Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Al pa da je isti k* če je v prometni 17 ali pa 23 kW, itak je A z omejitvijo le do 11kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa da je isti k* če je v prometni 17 ali pa 23 kW, itak je A z omejitvijo le do 11kW.

to maš pa prov tko da se je brezveze kregat kok je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dolenc hvala za nasvet glede izpusnega ventila. Sm zrihtu, zdej se mu pr 8000 cist sfuka, prej pa nikamor ne vlece. Hudo ej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vedno pieš mn v prometni kokr jih Uglavnm 100% sm da morš dat zadi manjši zobnik.

Jst mam na tzr-ki spredej 16, zadej pa 46 in 23kw, pa mi gre 170 in 12k rpm (max 14k) :)

odvisno je tud od primarnih prenosov, ne sam od zadnjega in prednjega zobnika .)

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic:

Kaj lahko kdo zrihta bat za Mitota ali pa pozna koga ki ga lahko...ali pa kje se bi ga dalo dobit cim prej??Ker je sila :) Ce ma kdo kaksne informacije mi naj lepo prosim na PM napise .)

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva izbira absolutno odpade za moje pojme, kako more napisat da ma 9000km v 9 letih edin če se vsak dan sam v 500m oddaljeno trgovino vozš z njim. Lucky explorer oziroma druga izbira bi znala bit pa pomojem kr uredu sam kok je mašina zjebana je pa spet druga drugač mi je biu pa lucky explorer zmer najbolši za pogledat.

Predlagam drugo izbiro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi biu kdo od tistih k ma cagivo it z mano po cagivo če bom vidu kšno pametno ponudbo k se mal več spozna na mitote k jst??to ta poletje al pa drug let v začetku(marca npr.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Una taprva čist tko k moja zgleda :), se vid sicer da je bla štrihana, pa km so siguren nazaj prevrteni, sam drgač zgleda pa lepo ohranjena, je pa ful predraga za ta letnk.

Tadruga tud ne zgleda tko švoh :), pa saj ceno ma solidno za ta letnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že šli kupovat mitota namreč kupu ga je moj bratranc( živiva v isti hiši) pa sm edini jst ugotovu da je bila ketna precej stegnena, da mu je že padla dol, pa da je že motor biu štrihan. Lahko grem jst s tabo sam iz kje si?

Popravljeno . Popravil CagivaMito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm neki razmislu o prodaji, sam se nevem tocn... A kdo slucajno tuki ve ce ma mito blokade v izpuhu pa kje tocno jih ma? Ker zadnjic sva gledala z mehankarjem pa je reku da izpuh se ni bil rezan oz. svasan kar naj bi pomenil da ma se zmer prekate not.A kdo kej ve o tem??

lp

Popravljeno . Popravil kaduza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokada je mal nižje kjer se začne krivina sej ne morš falit je ena taka bula, če je nimaš pol nima blokade. Sicer pa odkat sm z Rsko dol butno svojga bratranca skos neki joka da ma blokado v izpuhu sam je nemogoče da jo ma k se mu vrti do 12.000 obratov in končno ma 170. Zdj nevem kako je pr teb ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaduza kok bi pa ti hotu za mitota če bi ga prodav??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaduza kok bi pa ti hotu za mitota če bi ga prodav??

Nevem, motor gre najprej v torek na servis da zobnike postimam pa se ene par malenkosti, pol se bom pa odlocu kaj bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja to je en Mitja s tržiča (okolice) mislim pa da ga ni na motosvetu saj kar sem ga razumel

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a kdo kej ve kok cajta nej bi bla dobava motorja (iz tujine)? k moja cagiva (mal) zamuja... 2 tedna nej bi bla dobava, zdej je pa ze en mesec okol :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!