Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Pa oba mitota se še ful dolg prodajata, k vem k sm kupoval motor, to se pravi prodajata se že od marca al pa še dlje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pravte da bi prišlo barvanje mitota lucky explorer k mi je barva ful grda...pa bi ga rd na rdečo poštrihu...pa kako je pol z nalepkami...in kako nej k kupujem vem kakšna je mašina...kok je pa vreden mito letnik 98,7speed do 25000 kilometrov pa zlo dobr ohranjen??

kaj pa pravte na tega mitota...pa kok mu bo kej cena padla do druzga leta začetek sezone??

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=39269

pa kok kej mislte da ma končno al pa vsaj povejte če VLEČE dost glede na to da ma 23kw??k men je pomemben da motor trga!!!

hvala vsem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štrihanje je odvisno kje boš dal. Računaj od 20-40k :). Odvisen kje bi dal. Nalepke se da pa natisnit pri nekomu ki to dela, tud en z motosveta je, se mi zdi. Al jih pa sam nardiš :).

Ta, za katero si dal link je rdeče barve, tko da ti ne bo treba štrihat :D

Pri nakupu boš največ zvedu če boš motor šel pogledat, ker kolk km ma, pa letnik ti bol mal pove. Pa z prodajalcem se zmen da ga zapeljeta do mehanika če te skrbi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgajo najbl mitoti seven speed sam te so tud najbl zjebani tko da, tist 2000 letnik bi biu kr najbolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je 200letink za 600 k drgac ful pocen ...

evo tale link zna bit dost zanimiv.... kliky

tip sprobava stock mitota na bonnewille puscavi pa prau da gre 177kmh stevc pa kaze 195 kmh :> no ja pa sej boste prebral :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk mene pa zanima še to...a mito 7 speed ma isto moč če ma isto kw k mito 6speedv šesti sam pol k u 7-mo prešaltaš se pokaže tista končna...k ste rekl da 7 speed bl trga...a to je mišlen glede končne al tud glede pospeškov pa tega...????

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=34259

tega mitota sm vm že pokazu 1x..ampak zanima me k je ta k prodaja napisu da ma vse novo pa te fore če mi pokaže račune...sej pol je motor praktično nov če bi meu res vse to zamenjan..zato k če ma vse to res novo pol je pomoje u redu...kaj pravte??

a pa mi lahko poveste približno razliko med 6 speed pa 7 speed v moči pa uglavnm čist v u sem(mašini seveda)k meu bi 7 speed kvleče bolš sam 6 speed je pa pomoje bol ohranjen(seveda ne vela to za vse)

P.S. ej mitofreak a bi ti nasledno sezono prodau svojga???k sm res ful zainteresiran..dej se bova zmenla na PM.OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: weerus. dvomim da bom prodajou ker she ne bom 21 :>

drgac pa 7. prestava nic bolj ne vlece. pac jih ma 7 ne 6 :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pravte na tega mitota...pa kok mu bo kej cena padla do druzga leta začetek sezone??

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=39269

Človek ne kupuj tega mitota...ta model je kupu mojga k je biu letnik 2000 pa mu je očitno sam cifre pa mašino premenu in zdej nabija da je njegov 97 letnik 2000...

če bi pa rd meu tak motor kokr sm mu ga jst prodal ga pa kr kup...je pa dejansko res da preden me je baba podrla da je meu generalno (glavna gred,sklopka,bat,...)

Evo če ti je tole všeč kr kup ta motor ja...takega sem mu namreč prodal .)

post-1745-1120040272_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ma druzga rdečga kokr sm jst vidu :). Tale rumen pa počasi po delih ponika. Sam tud tist rdeč pomojem ni nevem kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ma druzga rdečga kokr sm jst vidu

Ja že že...sam tist rdeč je letnik 97, sam je vrjetn dal cifre od mojga gor in ga zdej prodaja kot letnik 2000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakva pa to v tej temi sprašuješ??? pomoje moto si al pa motorist če mislš na splošno...če pa mislš za mitota pol pa nobena ker sploh še nism zasledu testa mitota v kšni reviji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je razlika med 7speed al pa 6.

tisti ki jih imajo 7 imajo tudi mikuni 35 fergazer tisti ki pa imajo 6 pa že dellorto 28 kar pomeni kar nekaj moči če imaš 7mm večjo lukno. saj tako je pri letnikih od 94-98 so močne verzije in tudi nekateri 99 letnik. najlažje prepoznaš po izpuhu ali pa po uplinjaču (fergazerju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam jst en test v katerem so opisani, aprilia rs, mito, derbi in honda cbr. Vsi motorji seveda serijsko zablokerani :)

Sej lahko ga gor pripopam, saj je test v nemščini.

Rezultat je takšen:

1- honda cbr 125 r

2- aprilia rs 125 replica

3- cagiva mito 125

4- derbi gpr 125 racing

Sem se zdele spomnu da mam še enga, k je pa sam cagiva, je tahud letnik, sam zablokerana na 11kw. Kokr razumem je pa ta test Cagiva mito po 10k kilometrih :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu da je test glede na zmogljivosti motorja in vozne lastnosti ki jih honda 100% nima boljših kokr aprilia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej saj vem da ste o tem že goverili v vaši zgodovini pa se mi ne da brskat po celem forumi zanima me samo kolk stane kit za mitota in kiri jr najbolši če mate čas seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagivamito si ze mel oba motorja oziroma vse 3(mito, aprilia, honda)

iz lastnih izkusenj ti lahko za moje pojme powem da se ze mito bolse pelje od aprilie pa glede zmoglivosti bo wec kilometrow z primernim vzdrzewanjem naredil mito starejsi model kot aprilia nowejsa s kitom in podobno...tolk o tem

se tolk kolk je aprilia stabina sicer of topic ampak wseeno peljes cez eno mal vecjo luknjo in polomis nosilce za luci...ya kwaliteta ki zmaguje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!