Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

mito91 hvala :> upam da je nam razbiu ja .... no ja, zre tok kokr jo gons em em..... ja mam pa problem: ko dam u ler mi zmeri pade nazaj u prvo al pa u drugo :wacko: :wacko: ......kasne ideje kaj bi to lahk blo ??? hvala za vnaprej :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če se ne motem mam jst isti problem, to ti tko nardi da ko hočeš dat v ler ti kr čes gre, moraš se ful narahlo potrudet da gre v ler. Če se ne motem. Ja lej jst sem se navadu iz 2 v ler dajat pa ga čist mal rukneš, zdej sem dav pa mehaniku da tole uštima. Je pa v VSEH primerih če ti isto k men dela, lažje dat iz 2 v ler ko iz 1, tko da mal moraš še filing dobit al pa mehaniku pel. Če ti pa kako drgač zajebava pol pa ne vem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tocno to je ja ....pa tut ko spustim kuplngo pa jo probam rint naprej pade v prestavo po 10cm ... ja to tut jets delam (iz druge v ler :) bom pa pelou k mehankarju ja ......tnx :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P hvala heh. ja gremo takoj ko zamenjam ta zadnjo gumo, pa ketno.....trenutno me pri tem ovira le denar, pri voznji pa vreme...torej sele drug let :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tut ko spustim kuplngo pa jo probam rint naprej pade v prestavo po 10cm

To zato k nis dav v ler, ampak ti lučka vseeno svet, lej ne splača se ti dat zdej karkol rihtat k bo konc sezone, sej v 2dneh zgruntaš kako gre to v ler dajanje, pa raj mal počak da bo konc pa dej pol zrihtat k se itak ne boš več furov. (sej do takrat se boš pa že navadu, jst tud nisem dav zrihtat sam je mehanik opazu pa je sam poštimov;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gume d208 je ql, sam je namenjena za športno rabo, se ti bo mal prej znucala(sam ne tolk prej da bi blo preveč pomemben). Ma pa guma zelo dober oprijem(baje dost bl ko d207). Cena: spredna 29k, zadna 38k

Glede verige sem pa jst gledov da pride za mitota 19k(veriga+sčitnik) Sam to Regina chain k so kvalitetne pa zlate barve, tko da so to že kao bol fanci verige. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: @mitofreak: a sva se midva dons srečala na vrhu Jelenovega klanca okol pol enih :hmm:

kar fajn zgleda tale tvoja ljubica :D

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: cagiva ja moyno ja takrt sm mel lih konc sole ..... a tis biu un k je su nasprot z enmu crnmu motorjam? sej bi poydravu sam k sm lih presaltov lol. hvala hehe :topic:

neki me se yanima kwa je fora: navadna registracija pride 36k prbliyn pol je pa she neki ena k pride 66k pa kao zavarovanje ce se polomis ...... kwa je fora al je to pac samo vecja zavarovalnina...

mito rulz (:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

~65k sit pride zavarovanje za voznika. tistih 35k sit je obvezno.

LP :yea1:

PS: kasko pa pride dodatnih 120k sit za 125 ccm motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pomoje se tud za rabljenga.....enkrat padeš...ali ti motor pade, dobiš od zavarovalnice stroške za nove plastike in za nalepke + še kaj drugega (če vzameš denar je 20% manj) in dobiš cca 100k+ (saj zdi se mi d je tko :hmm: )

Popraviš pa vse sam in (če maš veze) te košta vse skupaj majn kot 20k :D :P

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!