Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
stuc

Katerega vulkanizerja izbrati?

Recommended Posts

Urban K.

Živjo.

Je kje v bližini BTCja oz. Letzališke ceste kakšen vulkanizer, ki menja tudi moto pnevmatike?

Hvala.

trojan69

Dve popolnoma različni izkušnji, ena slaba ena dobra:

Na internetu najdem v spletni trgovini (vsaj na prvi pogled) ugodno varjanto zadnje pnevmatike za mojo Kwako-https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CE8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.pocenigume.net%2F&ei=NrSHUYRgiofiBI6bgcAM&usg=AFQjCNH0i2npGOw2gkCb04XdklbnrA8fDQ&sig2=dG7I_YGXZJGivxqnUV_SBQ

Čez par dni dobim gumo in opazim da je napačnega hitrostnega razreda. Po strani iščem kontaktne podatke, najdem samo obrazec za elektronsko sporočilo. Nikjer osnovnega podjetja, ki stoji za trgovino, kaj šele kakšne telefonske številke. Po malo raziskovanja najdem naslov in vse skupaj povežem z podjetjem vulkanizerstvo Boštjan Vovk s.p.  https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDwQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.vulco.si%2FVULCO_SI%2C%2Cservisna_mreza%2Cnovo_mesto%2Cvovk_bostjan_sp.htm&ei=37SHUebxN-bI4AT05ICIDA&usg=AFQjCNG9zh7QgDmbwLxVaKFxSPocgJ2aVw&sig2=pKIfs-hJ42MMvejqeUcPhA

Pokličem direktno na sedež podjetja, kjer je prvi odgovor možakarja, da je guma, ki jo imam prava ter da je napaka samo v opisu gume na strani?! Mislim-jaz sem kupu gumo z lastnostmi, ki so bile navedene v opisu. Al mam mogoč kake nadnaravne sposobnosti ugotavljanja njiho0vih napak. Ok se dogovorimo za vračilo-pri čemer niti ne dobim natančnih navodil kako stvar izpeljat. Bol kot ne nek hiter jezen odgovor v smislu:pošljite mi vse podatke po e-mailu. Tako da sem mogu že spet klicat okol ter pošiljat mejle. Na koncu vračilo srečno izpeljemo, denar kupjnino mi nakažejo nazaj-seveda ne 5 eur za poštnino.

Skratka-porazen odnos do strank, neprofesionalnost ter neodgovornost.

Drug primer:

Razočaran ker sem izgubil kakih 10 dni kličem na Interservice v LJ https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CC4QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.interservice-ljubljana.si%2F&ei=kraHUfHMOInYsgbOzYCYCw&usg=AFQjCNE29AS7IeJbZs-4ER6nASTQT0LEmg&sig2=qcHHAeC0u23xkNSeaoop_A

Kjer mi naročijo gumo-dobim naslednji dan z dokaj ugodno ceno. Se odločim, da bom pri  njih naredil še premontažo, ki je tudi sorazmeroma hitro opravljena, prijazna gospa za pultom mi pa da še pest ventilčkov za katere mi niti ni računala.

Skratka; primer dobre in slabe poslovne prakse.

Edited by trojan69

stankolovski

Pozdrav.. 

Zanima me v Domzalski okolici kje bi lahko ugodno premontiral gume ce kdo ve? Ne bi nosil samo gum ampak bi odpeljal cel motor.. (Razen Elise to mi je jasno)..

Lp S.

motolover
50 minutes ago, stankolovski said:

Pozdrav.. 

Zanima me v Domzalski okolici kje bi lahko ugodno premontiral gume ce kdo ve? Ne bi nosil samo gum ampak bi odpeljal cel motor.. (Razen Elise to mi je jasno)..

Lp S.

Najceneje in obenem kvalitetno nasproti Havane v Črnučah. 

Lahko greš tudi k Primožu v Šmarco. http://www.vipmotocenter.com/

Edited by motolover

Joda

Živjo,

Na Avtonetu sem zasledil precej ugodne cene gum pri vulkanizerstvu Mausser iz Hrastnika.

Ima mogoče kdo kakšne izkušnje s tem vulkanizerstvom & pralnico ?:)

Joker

To je oče precej uspešnega mladega motokrosista Maksa Mausserja.

Premontaže pri njemu sicer še nisem opravljal, nisem pa še slišal slabe besede... Sem pa pri njem kupil kar nekaj gum (traktor, avto) in je bilo vedno zelo ugodno...

