Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ah kje....

koci temu se prav optična prevara .)

mah bencina mi noče pit...kr ne potegne... :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah bencina mi noče pit...kr ne potegne... :BUA: :BUA:

haha še en znan problem,....isto je blo pr moji :grim

ena možnost je da maš frgazar zabasan s smetmi,...če maš pa smolo kt sem mel jz,...maš pa rjast tank in maš en kup svinjarije v njem....in pol se ti zamaši un filter k je v tanku not,k je na pipco montiran k pr Tomosih .)

podri vse skup in spucej,...če je pa tank rjav me pa na PM kontaktirej ti bom razložu kako rešit .)

aja pa če ti crkne med vožnjo,...tank vzdigneš,stakneš cevko za benz iz frgazarja in pihneš vanjo in nazaj daš gor pa gasa naprej,....aja pa pipco morš na OFF dat :D ko to delaš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdy nevem kaj točn mislš, k mam na tanku dve take nalepke:

-uno na pokrovu tanka je 3,2k

-ščitnik za prijatelja :D (tankprotektor) pa 3,1k (oboje preračunano iz €)

dobiš pa na geiwiz.de (vsaj jaz sem tam naroču) drgač pa mislm da bi se mogo tut pri nas dobit-->kašn TC motoshop

mislu sm tist pokrov na tanku .... ful je hudo :)

a ma tisto si narocu ? al si sam naredu iz karbonske folje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kje....

koci temu se prav optična prevara .)

mah bencina mi noče pit...kr ne potegne... :BUA: :BUA:

mhm kko to mislis ?

kje ti noce pit ? kr se pridruzujem izjavi od kađive :) uglavnm lahko mas zapacan karburator tko da ka dol vzem pa ga z bencinom spucej cist celga ...... pol pa poglej uno cevko ko pride do karburatorja ce je mogoce tam kej zamasena .... pol pa preglej se tist filtrcek od stikala za bencin kot je kađiva reku .... in pol pa se stankej vse bencin iz rezervarja ven pa preglej ce je notr rjasto .... ce je .... natrosi notr pesek .... in tresi ko ena budala .... :D tko se bos znebil rje notr v rezervarju .... :)

tist sm naroču pa ni karbon folija ampak je pravi karbon

aja .... pa dobis tud za aprilio ? al je enak pokrovcek ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je hud :wub: sam mal drag :glare: pol pa se postnina ... bad ... a gre mogoce kdo gor da bi mi kupu ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm mu tud jst že svetoval.... Motor je reku da je biu v ležečem položaju 2 ure in so se najbrš dvignile use smeti. Uglavnem nobenega hujšega problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja ti nam zaupej .... ni panike .. kr od kje bi pa prsle smeti ? .... samo spucej vse za prow !! :) da se bo svetl !! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zdej neki premišlevou...

a je možno da mi je ribnu če sm ga jst u drugi prestavi tišu pa ni dobu benza.... :? :?

ne morš verjet....jebeš mitote :BUA: :BUA: :BUA:

RS JE ZAKOOONN!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm zdej neki premišlevou...

a je možno da mi je ribnu če sm ga jst u drugi prestavi tišu pa ni dobu benza.... :? :?

ne morš verjet....jebeš mitote :BUA: :BUA: :BUA:

RS JE ZAKOOONN!!! :P

če neb dubu benza neb laufu...

drgač je pa zamašen vrjetn....če že sumš da je ribnu probi svečko dol dat pa dej prst gor pa zavergli da vidš če ma kompresijo....itak se ne zamudiš dost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja svečko vzem vn pa poglej če se bat sploh premika... pa weerus ni ti mogu no. Itaq se na cilindru nardi obloga od dvotaktola in maš vsaj 30km fore predn se ta obloga obrabi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja svečko vzem vn pa poglej če se bat sploh premika... pa weerus ni ti mogu no. Itaq se na cilindru nardi obloga od dvotaktola in maš vsaj 30km fore predn se ta obloga obrabi...

tui ce se bat premika ti je lahko bat zaribal

zariba ti lahko tui ce nimas pravega mazanja :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zato sm pa reku nej proba če ma kompresijo.....k če jo ma pol ni ribnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vžge.... ampak vergla, iskro ma baje,....

pomoje nima benza, kot je blo že 100x provedan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej weerus dej ti uno cev snam s tanka dol ko gre do karbure pa pipco odpr pa poglej če teče benz ven, k če ne je tm zapacano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vžge.... ampak vergla, iskro ma baje,....

pomoje nima benza, kot je blo že 100x provedan

Men je tud tak delala rska,pol sem pa bencin odpr pusto da mal natece pa je vzgal v prvo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko ne obupad nad mitotom!!! Mene je tud na začetko zlo zajebaval..samo ko sn ga porihtal se več nočem ločit od njega :D

Ve kdo slučajno kak bi jaz prednjo šipco zatemnil :? Nova šipca je malo predraga (16k + poštnina)

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko ne obupad nad mitotom!!! Mene je tud na začetko zlo zajebaval..samo ko sn ga porihtal se več nočem ločit od njega :D

Ve kdo slučajno kak bi jaz prednjo šipco zatemnil :? Nova šipca je malo predraga (16k + poštnina)

lp.

S sprejem za temnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas se dobi v maku tak sprej ko je za luči temnit pa žmigavce pa to, misl d je 1,5k/3dcl, če ne boš dobu ti lahk grem jst nabavt pa ti pošlem

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!