Skoči na vsebino

IZPIT PRI 21 ?


hors3

Priporočene objave

Ideja za tak zakon ni slaba... Pri 17 narediš izpit (ali še leto prej), potem pa si na tapeti do 21 leta. Kar naj bi pomenilo - prekrški CPP (prehitra vožnja, pod vplivom, povzročitev nesreče, ipd) pa takojšen odvzem do 21 leta (ne sam točke sedaj kot mladi voznik 18+). Po 60 letu starosti pa vsako leto zdravniški pregled, vsake 3 leta pa na poligon.

dejstvo je, da z leti ne samo nabiraš izkušnje na cesti, ampak tudi v glavi so stvari jasnejše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je ta opcija, da pri 18 narediš izpit, pa ti potem do 21ga leta lahko vzamejo izpit zarad 0'01 promila, čist sprejemljiva.

NIKAKOR pa ne morjo nardit tega, da bi šele pri 21 sploh naredil izpit.

:shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne najmanjši kazni, no. Kaj če boš peljal 5 km/h hitreje? Shit happens, ane?

X8r-x, drugač pa vidim, da tud zavzeto prebiraš tole temo. Očitno se tega oba bojiva kot Jordan vode al hudič križa al karkol. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

zivjo

zbujam staro temo ampak sem ponovno slisal da bodo uvedeli izpit pri 21 in to na bi se začelo od 1991 letnikov naprej... tko da če kdo kej ve al je to res al ne nj mal powe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo

zbujam staro temo ampak sem ponovno slisal da bodo uvedeli izpit pri 21 in to na bi se začelo od 1991 letnikov naprej... tko da če kdo kej ve al je to res al ne nj mal powe

To so spet ene brezvezne govorice...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

S 16 lahko vozi mularija, če ima s seboj spremljevalca... Bedast zakon. Eni še pri 20 niso zreli za v avto, eni pa sploh nikoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 16 lahko vozi mularija, če ima s seboj spremljevalca... Bedast zakon. Eni še pri 20 niso zreli za v avto, eni pa sploh nikoli...

se strinjam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo

zbujam staro temo ampak sem ponovno slisal da bodo uvedeli izpit pri 21 in to na bi se začelo od 1991 letnikov naprej... tko da če kdo kej ve al je to res al ne nj mal powe

avtor te teme je "to novico slišal " leta 2002. sedaj smo leta 2008.

Predvidevam, da bo nekdo leta 2012 spet slišal, da bodo uvedli izpit pri 21 letih :worship: pustimo se presenetit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo

zbujam staro temo ampak sem ponovno slisal da bodo uvedeli izpit pri 21 in to na bi se začelo od 1991 letnikov naprej... tko da če kdo kej ve al je to res al ne nj mal powe

zaradi mene...

sam pol nej ga tudi vzamejo tistim, ki imajo nad 65 let... ne da preden obrne glavo v avtu že 4 povozi in se v 3 zaleti. Da ne govorimo, da v špegle gleda samo, ko jih čisti. Da to, ko ga pa na parkingu čakaš, da se dobesedno zavali na sedež in spravi svojo rit in avto vn iz že tako postrani parkiranega prostora, niti ne omenjamo. Na koncu pa še dva avta podrsa in se vrne po pozabljene bergle :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!