Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

TE folije raj ne nabavlat ker kokr pride mal preveč na toploto pa sonce je že pi*darija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas prav ja samo je poceni vrjanta pa se doma si lahko naredis ce pa s sprejom pa rajsi k licarju da on porihta :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas prav ja samo je poceni vrjanta pa se doma si lahko naredis ce pa s sprejom pa rajsi k licarju da on porihta :D :D

fini šmergl (1200) + šprickit + barva + lak in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ga tud dau u drugo prestavo pa sm ga tiši...ene 1km use skp...into ni lih dobr za mašino če ne dobi nč benza...ker pol bat na suho laufa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ga tud dau u drugo prestavo pa sm ga tiši...ene 1km use skp...into ni lih dobr za mašino če ne dobi nč benza...ker pol bat na suho laufa :?

če nebi dobo bencina pol bi ti vgasno takoj ker nebi blo ničesar iz česar bi lahk ratala eksplozija da bi mašina laufala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sploh ni nč znaka pojazu da bi slučajn hotu užgt...čist nč ni blo...skoz je blo isto...brez benza...ne more pač užgt....

tko k ti ne morš žvet brez pijače...pa ne alkohola :P

mene sam zariba če je možno da mi je ribnu...ker je ful čudn ropotal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa če ti je dihtungo prebilo....al to bol težko...hm res nevem kaj bi lahk blo

dej za začetek ti svečo drugo kup

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako nej vem da mi jo je...pomoje je najbloš da jst kupm nova bat pa dihtunge pa spucam to pa naštelam mašino pa se bom celo sezono vozu brez problemov...kaj pravte??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbol da pelš k enmu na servis k ga res poznaš in ti bo on povedu kaj pa kko pa če ni nč narobe ti bo itq za đabe povedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej bom jst najprej spucu...pol bomo naprej....

navsezadnje bo pa itq gapi the legend pršu pa bo pogledu :OK:

k če pa on ne bo vedu pol pa ne vem kdo bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa probi kompresijo...preden se matraš s pucanjem frgazarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sej to ni mučenje...sam če bom že neki šraufu je usen če zrihtam tko k se zagre :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pozanimal glede folije...ne da se šipc od motor z to folijo zatemnit ker je plastika prožna in hitro odstopi :( . Zaj pa me res zanima kak je z tistim sprejom?? Kaj to je navadni črni sprej? Nebi rad mel čisto črno,(mora se malo ven videt) samo malo bolj temno bi mel :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ce ti ropota skos mas lezaje za zamenjat (kr use da bo ziher), ce ti ropota samo ko pride cez doloceno stevilo obratov (recimo nad 11k) mas za zamenjat bat. sm meu jest cist iste probleme

ce ti pa ne zalaufa (tko k men zdj ne....s5) pa samo spucej fergazar pa je to to, ker bencin pa taka nihanja temperature ce je motor pr minu, ne grejo lih skupej...

itq da vem da se ga ne sme navijat....sej nism glup..sam probu sm...sej če to enkrat nardiš ni nč narobe....tko da sam zanimal me je če je kej narobe...

pa še neki...sam še en da mi reče da je mito u redu mu jajca odbijem!!!ker je to največji kurac...so se že začel problemi... :BUA:

a tis kao motorist....

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pozanimal glede folije...ne da se šipc od motor z to folijo zatemnit ker je plastika prožna in hitro odstopi :( . Zaj pa me res zanima kak je z tistim sprejom?? Kaj to je navadni črni sprej? Nebi rad mel čisto črno,(mora se malo ven videt) samo malo bolj temno bi mel :)

Lp

tisto je prej za šipe temnit in kok temna bo je odvisn kokrat boš ti čez šeu, če greš sam enkat bo siva,če greš dvakrat bo še bolj temna, če boš šeu pa 5krat bo pa skoraj neprosojna :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni ti ribnu weerus. Sam spuci najprej fergi pa svečko zamenji pol pa poroči kako je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej ce ti ropota skos mas lezaje za zamenjat (kr use da bo ziher), ce ti ropota samo ko pride cez doloceno stevilo obratov (recimo nad 11k) mas za zamenjat bat. sm meu jest cist iste probleme

ce ti pa ne zalaufa (tko k men zdj ne....s5) pa samo spucej fergazar pa je to to, ker bencin pa taka nihanja temperature ce je motor pr minu, ne grejo lih skupej...

a tis kao motorist....

ej mitofreak men tko ropota k bi mi kdo touku s kladvom po železu...ampak to takrt k ga hočm zalaufat...sej več k do tega pa itq nism pršu...ne sej pol na visokih obratih je ql...vsaj u petk je blo...kok pa so te ležaji pa kje bi se jih dal dobit? :?

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za temnit šipce sprej.

To je v resnici za makete, vendar deluje tud na navadni šipci, je narejeno za plastiko.

smoke sprej

Trenutno ga žal ni na zalogi.

Vseeno ti priporočam da šipco barvaš od znotraj, ampak prej bi jo pod vodo pobrusil z 2000 pol pobarvaš pa jaz bi še lakiral preko.

Tud navadni sprej ti bo ob lažjih udarcih ali odrgninah odpadel, ker na gladko pač stvar ne prime :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!