DAMI34
Ob 22. 2. 2016 ob 9:58, cikadina pravi:

do logatca gres k @rumenicestak oz. vulkanizerstvo pit stop.

to je to. Mojster, ki pogleda še kaj drugega kot gume, motorist in izkušen mehanik.

blazzarss

Ima kdo izkušnje s Španom na Brezovici? (najdem na forumu samo eno staro temo)

Če poznate še kakšnega dobrega vulkanizerja Lj Vič - Brezovica zbiram predloge :) (Primec odpade, ker se ne javljajo na telefon/ne odgovarja na maile).

lp

franc

Jaz poznam tega, ki dela pri Španu na "moto" programu. Je zelo dober mehanik, kakšen je kot vulkanizer pa ne vem.

lp

blazzarss
Ob ‎14‎.‎6‎.‎2017 ob 12:49, franc pravi:

Jaz poznam tega, ki dela pri Španu na "moto" programu. Je zelo dober mehanik, kakšen je kot vulkanizer pa ne vem.

lp

Sem bil danes pri njih, lahko potrdim kar praviš (če misliva isto osebo). Gume zrihtane, lahko se z njim pogovoriš še kej drugega - je najbrž gospod tudi motorist.

ProdriveR
Ob 22. 2. 2016 ob 9:58, cikadina pravi:

do logatca gres k @rumenicestak oz. vulkanizerstvo pit stop.

Hja, mene malce zmoti, da preko njegove spletne strani ne zveš niti cen, niti kake gume ima na voljo.

DAMI34
pred eno uro, ProdriveR pravi:

Hja, mene malce zmoti, da preko njegove spletne strani ne zveš niti cen, niti kake gume ima na voljo.

Ena oseba, pa bo še spletno stran s cenami urejal. Pokličeš vprašaš, al pa pošlješ mail. Rumeni pa v glavnem trži Mitas, ostalo moraš naročiti.

DAMI34
pred 1 minuto, sesir pravi:

Ziher je član MS če tako propagira Mitas...al si ti ta krivec:010

Ti bi ga moral poznati, če poznaš staro gardo :P

Pa kako pele po jadranki TZRko bi tut moral vedet :P

DAMI34
pred 10 minutami, sesir pravi:

Ne še...zaenkrat se vozim le s skuterjem...(z Mitas gumami):scut:

naslov teme je: Katerga vulkanizerja izbrati, ne pa katere gume :P

sesir
pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

naslov teme je: Katerga vulkanizerja izbrati, ne pa katere gume :P

Včasih vem,da sem najraje šel v motocenter Yogi v Vinski gori...absolutno vedno ko bila v igri prednja guma! Saj so centrirali na roke...kako je zdaj ne vem!

Na skuterju mi vseeno...montiral tam ko kupo,da blo gratis :scut:

Zdaj tistim,ki se mudi pa svetujem izbiro tega vulkanizerja....:eek:

Edited by sesir

jskrablin
Ob 14. 6. 2017 ob 11:35, blazzarss pravi:

Ima kdo izkušnje s Španom na Brezovici? (najdem na forumu samo eno staro temo)...

Jaz sem bil s Španom za cestni moped čisto zadovoljen. Lahko pri njih nabaviš, lahko gumo s sabo pripelješ. Če naletiš na enega 'starejšega' zaposlenega tam, pa še debata o raznih motorističnih temah ne izostane.

Igi Pop
Ob 25. 4. 2017 ob 11:13, DAMI34 pravi:

to je to. Mojster, ki pogleda še kaj drugega kot gume, motorist in izkušen mehanik.

Pri njem sem se večkrat menjal gume, pred enim mesecem mi je porihtal še bremze in ketno. Mitaske ima vedno za dobro ceno.

axaQ4

Jaz hodim k enemu motomehaniku+vulkanizer v Bevke pri Vrhniki. Zmeraj brezhibno opravljeno ter za zelo ugodno ceno. Tudi Mitaske zrihta za zelo dobro ceno. Za povrh, ker je  mehanik, ti pa se motor sproti malo pregleda. Mojster je tudi sam motorist/dirkač in ima dober občutek za te zadeve (1x sva kar sproti nastavila vzmetenje :) ).

Ce kdo rabi kontakt naj mi spusti en ZS.

Edited by axaQ4

izibajker
pred 1 uro, axaQ4 pravi:

Jaz hodim k enemu motomehaniku+vulkanizer v Bevke pri Vrhniki.....

Ce kdo rabi kontakt naj mi spusti en ZS.

Ti kar napiši ime delavnice, telefon... karkoli že imaš. Bo komu morda prav prišlo.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!