Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

uuu :OK: to pa nesmem tastarmu povedat :) bom 700 € pobasu :) kdaj gremo pit? :P :naughty:

kwa pa fokte?!? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a to so kao 2005??? recen je blo da jih bojo neki spreminjal... kao 25 obletnca Cagive -> nova oblika... no sej nevem... sam tole je pa zame visek -> http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=20742 (2004) http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=21671 (2005)

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je kaj vreden mito 98 letnik in narejena generalna,ceni ga na 625k,sam se mi zdi da je to mal prevec?

Hvala za odgovore!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

550.000 SIT ma dost , odvisen kva ma zamenjan vse .)

Ne vem no če ti podatek da sem jaz svojo l.97 dve let nazaj prodal za 410.000sit kej pove....... Pa je bla čist v redu, edin bat je blo treba menjat kmal .)

A pa je z 11kw al 23kw??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte no! 125ka stara 7 let pa 625k SIT :lol1: :lol1: Maximum 500k SIT pa generlna, gume..pa še to je dost. Za 500k dobiš aprilijo 250 letnik 2000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte no! 125ka stara 7 let pa 625k SIT :slap:  :lol1:  :lol1: Maximum 500k SIT pa še to je dost. Za 500k dobiš aprilijo 250 letnik 2000 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mocno prevec ce mene prasas.... moja je 98 pa hudo lepo ohranjena + generalka+ novi zmigovci :> + ketna + zobniki za 530k

ja res pa je da so aprilie cenej, ampak je pac mito le lepsi :>> :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena prošnja

je kdo iz primorske ali bližnje okolice ? ..bi rabli eno uslugo in sicer centralino (centralo za vžig CU2168 3L05) samo za poiskusit, da na vrat na nos ne kupujemo nove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

yo

dvigam topic... :P no ja pa tud neki me zanima... tale spodna fotka... a se men sam zdi al je to res l. 2005 (predvidevam po ohranjenosti)? k ce je me zanima kwa delajo gor platisca s tremi kraki!?! a ni blo to ze nevem kdaj ukinjen?

NUJNO k men je to res lepo ( :wub: )!!!!

post-4450-1110208496_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem glede na feltne bi sigurno rekel,da je to letnik do 99,sam mi je pa ful čuden,ker ma že ta ta nov auspuh (oz. sploh ne vem če je to original izpuh,mal čuden stik je med loncem in cevjo :doze: ),ki ga majo sam te novejše s 6. prestavami... ki pa so imele že tud druge feltne.

Pa tud to ni nikoli original barva motorja,..to je eden sam poštrihal,ker tud nalepk nobenih ni .)

lp cagiva

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že sama lega lonca je napačna, tko da to je sam poštimov, motor je starej ko 99 letnik.

Mte, sicer pa vsak motor zgleda ko nov če ga poštrihaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMN!!! :angry: :BUA: :cry: :ninja:

ah ko j*** bo ze bols... jest sm pa tok mislu kok se bom okol s tri krakimi feltnami furu :doze: :cry:

uzivite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole je bil pa moj Mito od katerega sem se poslovil pred približno 3-4 leti je bil pa 95 letnik, odprta verzija, prodan je bil pa v okolico Tolmina če se ne motim. Me ma da bi si kr še enkrat za igrat kupil takle moped :yea1:

37338mito-med.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep lep!

A bi lahko kdo dobu tisto nalepko k jo ma MITO uzadej?

jest mam narisano lahko ti jo poslem da vids ce je ql...je pa cdr format

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap lepa je :) sam za moje pojme je barva napacna (DARK RULZ!!! :P )

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede barve in ohranjenosti... ...za 20 jurjev je vsak motor odlicno ohranjen... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no dej ne basej... za ceu motor da pride brusenje (z vodnim smerglom)+ barva +lak +nalepke 20k? kje ze?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!