Skoči na vsebino

Pomoč pri nadgradnji...


cole2109

Priporočene objave

Kam bi pa to dal delat? Na servis al kakmu frendi? 2 uri mogoče. Ni pa nujno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dela je dosti, ker je treba komplet mašino razstavit.........za sklopko odšraufat pa ni druge kot šraufštok pa z rorcangami odtegneš matico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen vrstni red po trdoti so fedrčki od malosija (bela, zelena, rumena) Bom danes menjal, če mi rata odšraufat matico rolleyes.gif Mislil sem kar rumene dat prvo notri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me zanima...

A lahko kombiniraš valjčke samo 3 vs. 3 (npr. 3×6g in 3×7g) ali lahko mešaš? No po moji logiki naj bi dal samo enake ali 3×3. Kako je stem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jih mešaš, sam to je prevelika razlika za mešanje valčkov. Ker če bo prevelika razlika ti bo na trenutek nabil obrate koliko grejo pa jih spet izgubil in nebo enakomerno pospeševanje ter vožnja. Če boš že mešal valčke mešaj do 0,5g razlike največ. Npr 6,4g 3x pa 6,9g 3x.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj imam pa eno težavo. Ne speljuje mi več normalno. Dam gas in se komi premakne in to traja cca 2 metra potem pa potegne. Sem probal valčke od 4.7-7.7 in 3×3 in 6 kombinacije. Tudi tisti valčki, ki sem se zadnji mesec peljal niso več ok. Pač komaj spelje in potem dobi moč. Kaj bi bilo lahko narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

JA samo zakaj mi je pa do sedaj delalo? Sedaj pa kar naenkrat ne več.

Popravljeno . Popravil cole2109
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!