Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ej mitofreak men tko ropota k bi mi kdo touku s kladvom po železu...ampak to takrt k ga hočm zalaufat...sej več k do tega pa itq nism pršu...ne sej pol na visokih obratih je ql...vsaj u petk je blo...kok pa so te ležaji pa kje bi se jih dal dobit? :?

To je men isto delou. ko ga verglas orng ropota, fejst. ti spusci fergo, pa tank pa je to to. ce ne pa tko k je tadej reku...na servis

za lezaje pa nwem kje bi se dobil. to ma Gapi cez :> sam rajs pejd na servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej no risko a nis se ustimu .... pa tud ribnit ti ne more kr tko dej ..... iao ... in kokr jst vem tko kot so ti ze rekl ce ti je slucajno ribno ... ma dvomim odsraufi svecko pa poglej ce se bat notr premika ... kr ce bi ribnlo se ne bi premaknlo ka ti lahko ribne zto k se bat ne prow raztegne pa ti obrocke pojebe ... pol ti pa lahko uni lezaj k mas med batom in gredjo pojebe in se ojnico ti lahko stisne .... ma uglavnm pomoje ti ni ribnu no .. ti bos samo fergi mal spuco pa je ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, to je pa tut en k*rac <_< Komaj domov prpeleš pa morš že rihtat da se sploh pržge :angry: Fack ej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranca je klicu serviser ki mu menja bat in je ugotovu da je imel izpušni ventil obrnen narobe ( beri loputo, ki se odpira) in se pod polnim gasom ni odprla do konca. Ni čudn da ni šlo več kokr 11k obratov nikol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dej no risko a nis se ustimu .... pa tud ribnit ti ne more kr tko dej ..... iao ... in kokr jst vem tko kot so ti ze rekl ce ti je slucajno ribno ... ma dvomim odsraufi svecko pa poglej ce se bat notr premika ... kr ce bi ribnlo se ne bi premaknlo ka ti lahko ribne zto k se bat ne prow raztegne pa ti obrocke pojebe ... pol ti pa lahko uni lezaj k mas med batom in gredjo pojebe in se ojnico ti lahko stisne .... ma uglavnm pomoje ti ni ribnu no .. ti bos samo fergi mal spuco pa je ....

Vrjemi da se vse notri premika .) vendar zaradi ostankov na stenah cilindra in deformacije bata, motor izgubi kompresijo in moč da bi poškodovan bat potiskal. če pelješ motor v prestavi naprej se vse normalno premika :D

P.S. če kdo rabi ležaje naj mi pove. Imam dobre zveze pri uvozništvu SKF, samo model ležaja mi povejte če rabte kake specialne. drugače od mitota ležaje znam na pamet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratranca je klicu serviser ki mu menja bat in je ugotovu da je imel izpušni ventil obrnen narobe ( beri loputo, ki se odpira) in se pod polnim gasom ni odprla do konca. Ni čudn da ni šlo več kokr 11k obratov nikol :D

jst pa že srečen da sm enkrat mitota prehitu.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe MI se opravičujem ker sm ti pokvaru dan :D Bomo vidl kok se bo kej poznal bi se kr mogl. Sam še zmer pa ne bo tko letu kokr pa stari 7-speed mito :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe MI se opravičujem ker sm ti pokvaru dan :D Bomo vidl kok se bo kej poznal bi se kr mogl. Sam še zmer pa ne bo tko letu kokr pa stari 7-speed mito :D

ej tadej...sej moj ni tok str...2 let je starejši od tvojga....jst mam le 99 :P

ej gapi kr dobr sva to kupla...vsaj pomoje...

pa nism jst nč len...sam nočm kej sam delat k bom kej pojebu...tko da ..v četrtek pride legenda(prebere se gapi) do mene...pa mo majstr zrihtu tko k se zagre...pol pa sam gasaa...pa bojo use aprilie utihnle...

edin od tadeja ne...sej veš zakaj..smo že na msnju debatiral :D

držte pesti da bo lepo delou mito :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj bi ga štrihu? Ta barva, k jo maš je čist huda. Samo mal maš plastike spokane sm vidu. Dobr slavni 7-speed mito se bom tko izrazu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tut zato da pustis to barvo k jo mas. pa ce te mot k mas popokano jo mal das postimat ksnmu licarju pa je to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko zakj bi meu tako barvo kokr je večinoma mitotov. Mej ti tako k jo maš pa bo tvoj neki posebnga. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tadej...sej moj ni tok str...2 let je starejši od tvojga....jst mam le 99 :P

ej gapi kr dobr sva to kupla...vsaj pomoje...

pa nism jst nč len...sam nočm kej sam delat k bom kej pojebu...tko da ..v četrtek pride legenda(prebere se gapi) do mene...pa mo majstr zrihtu tko k se zagre...pol pa sam gasaa...pa bojo use aprilie utihnle...

edin od tadeja ne...sej veš zakaj..smo že na msnju debatiral :D

držte pesti da bo lepo delou mito :OK: :OK: :OK:

zej si me pa uzalu :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baha sej bosta probala pa bosta vidla sam boš vidu morš met kr navito rso da se lohk kosaš z recimo serijsko navitim mitotom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k je pa mito res oh in sploh bolsi pa hitrejsi od ush 125tk :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglejte tega...tko ga bom jst zrihtu :OK: :OK:

lepotička

Un od k0cija je dobr uštiman :devil: Jao kok je lep :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ce ma pa kar neki 1 zobnik vec ...... :slap: sej nism mislu dobesedno neki .. sam zame je to zalivo .... mrnjahm :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej baha...men gre tale mito full.čeprou frend je reku da ga bomo še mal naštelal pa zrihtal...da bo bl šou...pa da bo meu bolši zvok :OK:

tko da se boš mogu kr fejst potrudt da me boš..sm se prej vozu...ej čist me jebe tale zima..sej ga še dobr furam...sam ni to to k je blo sred sezone...

aja pa rsmaniac..tebe si najbl želim...da ne bo pomote...dirkanje...ne drkanje!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste usi tok name navalil :D tko ti rečem pejd enkrat z denjijom pa če nega premagaš pol si bolši tud od mojga :D Sam je ene 5% možnosti da ti denjija sesuješ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 7speeda mam...tud mikuni 35je...k me usi sprašujete če je mikuni al ni...itw da je če je 7prestav...

ej tadej...mogoče si nm pa zato ušeč k vozš rs-ko...pa te hočm mal usut...sam dvomm da mi bo ratal..

ja denzija pa jst nikol ne usujemm...zakaj???ker je norc :OK: u dobrem smislu...pa še motor ma pošmekan u nulo...uglavn mnajtežji je njega premagat...

ej mitofreak...ti si tud na mojmu spisku!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!