Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja kilometrov je 24.000...pomoje je to kr realno..

drugače pa sej gre gapi z mano bo takoj vedu kakšno je stanje...sploh pa če ima un model račune :D

drugače pa je dons moj dan..upam :D

z gapijem greva dons ob 14ih u celje :OK: držte pesti da je hud motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kilometrov je 24.000...pomoje je to kr realno..

drugače pa sej gre gapi z mano bo takoj vedu kakšno je stanje...sploh pa če ima un model račune :D

drugače pa je dons moj dan..upam :D

z gapijem greva dons ob 14ih u celje :OK: držte pesti da je hud motor..

Tudi jaz upam da je dober motor,da prides med motoriste:D

Opravi dober nakup :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci sej možn sam pomojem je treba krivino menjat... še ena varianta pa je, da je vegelj zanalš reku da se ne more dat k ne mara friziranih motorjev k pol skos k njemu vozmo pa je skos vs živčn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh vemo, sm mislu da bo večji živžav okrog tega pa ni :? mogoče pa še bo :D sm drgač misl d je kr dobr dobu,čene ga nebi kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh vemo, sm mislu da bo večji živžav okrog tega pa ni :? mogoče pa še bo :D sm drgač misl d je kr dobr dobu,čene ga nebi kupu

gapi je baje reku, da je dejanska vrednost motorja od 550-600k, tko da sigurn je res dobr kupu :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst vm čist realno povem...

kar se tiče mašine...use dela...maximalno...bremze so nove gume so nove...uglavnm use je špica..

sam pr zunanjosti je na nekaterih delih mal popokana platika...oz barva...

a sm vm že reku da mi je zdej že barva ušeč ratala tko da ga ne bom štrihnu... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst ga že zarad tega neb dau štrihat k je limited edition, in nevem če je še kakšn tak u slo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst ga že zarad tega neb dau štrihat k je limited edition, in nevem če je še kakšn tak u slo :OK:

ja u sloveniji sta dva limited edition...enga ma od denzija frend nekje z gorenske...en je pa u moji garaži :wub:

drugfač mi je pa zdej itq barva huda ratala...tko da :kva2: :kva2:

zdej pa sam na kšno skupno furo...

jst mam pa zdej eno uprašanje...se je že začel :D

dejte mi povedat zakaj mi ne delajo zadna pozicisjka luč pa spredna kratka luč...k v celju(tm k sm kupu9 mi je use delal...zdej pa ne več...res je pa da sm ga dau na bok ležat za 2uri...a ma to kej veze??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preklop stikalo tm na levi strani balance .)

je pa tut mogoče da se je kšna žička staknila med vožjo k je motor mal premetaval...poglej če se je kak konektor izklopu.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha kr navad se na to da ti žarnice crkujejo...boš vsaj vedu da maš italijana :D tp je čist normalno,če ti na vsake tok časa kera crkne :grim pa če maš uno ključavnico za čelado zaklent na levi strani zadej,...se kr poslovi od nje...itak ti bo dol padla med vožnjo nek :devil: vsaj pr večini je tko :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm ugotovu da mam žarnce u pizdi...

tko da jih bom zamenu...uu ker mehanik sm jst :D

ej gapi..ksva šla mi2 tega lepotca iskat se je vrtu do 13k obratov...sam men je mal čudn..k pol k sm ga jst laufu se je vrtu do 6-8k obratov...več ni hotu...sam je biu hladn.pol k se je pa segreu pa k sm šou na en krog se mu je pa odfukal...

a je to prou??k men je frend reku da mu uhaja kompresija...zdej pa ne vem če je to res? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men pa sploh...

morte mi mal pustit da sm veseu :D

kaj pravte za odprtje airboxa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Weerus... Mal nasvetov: Motor užgi ga pusti laufat kakih 3-5min da se segreje. Ko se odpelješ neki časa še ne it čez 6,7k obratov da se motor segreje 60 stopinj tko je pr mitotu delovna temperatura pol pa gasa. Samo ne mrzlega navijat ker material še ni dost segret in nima še taprave elastike... No mogoče to že use veš sam sm ti iz preventive to povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej...

kolega sprašuje če je možno da mu prvi amortizerji ne delajo vredu ker je kao olje hladno...ma ga skos v lopi,pa paravi da pod 3°c ni nikoli not..a je možno

je pa se kr vozu čez zimo..valda da po suhem tak da možnost odpade da niso ulaufani...oz da so zaribani do vode

LP

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k0ci kje si kupu uno karbonsko foljo in kolko si dal ? uno na rezervarju se mi zlo dopade tko da bi kr jst mal to kopiru ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itq da vem da se ga ne sme navijat....sej nism glup..sam probu sm...sej če to enkrat nardiš ni nč narobe....tko da sam zanimal me je če je kej narobe...

pa še neki...sam še en da mi reče da je mito u redu mu jajca odbijem!!!ker je to največji kurac...so se že začel problemi... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morš vedt da je to 2-takt vsazga 2-takt je pa treba šraufat to je sestavni del tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k0ci kje si kupu uno karbonsko foljo in kolko si dal ? uno na rezervarju se mi zlo dopade tko da bi kr jst mal to kopiru ? :P

ja zdy nevem kaj točn mislš, k mam na tanku dve take nalepke:

-uno na pokrovu tanka je 3,2k

-ščitnik za prijatelja :D (tankprotektor) pa 3,1k (oboje preračunano iz €)

dobiš pa na geiwiz.de (vsaj jaz sem tam naroču) drgač pa mislm da bi se mogo tut pri nas dobit-->kašn TC motoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!