Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Mja motor čimbolj športen in potem vzamejo nek zgonen motor letnik 19xx za 1000€, ki jim ribne in dajo še 1000€, da sploh lahko deluje(še to ne 100%) namesto, da bi v štartu odšteli malo več in dobili boljše. Pa tudi ne vem, kje ljudem govorice, da vsak 2t pije 20l/100km, da vsak ribne itd... nato pa svojim sinovom kupujejo 4t motorje(nimam nič proti 4t 125), ki se ga mulo naveliča in začne delati pizdarje po cestah...mah bo že, enkrat bom že prodal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa slabo je glede prodaj motorjev zdajšnje čase, pred mesecem sem svojega dal na net za foro, da bi videl odziv, pa še poklical ni noben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa slabo je glede prodaj motorjev zdajšnje čase, pred mesecem sem svojega dal na net za foro, da bi videl odziv, pa še poklical ni noben.

a bejži no, potem pa probaj motorne sani poleti prodat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vbistvu sem veliko motorjev videl, ki so bili naprodaj celo poletje, pa še zdaj niso prodani. Sprijaznat se bo treba, recesija je, vse postaja dražje, zdaj bi pa še motorje kupovali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Fantje, dejte povedat katero olje imate v prednjih vilcah ;) Bom zdej v kratkem menjal semeringe v prednjih vilcah in razmišljam da bi dal notr Motul Fork Oil Expert, vendar se ne morem odločit ali bi dal Medium/Heavy 15W ali Heavy 20W, zato me zanima če ma kdo kakšne izkušnje kako se katero izmed teh dveh obnese na Mitotu če lahko pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dejte povedat katero olje imate v prednjih vilcah ;) Bom zdej v kratkem menjal semeringe v prednjih vilcah in razmišljam da bi dal notr Motul Fork Oil Expert, vendar se ne morem odločit ali bi dal Medium/Heavy 15W ali Heavy 20W, zato me zanima če ma kdo kakšne izkušnje kako se katero izmed teh dveh obnese na Mitotu če lahko pove.

a usd vilce si pa že kdaj razdru? tko, prašam...... k se mi zdi to bl pomembno za začetek.......

sorry, k nism odgovoru na tvoj vprašane.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dejte povedat katero olje imate v prednjih vilcah ;) Bom zdej v kratkem menjal semeringe v prednjih vilcah in razmišljam da bi dal notr Motul Fork Oil Expert, vendar se ne morem odločit ali bi dal Medium/Heavy 15W ali Heavy 20W, zato me zanima če ma kdo kakšne izkušnje kako se katero izmed teh dveh obnese na Mitotu če lahko pove.

Jst bi dal 15-ko oz. kok je sploh v originalu? Js se ne vem, ti pa lahko povem da je pri novejših motorjih v originalu 5W in redko kdo posega po večji viskoznosti, ker se pač dajo štelat.

Drgač pa je itak na youtubu velik filmčkov kako razdret, spucat, zamenjat semeringe tako za navadne kot USD vilice pa če maš še manual zraven si zmagu :OK:.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a usd vilce si pa že kdaj razdru? tko, prašam...... k se mi zdi to bl pomembno za začetek.......

sorry, k nism odgovoru na tvoj vprašane.....

Ja ja, ni to noben problem ;) Glede olja sem vprašal izključno zato ker nikjer nisem zasledil kakšne viskoznosti je v originalu, ker v manualu ki ga imam ne piše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi dal 15-ko oz. kok je sploh v originalu? Js se ne vem, ti pa lahko povem da je pri novejših motorjih v originalu 5W in redko kdo posega po večji viskoznosti, ker se pač dajo štelat.

Drgač pa je itak na youtubu velik filmčkov kako razdret, spucat, zamenjat semeringe tako za navadne kot USD vilice pa če maš še manual zraven si zmagu :OK:.

