Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

ja ja s tem je veliko problem moj kolega jo ma pa je tud več na servisu k doba pa je že use živo zamenu pa ma še kr pizdarije pa še prodat jo ne more !!

tko da znebi se jo kokr hitr se da

drgač je pa kul sam 150 km/h je res bol mal k njemu je tud letela okol 200

lp sharky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja definitivno slabe izkušne.

- brat od mojga kolega je imu Mito-ta. Ga je mogu u Italiji na servis pelat k tle niso znal ustimat pa delou niso znal zrihtat. Nazaj grede iz Italije mu je u Lublan že spet ribnu. Use skup ribnu sicer 3-krat, pa pouhn drugih problemou. Po mojem da je pocrkal use kr je možn.

- Moj fotr tut nekoč imu Italjana (Cagiva Elefant 900) So crknle sprednje vilce, ene 2-krat se je brez enga cilindra vozu pa je šlo use u k....

Tko da zakluck - Cagiva gre kokr cajta gre - poj pa :? :?

Kva boš s takmu motorjam k te pusti na sred poti, pa čeprou gre ne vem kolk. Počas deleč prideš.

Roke stran od Cagive. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco ne ga srat..

vse že ni tako črno-belo..

tud s Cagivo se da kam daleč prit, glej na www.elefantclub.tk

lp,matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory samo moje izkušne.

ps: Fotr je glih tako Elefantko imu - samo rdečo.

Moje mnenje - pejte stran od nje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no moj frend je mel tud mito,pa razen težave z uplinjačem (pravzaprav je problematična rja v rezervoarju) ni mel težav.tist njegov moped je bil res OK.

in en kontra primer-drugi frend ima yamaho tzr in je večkrat po kosih kot pa skupaj.res da ima fant strašn veselje šraufat,ampak vseen

ata slon-prav maš,ni vse črno-belo (japonsko-italjansko) konc debate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor (cagivo mitota) bi si rad nabavo zato, ker mi je vizualno tud zlo všeč (honda cbr 125 ni preveč lepa :huh: ), samo me še vedno zanim, kdo in kje v sloveniji prodaja nove cagive? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok

Sej je možn, men je tut šla po števcu 200... enkrat mi je celo na avtocesti pr 190 (po števcu) bat zagrabu...

pa ti si mel 60 kil... ...pa polini kit 165... ...pa drejano glavo... ...in podobno... :) vsaj tak je Strasek pravu. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='22 Mar 2004 @ 14:55'] samo me še vedno zanim, kdo in kje v sloveniji prodaja nove cagive? :hmm:

eden je yogi mc

yogi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden je yogi mc

yogi ne prodaja cagive

pa ti si mel 60 kil... ...pa polini kit 165... ...pa drejano glavo... ...in podobno...  vsaj tak je Strasek pravu. 

Sm mel ja; sam tak mi je šla še k je bla "standard" :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že batzajla povedu sem jo jest mel pa loh rečem,da me je zlo pozitivno presenetla,razen težav z rjastim tankom ni blo nobenih drugih težav.

Peco! tudi s Cagivo se da lepo potovat,sem bil dvakrat na HR,pa v Udine na zbor sem šel pa ni tud enkrat počakala.

Tko,da po moje je to najbolj 125 motor (pa še najlepš :afro1: )

P.S. prodaja jih pa GIDL sam ne vem,če se da trenutno novo dobit,ker ima fabrka finančne težave..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, če za motor lepo skrbiš, ga redno servisiraš in ne prškaš kej velik po mašini fergazerjih, more v osnovi vse delat...

Da se pa čist dobr tut potovat res-pa od 125k je najlepši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni bo mito ostal v lepem spominu...res da mi je nekajkrat crknil sredi poti kadar sem imel zelo malo bencina v tanku....ko sem pogruntal da gre za rjo in se ravno zaradi tega "zamaši" luknca skozi katero teco bencin pa je delal ko urca,... brez problemow, od takrat naprej nikoli vec ni crknil in tudi jaz menim da mitota crkujejo in zaribajo samo zaradi tega ker je vzdrzevanje drago...ce pa motor vzrdujes in delas z njim tko kot je treba pa dela ko urca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLO gobec: V sloveniji se mitotov ne da dobit že od leta 2001. Moj je letnik 2000, pa je bil tazadn k se jih je dal v sloveniji kupt. Drgač sm pa tud spraševal v italiji, pa tud tm ni mel generalni zastopnik nč pojma o novih mitotih. Drgač pa z deli ni težav (tko kokr eni tvezjo) ker pr parlottiju v trstu dobiš tud original šravfe k plastiko držijo. (če jih rabš seveda :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa vzdrzevanje 125 cc 2T cestaka z 32+ konji en izmed najdrazjih moto-konjickov, takoj za dirkanjem in 500/250 cc cvajtaktarji. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kater frgazar priporocate za mitota...eni praujo da je 35 prevelik, drugi praujo da je ravno prav velik, eni praujo da je se clo 38 tapraw...

vase mnenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kater frgazar priporocate za mitota...eni praujo da je 35 prevelik, drugi praujo da je ravno prav velik, eni praujo da je se clo 38 tapraw...

vase mnenje?

aprilia AF1 125, tahuda verzija (34 HP) ma carb 34 mm z ovalnim difuzorjem - sirine 34 in visine 39 mm - povrsina je priblizno enaka 37 mm carbu, pa ni cist nic prevelik. .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sej se mi je kr zdel da ni nic prevelik...tud men se je zdel da bo 35 kar prava velikost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...zok kolk pa misls da se da glavo "zdrejat" pr mitotu...da ne bi slucajno prevec "zdrejow" da mi ne bo potem bat zabijal v svecko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl sem že da merijo to tako,da vzameš svečko ven,not pomoliš konec cina(un drat za spajkat al kuko se reče) in pol zavrtiš mašino tolk,da bat stisne žico.pol pa s šublerjem pomeriš kolk je stisnl.če veš kolk svečka 'štrli' iz kape,lahko približno veš kolk lufta je še.samo jst ga ne bi preveč sral s tem... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa sam zanima kje bi se dal v italiji kupt cagivo mito 125?? pr ns ne najdem nobene po mojem okusu, če pa že ma pa 50000km :)

plizz help me .....

upam da sm vpisal v tapravo temo..... prvo sem zgresu :=)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove ne dobiš nikjer več. Možno pa da boš v tujini dubu kšno tako kokr sm jo jst, k je letnik 2000, pa ma 10000 km. Počak na 1.maj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!