Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

folk a kdo kej ve kok cajta nej bi bla dobava motorja (iz tujine)? k moja cagiva (mal) zamuja... 2 tedna nej bi bla dobava, zdej je pa ze en mesec okol  :wacko:

Če slučajno dobavljajo iz Italije se ne čudim :slap:

Tuljoti in pošta sta dva različna pojma :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če slučajno dobavljajo iz Italije se ne čudim  :slap:

Tuljoti in pošta sta dva različna pojma  :lol1:

amm tale gre najprej iz italije u avstrijo, pol pa sele u slovenijo (uvoznik ma dobavitelja iz avstrije). Sam se zmer cenej pride, kt pa da bi ga sou jest u italijo iskat, pa pol registreru :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj sploh kupuješ novo 125ccm. Da boš dal ogromn denarja pol si boš pa čez par let kupu neki bolšga k ti 125ka rata prepočasna v 2mescih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj sploh kupuješ novo 125ccm. Da boš dal ogromn denarja pol si boš pa čez par let kupu neki bolšga k ti 125ka rata prepočasna v 2mescih.

Točno to. Metanje gnarja čez okno. Sicer je pa tvoj keš..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agree, raje staro kupiš, ker itak prvi dan nakupa zgubiš 100k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje motor po 2h letih nebo lih kej prevec zgubu na vrednosti... ce bo lepo ohranjen ga cez dve leti za miljon prodam pa sm zgubu sam tistih 290 000. Kar pa sploh ni tko velik, ce pogledas, da bom furu 2 leti (sigurno) brezhiben motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in še 300k je kr velik, raje kupiš 3 leta starga, če že maš dnar, pa pršparaš za hudejšo 600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa na tako šolo hod, k jih učijo kako folk nategnt, da kupjo 2 let str motor za 1 miljon, pa da je 125 ccm!!! :D :D :D nikol se ne ve :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa na tako šolo hod, k jih učijo kako folk nategnt, da kupjo 2 let str motor za 1 miljon, pa da je 125 ccm!!!  :D  :D  :D  nikol se ne ve :OK:

Se pravi hodi na ekonomsko šolo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal poglej po kolk se prodajajo 2003 letniki....okrog 800k, pa še to je dost. In tud če je Cagiva Mito, neboš dobil 1mio za 2 leti staro :grrr

Pa srečno :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo mi... koncno en k me razume. Sej zato sm pa kupu nouga. So me pr prejsnem dost zajebal... dau sm 90k za motor k je biu realno vredn tm okol 20. Model je sam prefarbu grust pa mau plastike zrihtu. Masina je bla pa cist u pizdi... in pol je valda sledil da je sla skor takoj sklopka, pol mi je zaribala, pol je biu grust prevec zvit pa me je u enem ovinku fuknil, pol na konc so mi pa se spizdil tist kar je ostal :BUA:

cagiva bo pa res sam za vozit se... tud za 10min je nebom same pustu :naughty: pa itaq je po 2h letih nebom prodau... jo bom pac furu do 21ga, pol pa kej mocnejsga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo mi... koncno en k me razume. Sej zato sm pa kupu nouga.

Kupu boš zato ker maš očitno (preveč) denar, kdo od nas si kupi novo? Še Frodo, ki ima tudi denar, drugi pa kupujemo rebljene ker pridemo cenenje skozi, in ne govori mi da boš kupu novga zato da te kdo ne pojebe... Če nebi imel denarja ti drugo nebi preostalo, pa brez zamere ampak tko je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sej vse lepo in prav,da boš kupil novo Cagivo...sem vesel zate :OK: :OK: :OK: ....

...sam men bi blo vseen škoda denarja dat za tako,ki ma sam 6 prestav in ne bo nikol vidla realnih 175 km/h :grrr :grrr ....za ta denar bi vseen rajš kupu eno starejšo s 7. prestavami,pa magar če se cela mašina obnovi,da bo kot nova....seveda mora bit taka z 11kW...al pa jo daš zapret pa homologirat....v vsakem primeru te pride manj kot nova,pa še zguba bo velik manjša,s tem da bo motor velik bolj šel :grim .....

...no sam to je sam moje skromno mnenje :devil:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš ga pustu za 10min samga? lol tud jst sm to reku pa ti pol počas pokapera da ni tok strahu da ti ga ukradejo, zakleneš balanco ketno okol gume in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest najbol zavidam mitotom 7. prestavo, ker bi jo pri aprilii krvavo rabil. Zdej tud

verjamem zakaj gre 190 in več po števcu, šla bi tud aprilia. Sam čez ovinke je pa

aprilia boljša, tud več navora pokaže (sprobal oba motorja :grrr ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr jest vem, sm tuki bral ima Mito s 7 isti k××× v končni, ker ima celotno prestavno razmerje, nima samo dodane še 7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kje ste zdej usi uni ku ste bli prej pametni u stilu, burek kaj nakladaš s 36 (34) konji?!?

Hjao, in pol vi men :glare: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!