Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

joj 160 je cist dost. rekorde bos podiral na kaksnem vecjem motorju .... do takrat pa trenirej. :afro1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo zdi se mi brez veze dosegat 160 z 39KM pod ritjo pa sej ne mislm da bo šou 200, hočem okol 180 ker mi gredo na živce prekratke prestave. Ko se zjutri pelem v šolo in ko motor ni segret se pelem v 6 prestavi pri 6.000 obratih celih 80 km/h več ga pa nočem pritiskat k je še hladna mašina. Pospeške ma pa prehude tko da sam šaltam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prekratke prestave tud mene motjo, sam tud če menaš prenose kej dost bolše ne bo, ker je le 125 in je šaltanje najslabša stran te kubikaže :)

V šolo pa saj omejitev ne kršiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre mito tud 210 po stevcu ce je treba ampak v primeru da je masina res v zelo dobrem stanju kar pomeni da se motor zvrti tud v sedmi do 12k rpm+ res pa da stevec takrat v primerjavi z drugimi malo odstopa(npr. ninja-zx6r) drugace pa majo mitoti 35KM

drugace pa tko....glede aprilie pa mitota o voznji na splosno...mel sem tud aprilio in naredu kar precej kilometrow in za moj okus skozi ovinke in na splosno se zame mito pelje bolse ampak to je samo moje mnenje tko da ne bo zej spet kaksnega blebetanja...tolk z moje strani ampak wsak ma svoj okus

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem mel mitota 160ccm pa k sem vozu 170 po števcu so bli obrati že skor na rdečem polju.pa k sem šov s sosedom po avtocest je on že mel končno not jest pa v 6 vrgu pa mim šov kr po desni :OK: ta motor ne bom nikol pozabu k je tok šov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahtevaj servisno knjigo in racune. pa preglej VSE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

namreč na avto netu sem najdu mitota s katirm se je voznik zvrnu in ga opraskal zato mu je cena podla ima 28 000 km je 3.lastnik če jmaš cajt poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, 28k km, je relativno veliko, 3. lastnik je tudi že kar... Če glih nimaš financ raje počakaj pa kupi potem ko boš mel 500k+, ker za 330k res ne morš dobit neke ohranjene mašine, itak boš skoz na servisih, še posebi če je odprta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede generalke zahtevaj racune. ce je pa sam delu, pa vsaj od bata. ce kaj muti, pa mej v glavu da se da racun v photoshopu nardit v dobre pol ure.,.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravte na ta dav mitota ....dejte mi prosm za vsakega nappisat za kja je dober pa kaj vs moti na njemu če se vm da...s tem mi boste ful pomagal.....

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=34259

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=40382

hvala!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kr prva izbira bolša pomojem, k tadrug se mi je zdel mal bl zlupan. Sicer pa nobeden izmed teh dveh ni nevem kaj ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.mito :Barve so mi zelo lepe, če je res narejena generalka zelo uredu, kilometrov 28.000 že kar veliko.

2.mito :Zelo čudne barve in vetrobransko steklo, 35.000Km kar je ogromno.

sicer izbira je tvoja pa še najbl si prepričan ker motor boš vzel če ga boš šou gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cist tak btw tga mitota sem sel gledat in to ni nobeno steklo ampak je iz enga pleksija odrezano "steklo" ki ni niti priblizno podobno steklu...

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prawzapraw sem sel gledat oba mitota wendar obema fali nekaj stvari, ki bi jih moral poprawit...glede kilometrow je tko za mitota tud 35000 km ni weliko, ce je masina vzdrzewana in je/so lastnik(i) z njim delali tak kot je treba(ga vzdrzewali in tako naprej...)

je pa res da se dobi zelo tezko dobro ohranjenega in bi blo mogoce celo bolje da bi kupil enega k ma primerno ceno stanju in potem ustimas to kar je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ste s temi kilometri pa lastniki obremenjeni. Motor ma lahko 100k km pa bo očuvan, al ga pa po 500km zjebeš da mu ni pomoči.

Vsekakor se pa splača generalko nardit na rabljenem 2t motorju, saj veš pri čem si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!