Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

sm ti ze povedu ... boli mene kurac al dirkas al drkas ....... ka je vazna kok ti gre ? bo sel 200 skoz 90 procenten ovink ? men se zdi da ja ... mhm :?

k je pa mito res oh in sploh bolsi pa hitrejsi od ush 125tk :angry2:

v cem je bolsi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ti ze povedu ... boli mene kurac al dirkas al drkas ....... ka je vazna kok ti gre ? bo sel 200 skoz 90 procenten ovink ? men se zdi da ja ... mhm :?

v cem je bolsi ?

a to za dirkanje pa drkanje je men namenjeno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk pa kaj vm je? :blink: Ma upam da se ne boste zarad končnih hitrosti spet kregal pa pospeški pa to :BUA: niste resni :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej z bahcom sva skregana :BUA:

joke...mela sva nesporazum..zdej sva se pa zmenla...msn reši use :OK:

pa kšno pivo tud :P

ej grčar ti pa žiga bi se tud mogla kej poment...pa sam tko sm reku...nč ne mečem nazaj...sam povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej z bahcom sva skregana :BUA:

joke...mela sva nesporazum..zdej sva se pa zmenla...msn reši use :OK:

pa kšno pivo tud :P

ej grčar ti pa žiga bi se tud mogla kej poment...pa sam tko sm reku...nč ne mečem nazaj...sam povem

ki kej koga zkej se gre ? :kva2:

ma ti si z mamo skregan kr si ji iz torbice ukradu dva bombona :P hehehe risko :slap:

TUD mogla kej pomenit ? a se je kdo ze kej menu ? :D n wem no noben ni skregan tlele razn unih dveh pajacotov ... mrs. Grcar and mrs. zigc :D ajej v celju vas bomo spravl k pameti ... :D pol bosta za kazn castla pire :P

BTW: dans sm mal zivcn ko mi je pedr od profa nataknu NMS .... :wacko:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobje vi ga mal serjete! :grrr :grrr :nono: :nono:

vsakmu 10% opozoril :devil: :lol1: :lol1:

dejte si vi eno temo sam za nabijanje odpret,če ne jo vam bom jz :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al jo že mamo. Sam očitno nč kej dost ne pomaga :closedeyes:

Drugač pa, a lahko kdo dobi kje tiste gumice pa šravfke, ki pridejo za pritrditev oklepa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve kok pride celotn paket vseh logarjev za mitovo masino ? mislm menjat vse da bojo vsi lepo novi hehe :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ...

a mito ma ze original karbonsko armaturko pa stevce ?? pa a na stevcih pise slucajno cagiva ? ... kr so mi ful lepi jst bi kar nabavu uno skalo notr .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznaj da si me vidu ko sm to delu :D ja tko sm ja

zrezu, drgač ma pa mitofreak se mi zdi šablone za to (za mitota seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kšn cilinder za mitota za prodat???k jst mam zdej ulito pušo...pa bi jo mogu na novo ulit to je pa 25k..če ma kdo za prodat nej pove pa se bomo zmenil..pa čim prej..

aja pa zanima me kok se pozna če maš pušo al pa uno nikasil oblogo???ker una puša slabš odvaja toploto(to je gai reku on se bl spozna) in se kao mašina slabš vrti...

help me :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kšn cilinder za mitota za prodat???k jst mam zdej ulito pušo...pa bi jo mogu na novo ulit to je pa 25k..če ma kdo za prodat nej pove pa se bomo zmenil..pa čim prej..

aja pa zanima me kok se pozna če maš pušo al pa uno nikasil oblogo???ker una puša slabš odvaja toploto(to je gai reku on se bl spozna) in se kao mašina slabš vrti...

help me :?

Ce ti kaj pomaga mam jaz puso v kroski v cilindru not,pa se nic da neb dobro toplote odvajalo.

Drugac pa se mi zdi da je pusa dosti cenejsa kot pa kaj drugiga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!