Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Mene pa zanima če se sploh da dobit cagivo mito črne barve al mat kakršna kol že je?Pa boli te kurac kok števc laže!jest pa pravm bl ti števc laže bolš je maš vsaj občutek če ti že nikamor ne gre da gre več :D .Am sej se sigurn da tud dobit mitota k je biu v dobrih rokah in se ni kvaru in se tud ne bo če je biu dobr vzdrževan?!A je meu že kšn tazga mitota k mu je dobr služu?K to je res najlepši motor in vedno bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je meu že kšn tazga mitota k mu je dobr služu?K to je res najlepši motor in vedno bo!

Ja men je razen rjastega tanka skoz delala odlično,sam olje mora bit skoz kvaliteten pa je .)

aja naredu sem pa 8500 km z njo pa še naslednji lastniki so jih nekaj se mi zdi da brez večjih problemov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo moj fotr je lihk reku prej da to sploh ni problem da ti komot dolg dela sam ksn butl jo ne sme vozt k se ne spozna na motorje.K drugač črna cagiva mito je neki najlepšga kar je.to pa itaq motul 600 pa laufa.če je dobra maža nima šans da kej zariba!Lepo preden se odpeles lepo segrejes motor,pa ne skos tišat pa je skor nepokvarljiv.Cagiva kako pa kej z deli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva kako pa kej z deli?

Po moje,da ni večjih problemov,sam po kaj bolj specialnega se moraš gotovo odpravit v Italijo .)

Jaz sem menjal samo zobnike in pa ročko za sklopko,ker se mi je odlomila O:-) :) vse sem dobil v roku enega do dveh tednov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva kako pa kej z deli?

Z deli se mi zdi da so kr problemi. Samo motosport v mengšu ma za cagivo dele in zadnjič ko sem rabil zajlo za sklopko sem ga klical in je pogledal če je in je reku da ma in da je to ubistvu še zadnje kar ma za mitota.Tko da...u Italijo je treba pa še cenejš dobiš sam morš poznat kšno dobro trgovino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač sem jaz vse dele naročil pri Langusu,ki je tudi pooblaščen serviser za Cagive. Sicer na zalogi nima nič,ampak je vse po naročilu,sam sej pravim za kakšne bolj specialne dele je pa treba v Italijo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa se enkrat prasam ce se da črno cagivo mito dobit al mat kakršna kol že je. :?

Novo mislim da se da dobit,sam rabljeno boš pa težko najdu,ker pri nas je še nisem videl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti itaq ne novga!ce bom kupu bo ene 3 leta tr al pa 4 tko da največ 600.000sit dam!Jah sej ga bom pa dal barvat ce ne bo črnga!sploh pa tud rdeča ni tko slaba!rumena pa se mi zdi da mitotu ne paše rumena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaduza kaj se ti je pa že kej pokvarl?al se zmer uredu laufa?kek letnik maš?

Men se do zdej še ni nč pokvarl.Mam ga pa od maja.Jst ko sm ga kupu je bla generalna pred 3000km, jst sm jih pa naredu prbližn 2000.Edin gumo sm menu pa ole pa te malenkosti...letnik 95december

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<kaduza> A se da tle slučajno kšne filmčke objavt k so me dons snemal iz avta pa je kr dobr ratal??

<boštjanP> nekam na net dj (mobisux magar) in naslov do tega filmcka tuki prpopej

<kaduza> Ja na mobisuxu lahko na osebnem albumu do 2mb.To je pa premal..

<kaduza> mislm da mi je ratal: http://www.mobisux.com/album/showgallery.p...cat=500&thumb=1

<Mte :)> mmmm men se zdi da ti ni

<kaduza> refresh!

<zok> na mobisuxu mislim d mas 100 mega, en video je pa lahk velik do 15 mega. o tem se debatira tukaj, natancneje tukaj, lahko pa se malo z iskalnikom pobrskas. .) pa brez off topic objav, prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Kaduza...kaj maš ti use predelano da ma mašina tak zvok?! :blink:

:OK:

A je dobr zvok a :naughty: Ja original je use, pa filtr tut sam te letniki majo pač tak filtr da se ful dere(u filtru je sam ena tanka penca drgač je pa čist prazn).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bistvo filtra je da se prefiltrira zrak, da v masino ne pride kaka svinjarija.

glede hrupa ne verjamem da so kaj delal na filtru. ce ze, pol so delal na tem, da se spusti moc na dovoljenih 11 kW oz. 15 HP. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bistvo filtra je da se prefiltrira zrak, da v masino ne pride kaka svinjarija.

glede hrupa ne verjamem da so kaj delal na filtru. ce ze, pol so delal na tem, da se spusti moc na dovoljenih 11 kW oz. 15 HP. .)

Kako bojo pa na filtru spustil moč na 11kw :?A si tko mislu?

Popravljeno . Popravil kaduza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!