Ja sej, samo tukaj je problem ker se ne da štelat, zato je bolj pomembno kakšno olje daš notr ;) V manualu ki ga imam ne piše kolko je v originalu, tako da bom verjetno za začetek dal kar 15-ko, bom vidu kako se bo obneslo in potem če bojo vilce pretrde ali premehke zamenjal ;)

Drugače pa USD vilce res ni noben problem razdret, spucat in zamenjat semeringe, sem jih že en par ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Živjo sem nov na forumu in se opravičujem že vnaprej če je to že kje napisano u tej temi ampak js nisem videl in sicer bi uprašal pri motorju od cagive mito pride neka protiutež in zdaj nevem kako jo obrnit ko bom zlagal motor bi mi lahko kdo pomagal prosim ??? aja in protiutež pač mislim obrnit tako da gre utež proti dol in bat gor al oboje skupaj ???

 

hvala za odgovore že vnaprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Spet pride moj mito k hiši :D

 

To je pa lepa novica :OK: A si ga že pripeljal nazaj domov al ga boš šele šou iskat? Kadar ga pripelješ domov prilepi kakšno slikco da ga vidimo če je še vedno tko lep kot je bil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še šel iskat sam zmenu sm se ga bo pa za uštimat :D

 

Kaj use pa bo treba uštimat? Samo plastike al tudi mašini kej fali? Glede na to da si v uni temi iskal nalepke je verjetno letu potleh?

 

Ma ga boš samo uštimu unmu k ga ma zdej al ga boš kupu od njega, ga uštimu in ga pol meu ti? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni bil potleh sam hočem da je motor kot nov  mašina bo generalno obnovljena +sp kit nalepke rabim ker ga imam namen na novo prebarvat , Za tamalega ga bom uštimu pol gre pa v mojo stalno zbirko motorjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni bil potleh sam hočem da je motor kot nov  mašina bo generalno obnovljena +sp kit nalepke rabim ker ga imam namen na novo prebarvat , Za tamalega ga bom uštimu pol gre pa v mojo stalno zbirko motorjev :D

 

Samo nej se gleda da ga ne bo kje razbil, ker to je motor ki si res zasluži bit v stalni zbirki motorjev ;)

 

Sm še malo gledu za nalepke, samo za ta motor kot ga maš ti jih ni nikjer :closedeyes:

 

Kaj pa če bi probu it vprašat v Moto Marassi? Glede na to da ima tam vse dele za Cagivo bi mogoče tudi za te nalepke vedu kje jih dobit oz. bi jih kar on lahko zrihtu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel namen it pogledat konec tedna vendar dvomim da bo mel drugače bo treba pa prerisat nalepke jih poskenirat in dat srezat malo dolgotrajnejši postopek vendar se da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje torej išče se cagiva mito 7 speed letnik 99 tako da če ma kdo kako dobro na zalogi se priporočam

Pa imam doma tako lepo 6-speed, par let novejšo od 99. :) V fazi obnove trenutno, sicer. Vendar počasi bo. Danes je šla na menjavo magneta, ker nikakor nismo mogli snet tega doma. Trpljenje tako, da je malo manjkalo, da ni letela na odpad.

Gre od 7 speeda menjalnik na 6 speed? Dodatna brzina je več, kot dobrodošla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moj Mito je končno pripravljen na sezono :) Zima je bila dolga, tako da se je na njem marsikaj dogajalo :)

 

Obnovil sem mu sprednje vilice...

 

post-26407-0-52818700-1365512816_thumb.jpg

post-26407-0-57495500-1365512842_thumb.jpg

post-26407-0-66916500-1365512881_thumb.jpg

post-26407-0-44474900-1365512905_thumb.jpg

 

Tačas ko sem čakal olje za vilice sem si čakanje malenkost skrajšal s posodico za zavorno tekočino:

 

post-26407-0-37280500-1365512926_thumb.jpg

post-26407-0-10190000-1365512946_thumb.jpg

 

Zamenjal sem mu olje v menjalniku:

 

post-26407-0-01963000-1365512974_thumb.jpg

 

Dobil je tudi novo svečko...

 

post-26407-0-69289300-1365512999_thumb.jpg

 

Hyper Jack pa mi je naredu še karbonski ščitnik verige :)

 

post-26407-0-10221100-1365513036_thumb.jpg

post-26407-0-86974800-1365513080_thumb.jpg

post-26407-0-56010200-1365513120_thumb.jpg

post-26407-0-43068800-1365513171_thumb.jpg

 

Tako, za letošnjo zimo bo dovolj, je treba pustit še kaj za naslednjo zimo :)

Popravljeno . Popravil speedfighttuning
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!