Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Dimni tist bikez je bl nateg k pa kej druzga... za aprilijo 125cc ne vem ker letnik piše da ma 145kg...tko da veš kok vrjet tem podatkom... pa mito zihr nima 125,63ccm ker jih ima okol 124,82 (zmerjen pr mehaniku)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gmh, nevem, kako si ti to meru pr mehaniku?!?

Vseeno, čist možno da jih povleče 34, sej je Mito vendar :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zablokerana= 11kW (15 KM), odblokirana 24kW (33, se neki KM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač se pa pozna 7 prestava.

enmu mojmu frendu je šu mito 205 po števcu po števcu ninje pa je šel 201km/h to se prav da gre skorej realnih 200.

pa še nekej 7 prestava se mu je zvrtela prek 12000rpm ne pa tko kot nekaterim ki pride do 8k poj pa se čudijo da gre 170 po števcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ko sem kupoval mitota sej slišov da so tanove mašine bol slabe. Da tud če ga uštimaš da leti tko ko tastar, da ne bo dolgo :). Zdej lahko da so ble sam govorice... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno... Drugač pa aprilia rs 250 + gianelli- nekaj okol 200 po števcu, povedal sošolec. Aprilie nimajo končne brzine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet smo pri vecni temi--> cagiva vs. aprilia = top speed <_< A nebi raj kdo povedu, kje u slo je ksn ful uredu servis za cagivo? Cene servisou? Ti pustijo bit zravn, k ti dela servis? mau se razpiste ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O servisih se bo pisal ko ga bo kdo potreboval ;). K dvomem da si bo kdo zapomnu na kateri strani je že vse napisan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest ves servis opravim pr mojmu frendu k ma orodja k dreka use se najde.

tko da menjanje olja, loščic,.... verjetno bova to sezono še generalno nardila :)

Lp Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet smo pri vecni temi--> cagiva vs. aprilia = top speed  <_<  A nebi raj kdo povedu, kje u slo je ksn ful uredu servis za cagivo? Cene servisou? Ti pustijo bit zravn, k ti dela servis? mau se razpiste ;)

en sravfa tko doma, kerekol motorje(polhov gradec).je mojo prejsno cagivo skos sravfu pa se kit daju notr, pa je vse lepo delal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en sravfa tko doma, kerekol motorje(polhov gradec).je mojo prejsno cagivo skos sravfu pa se kit daju notr, pa je vse lepo delal :OK:

Zakaj maš zdej NSRko? Ti je šla Mita preveč :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gmh, nevem, kako si ti to meru pr mehaniku?!?

izracunas povrsino bata, in pomnozis z gibom, sj mas uradne podatke. je to tk tezko? vec k 125 cc pa tk nima nuben iz 125 cc klase, kr vec pac ne sme met, drugac je ze v visji klasi.

glede top speed pr aprilii oz. cagivi je pa vse skup never ending story. js zaupam sam uradnim podatkom, in pa vrednostim na tocno nastavljenim kolesarskim racunalnikom (kjer gre v bistvu za frekvencmeter, ki vrednost pomnozi z dolocenim faktorjem, torej je napaka v teoriji enaka nic).

190 po ravnini pa nuben serijski mito ni, in tud ne bo vidu, pa tud ce ma 25 prestav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj maš zdej NSRko? Ti je šla Mita preveč :slap:

ne stara je bl apa nikol nisi vedu kje te bo pustila na cedilu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok ne se jezat ima samo odrezan izpuh da je malo krajši (ravno prav odrezan) da pod visokimi obrati boljše vleče to pa je vse sej nisem reku da je serijski.

Lp Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, js mam v mislih realno hitrost, hitrost ki ti jo izmeri RSV Mille R (0% odstopanja), ali pa GPS.

stanje na mitotovem stevcu je pa itak poglavje zase. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jest rabim URADN servis, zarad servisne knjizce. A GIL motosport ma servis? K ce ze prodaja cagive, mora met (baje) po zakonu tud servis :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Zok vem jest kako se računa to, sam pomoje ne morš ti tko natančno imerit hoda bata, je tovarniški podatek bolj točen, ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej dimni zračuni sam pa boš vidu...k itak da ne sme met več kt 125cc tko kt je zok reku...sej bi jst hod bata šu pogledat ker se mi zdi da mam še nekje knjigico svojga mitota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jest rabim URADN servis, zarad servisne knjizce. A GIL motosport ma servis? K ce ze prodaja cagive, mora met (baje) po zakonu tud servis  :?

men je ta reku da mi zrihta stampilko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn da je pol to to... ce prodaja bo lohk tud uradn servis delu... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej dimni zračuni sam pa boš vidu...k itak da ne sme met več kt 125cc tko kt je zok reku...sej bi jst hod bata šu pogledat ker se mi zdi da mam še nekje knjigico svojga mitota...

Jao, pa sej ni problem zračunat po podatkih ki jih dobiš v knjigvi, sicer je to že enumno, če je pa un reku da so pr mehaniku računali, mislm da niso šli gledat v knjižico, ampak so zmerli hod in premer, in pol zračunali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst mislm glede števca pr mitotu so cifre precej skupi nametane tm k ma aprilia 140 ma mito 160 pa mogoče zarad tega odstopa mal. Sam mogoče to nima nič veze je pa res da ma mito daljše prenose. Jst že razmišljam zdj k bo treba zobnik menjat da bi dal delat zobnik za zadi da bi meu tm okol 36 namest 40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam pol ti bo šlo še bolj hitro

In kaj boš delal s 200km/h? se vozu po avtocesti

Totalna bedarija če mene vprašaš? S :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pravjo uni k je ne dosežejo, 200 še pride u poštev, pa ne sam na avtocesti :). Sej to ne goneš skos 200, sam občasno pa paše mal stisent

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem bo, ker bo teh 200 dosegel šele po pol ure tiščanja po AC in ne bo dosegel te hitrosti med dvema ovinkoma 200m narazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!