem npr. čarman,pintar.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče vsega skup je blo slabih 10min vredu....ko so mal govoril ponesrečenci in to....drugače pa poden od podna! Nas dajejejo še v slabšo luč......to je bolj dokumentarec z naslovom okus po dreku al pa okus po pviu. Sami drek pumparji...vsi nabiti vsak svoj pir pa vsi nažgani pa nakomirani. Brezveze. naj vsaj dajo drugačen naslov al pa oboje da bodo ljudje ločli motoriste od pjancev na "motorjih". Kr neki :SS :SS :headbang:

In še komentar moje mame? banda....a s takmi se družiš? hehe....sej nekdo ki je laik dobi res tako mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, žalost. Režiser je(glede na vse teatralne vložke) naslednji še neodkriti Spielberg. Smrt je del življenja in ne del motoriranja in mi ni jasno zakaj so sam to kazal.

Tipičen motorist glede na oddajo v Sloveniji je:

-neobrit

-čoperist

-pijanc

-navdušeni fan striptiza

-obvezno s pivom v roki

-pod gasom

-z nezaključeno osnovno šolo-tudi polpismen

-tišči motor koliko gre

-konstantno na rehabilitaciji

-ki s pritiskom na gas pozabi, da so problemi na svetu

Namen mi še zdaj ni jasen-razen tega, da se bojo v primeru nesreče avtomobilisti bali eventualnih udeleženih motoristov(saj so najbrž pijani in jim kljub kompliciranemu odprtemu zlomu vseh okončin še vedno želijo prerezati vrat)..in za to jaz plačujem RTV naročnino... :unsure:

Popravljeno . Popravil kuntakinte
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je par svetlih izjem npr. čarman,pintar.....

jap..ampak je škoda da so jih dal med tole..

jest jim ne bi dovolu na njihovem mestu..

in ja, pričakoval sem več..

ker so sposobni..

še pomnite dokumentarec o soči?

sam tam je orf mel najbrž roko čez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kje bi se dalo ta film dolpotegnit sem bil v službi nisem mogel gledati

lahk bo kej na PARTIS-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kje bi se dalo ta film dolpotegnit sem bil v službi nisem mogel gledati

jutri ob 11.55 maš ponovitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kje bi se dalo ta film dolpotegnit sem bil v službi nisem mogel gledati

ne zapravljaj časa....raje se vlezi pa eno uro zadremaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi del oddaje sem komaj zdržal da nisem preklopil ampak ko so začeli kazat žiri sem skoraj crknil od smeha pa še nekaj znanih fac sem videl :evilgrin:

kot je že bilo omenjeno - okus po hitrosti, potem pa sami čoperisti z kompletno pustno opremo ki sodi zraven in patetiko smrti.

no ja, se ne sekiram kaj dosti kakšni bodo odzivi, mi je čisto vseeno, škoda le tako dobrega termin da niso povedali kakšno na račun prometa in cest tako pa je res izpadlo da se pije in divja potem pa pokajo kosti, trgajo se noge in se umira.

grem zdaj gledat discovery, mogoče bodo kazali zanimivo življenje črednega goveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem no...

Tak šokumentarec samo utrjuje stereotipe o bajkerjih. Super da so ga naredili, se vsaj vidi kaj se da v naslednjem boljš narest. precej borna obdelava precej bogate teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde za 1. oddajo kul mogoče mal prekruto....

Boh ne daj, da mama vid to oddajo bo spet pametna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jutri pogledal ponovitev (sem bil popoldan v službi), me prav zanima, kaj so spacali skupaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidi se, da je prispevek pripravil TIPIČNI novinar, brez motorističnih izkušenj in z veliko željo po populizmu.

ZELO Slab pristop za večje upoštevanje motoristov na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje mnenje. Prvi del filma mi je bil totalno brezvezen, ker pač motozborovci zame niso motoristi ampak navadne pijandure! Drugi del filma je bil precej boljši, mal za razmislt ...

p.s.: motozborovci - prvo sem hotel napisat čoperisti, ampak pač vem da je veliko čoperistov tudi pravi pojem motorizma in zato sem uporabil besedo motozborovci, ker nekatere kvazi motoriste je bilo v filmu vidt na vseh motozbor kadrih!

Brez zamer pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal film v kinu, kjer je imel predgovor tudi režiser. Mogoče vam bo malo bolj razumljiv njegov pogled na motoriste oz. bikerje: kot je sam povedal, ni motorist in še nikoli ni vozil motorja, niti se ne druži z motoristi. Tudi projekt sam je bil na začetku zastavljen precej neambicijozno in se je sproti razvijal v nekaj "več".

Se pa strinjam, da je celotna zadeva izpadla nekako površno, brez glave in repa, brez prave vsebine, še manj pa prikazuje življenje in miselnost večine motoristov (vsaj upam da ne, čeprav ob burnih aplavzih in vzklikih v dvorani pri kadrih nažganih trotov nisem povsem prepričan). :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!