Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

mal si poglej kok majo popolne podatke - za aprilio AF1 125 Futuro '91 je slika od AF1 125 Sintesi, modelno leto '97... :wacko: ...da tega, da podatki o moci, hitrosti in obratih ne drzijo, sploh ne omenjam... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ne rečem da ne bi tle kako stvar za J. Sam da bi si pa zmiselni da motor obstaja bi blo pa spet mal čudno. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modelno leto '87, ne '97!

enivejz, dost motorjev manjka, dosti podatkov je popolnoma napacnih, tako da je tudi moznost, da je informacija o obstoju '04 mitota napacna. konc koncev smo izdelovalceva sosednja drzava, in ce pri nas ni robe, je najverjetneje tud drugje ni. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ni vmru... ...pac nehal so ga delat. se vedno je v spici 125 klase. ;) pa vsaj eno normalno barvo so mu nadel v vseh teh letih - rumena mi ni lepa, rdeca je prevc ducatijevska, lucky explorer je kr neki, srebrna prevc obicajna, tale crna pa kr lepo zgleda.. :hmm:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jst povem. En dan pred tem čist na novo sestaviš motor, pa prideš iz ljubljane glih do vrhnike kjer ti najprej razfuka sklopko pol ti pa še ribne. Tko da jst bom zdele še enkrat čist podru motor, avgusta ga pa prodam ker ga mam že pol k....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol maš ti zgleda smolo!še atx se men ni skor nč kvaru pa je biu že 13 let str pa meu končno 105km/h.Pa se mi ni nč kvarl edin pregrevanje.Nevem ne me strašit k hočem kupt mitota!:D

hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol maš ti zgleda smolo!še atx se men ni skor nč kvaru pa je biu že 13 let str pa meu končno 105km/h

mito in atx sta preveč različna v vseh pogledih za primerjavo

1) atx ma 50 ccm, mito jih ma 125

2) mito je najbolj napiljena 125tka, tako da je to že skoraj "pogoj" da ti crkne če jo maš :D (ni nujno, samo pripravljen pa moraš bit na to)

3) kako lahko sploh primerjaš nekaj z tomosom, to je ja skoraj neuničljivo pa če še tak grdo voziš! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa navij tomosa da ti gre ene 100km/h pa se ne bos velik vozu.men je sigurno počaku ene 10krat pa sm mel dost novo mašino.Mah dej kupu si bom aprillio ker mito se mi vedno bolj zamerja kokr berem članke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borisk tvoj mito je bil od 3 mojih prejsnih kolegov. :OK: ;) Ne hvali ga prevec ker poznam kaj vse je bilo s tem motorjem. Sedaj je dokaj uredu. Powem pa ti da prejsni lastnik miha ni vedel kdaj bi menjal bat oz mislil je da ima se ne vem koliko km fore ubistvu pa je ni imel. Po stevcu jo je seved aimel ker so bli km veliko veliko obrnjeni. mitoti tudi najmanj 3x na tleh. Kao akrapovic izpuh. :) da ne bos mislil da ti tist mito gre realnih 180-190 :OK: :naughty: :yea2: Ta mito je nekaj casa delal dobro nekaj ne. Sem se vozil z njim. Odvisno od dneva je vlekel nad 7000rpm vcasih pa nikakor ni sel cez 7000rpm. Ko si ga tisal po avtocesti si se cez cas mogu ustavit pa malo pocakat pol pa je spet letelo :OK: :naughty: :notworthy: Samo tolk. Nocem te nic strasit sam malo sm bral to zadevo tu o mitotu :OK: ;) :naughty: :notworthy: :yea2: :D strihan pa je tudi bil.

Popravljeno . Popravil RS50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zdi se mi da je teh realnih pa zlaganih km/h že mal presedajo!kaj po enem števcu se je treba ravnat!pač več kaže bolš je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stevec bi moral kazati kar se da realno, tovarne pa ga nastelajo da kaze malo vec, in pol lastniki celi vzburjeni hitijo razlagat, kok majo najhitrejso 125ko pod soncem.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sm en link do posnetka kjer mito po števcu vozi 200km/h na konc pa pokaže en števc v avtu pa kaže 175km/h.pol pa nevem.skuterjem vem da vsem kaže 10km/h preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamerla se mu ne bo. Saj je bil pol menjam bat pa opravljen veliki servis. Samo tko sm mu powedu. Da ne bo prevec presenecen. Stevci pa lazejo vsem vanniG. RS-kam in mitotom. Zadnic se pelem 60 mimo tistega ko napise vozite xxkm/h pa mi napise vozite 54km/h. Se pravi pri majhni hitrosti laze v povprecju 5km/h pri vecjih pa obcutno vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje za tiste k mate mitota.In sicer me zanima kok ga kej vrtite, a ga nabijate sam do rdečga pola al še pol naprej? K jest za sekundo ne pogledam na obratomer(ko mam gas na polno) pa je kazalec že pr 12000, to je pa že na rdečem polu.Mislm, ko pospešujem na polno iz 0km/h ful težko nadzorujem obrate da nebi šlo čez rdeč pole.Dejte mi mal povedat kašne mate kej izkušne s tem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je dokaj uredu. Powem pa ti da prejsni lastnik miha ni vedel kdaj bi menjal bat oz mislil je da ima se ne vem koliko km fore ubistvu pa je ni imel.

a bat je pol bil mejan al ne :?

lp , boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bat je bil menjan obrocki itd. Servis je bil narejen pri gidlu ce se ne motim al pa pri langusu. Po akumulatorju sodec smo prisli do izjave da so kilometri nerealni pol je pa tut prvi lastnik potrdu da so nerealni. Pa na tleh je bla 2x od tega 1x niti ne zlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje za tiste k mate mitota.In sicer me zanima kok ga kej vrtite, a ga nabijate sam do rdečga pola al še pol naprej? K jest za sekundo ne pogledam na obratomer(ko mam gas na polno) pa je kazalec že pr 12000, to je pa že na rdečem polu.Mislm, ko pospešujem na polno iz 0km/h ful težko nadzorujem obrate da nebi šlo čez rdeč pole.Dejte mi mal povedat kašne mate kej izkušne s tem.

Jst sm meu (oziroma zaenkrat še mam) tko narejen da so mi obrati pršl glih do 11100rpm (to je še zadnja črtica pred rdečo) pol je pa že blokada posredovala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!