Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ja kokr sm se jest pozanimov kje se to da naredit sm tole izvedu

1. peljati morš motor k uvozniku (gilmotosport) da ti oni dajo notri blokade da ga zablokirajo na 11kw

2. peljat ga mors nekam u koper da ti ga poj pregledajo pa stestirajo.

tko da ni tolk mal dela cena pa je okoli 80k za vse skupaj pa še čist original motor more bit nic menjav (frgazar, ksn filter menjan - cist nic)

seveda ga po pregledu lahko odblokiras pa potem ko ti 11kw napisejo u prometno

tko da te košta nakaj casa predvsem pa veliko dnarja

(to velja za tastare letnike od 92 - 97 za tanove pa se ne vem pomojem je kr nekej podobnga)

LP Jan

kwa pa avto.trade na vrhniki? oni majo poleg trgovine tud registracije za use vrste vozil (od avtov do 50ccm). a bi se dal mogoce kej pr njih zrihtat?

to k ti ga zablokera... a ti razstau masino? al ne. k baje je ful bols ce masina ni nikol odprta (ti ne ribne) :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mislm da ce mas use uriginal ti da blokade u auspuh samo masine nc nwe podira

am tm pa ne vem ce bi se dalo zrihtat pomoje ga mors kr u kopoer pelat (pejt uprasat pa bos izvedu)

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo!

ej tnx! :004 LOL upam da ti res ne razdre masine k ce ne bom kr :cry:

=) aja pa page od cagive... fuuuul podatkov o cagivi. probite se znajdit k page je ful lep sam se tezko gor znajdes <_< no u glavenm check this shit out --> http://www.cagiva.it

peace out

aja pa zdej je tale ns forumcek prou sexy :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je tole pomota displacement tuki pise 125.63 na www.cagiva.it pa pise 124.63 .... pomoje se je to kdo zmotu no....... skoda sicer :) ker to bi ubijal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ubijal pri registraciji, ker bi šel motor isto, plačal pa bi za 1 razred višje.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja placu bi fuuuul pr registraciji <_< :SS :P

a mogoce kdo ve kk je kej s ceno? od tanove legende? (mito=legenda) :?

peace out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Neki me zanima. Al mogoč kdo ve, kje bi lahk dubo kake rablene dele za mitota? Rabu bi pa števc za temperaturo (ta zdj včasih dela, sam zlo redko).

Aja, pa še neki. Moj motorč mi ne polni akomulatorja. Se mi zlo hitr sprazne pa sm šou do avtoelektričarja, ki je vse skupi lepo zmero in reko, da ga ne polni. Da pa mi on tega neb rihtal, k se na to ne spozna. Zdej me pa sam zanima, ka bi to sploh lahk blo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ga ni filou pol sm pa dojel da mi ne dela zmigovc in da ni sklenjen krog.....pol sm pa postimov zmigovc pa se tut akumulator fila..... sej je res zacetniška stvar ampak se nardi :) :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pogledu, če je kak žmigavc. Mogoč pa zarad tega, k mi štop skoz gori :wub: , k mi pedal mičken dol visi (morm en fedr gor dat).?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče ve kdo kva je narobe k mi števc za temperaturo ne dela?(premakne se za milimeter,se prav se na 40 ne al kok je ze prva cifra)Nekje sm slišu da je treba termostat zamenat, a kdo kej ve??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA KOK P******** JURJOU BI DOBU CAGIVO MITO (novo)... sometimes u have to rise your voice <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena Mitota v Avstriji je 5400€ maš drgač še pa neko naked verzijo Raptor 125 ta je pa 4800€.

Če je kriza, pa lahko še katalog skeniram :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej skeneri da se naujo kregal al pada nebo kdo podvomu v tvoje podate :lol1:

ej a raptor je tak k mito? al cist drgacn? k jest mam u glav da je naked oz. street fighter... ampak recimo da nism 0 reku k nism preprican :lol1:

http://images.google.com/images?q=raptor+125&hl=sl

evo zdej sm pa sigurn da nevem :P

peace out!

pi es: vazn je PEACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raptor je vbistvu preoblečen mito (naked bike). Večji del tehnike je iz Mitota (zavore, agregat), ma pa Raptor spremenjen sedež, ki je za razliko od Mitota neprisiljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mozn sedez pr tanovem modelu kej spreminjat. k jest sm sedeu na njej v nemciji in moram rect da ni kej prevec prjetno za "moskost" <_< pa me zanima ce se mogoce da naklon kej sprement?

peace out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja se neki... a bi se dal kje v sloveniji ksno testno voznjo z cagivo odpelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak sedez se da priredit, najbrz je v igri tank, ki vcasih kar konkretno pritiska na jajca.. O:-) ...verjetno bi pomagalo, ce bi podlogo priredil nekako v tej smeri, da bi potekala pod manjsim kotom glede na horizontalo, in te tako manj silila k sedenju cisto pri tanku.. :hmm: ...sicer pa ce imas 180+ centi, teh problemov skoraj da nimas - vsaj js jih nikol nisn mel.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm mogoce je pa res kej na tem da je odvisn od velikosti tm spodi :kva2:

drgac sm jest komi 170 velik... pa se morm kr mau stegnt do krmila :devil: joke

sej ni tok hudo... kwa pa ce bi dau na tank ksno peno???

tanova cagiva ma pomoje enak top speed kt usi ostali modeli... (med 160-200-odvisno komu vrjames .) )

peace out

P.S.: zok pa kontraband! dejta te svoje moderatorske fore na PM plis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri teh koncnih hitrostih mi neki ni jasn,v eni drugi temi sem prebral da so hitrosti 125 sportakov tam okol 130km/h pol pa tukikr naenkrat 160-200km/h.Tko da me zdej res zanima a je mito tok bols od aprilie rs in nsrke? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej to je cist odvisn od lastnika... pomoje sta RSka pa mito cist izenacena. mogoce cagiva ksn km/h vec... zdej pa kok je to? serijsko nej bi sle 130km/h. k jo pa odpres mors pa sam probat k za RSko govorijo 160km/h za mito pa do celih 200 :lol1: :lol1: :lol1: to je mau absurd ce mene uprasas... ti povem cez ksn let k bom sam probu :yea2:

mene pa se zmer zanima KJE bi lohk ksno testno voznjo naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NEEEEE že spet s temi končnimi :grrr :grrr :grrr

PS: Mojemu kolegu je DiTech šel 115km/h... Kaj bote z 125kami... :P

Vedno ista zgodba :)

Glede tanka in izgube moškosti :) Ko sem prvič sedel na svoji RSki, sem tut mislo u fak kaj sem to za eno sranje kupo... še me bo kastriralo gor.. že ko sem samo sedel gor, sploh pa ko nisem bil na zavore navajen in sem se malo počasi na parkirišču pelal in puna stisno...

Hja.. zdaj sem pa navajen in ni problemov :D (in ja, vse je še ohranjeno na meni :))

Tak da mislim, da s temi stvarmi ni problemov.. Mogoče je malo čudn feeling če prvič sediš na cestaku.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!