Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Pa dober no, to smo že zgruntal da ne bomo nikamor pršli s tem kdo je hitrejši, kaj spet začenjate...

Jst sem za drag! Ravnina pred mobikrogom (Cerklje), dolžina nekje 500m ali kej več, ravno toliko kot je potrebno za uradni drag :D, nobenega prometa, sred travnikov, tko da je varno. Zdej pa če ste za, se tm zmenmo, pa da vidmo ko je jači :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm biu v lj na sm šu prašat na avtotriglav, skor 100% je šla ojnca ležaji bat, tko da bo treba menjat cilinder, bt, ojnco, ležaje pa skupi z delom nanese 300.000sit tko da me je skor kap. Jebat ga boste probaval brez mene. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Mte :).....a je možno da je tvoja cagivca že v sloveniji :naughty: .... :whistle:

jap jap :OK: kk pa ti to ves? a si sosed od Zupana? :P

No ja dons sm dobu mejl da je prsla, sam se bo pa dobava se za ksn tedn zavlekla k rab se en "COC dokument" za homologacijo... sicer mam fotke sam so prevelke (1200x1600) pa jih u slikarju ne morm zmanjsat (je prevelka), druzga programa pa nimam :blush:

ma kdo photoshop?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj o RSki mate svojo temo... ne pa da se u 3h temah mente kwa zdj narest :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jap  :OK:  kk pa ti to ves? a si sosed od Zupana? :P

No ja dons sm dobu mejl da je prsla, sam se bo pa dobava se za ksn tedn zavlekla k rab se en "COC dokument" za homologacijo... sicer mam fotke sam so prevelke (1200x1600) pa jih u slikarju ne morm zmanjsat (je prevelka), druzga programa pa nimam  :blush:

ma kdo photoshop?

sej ne rabš fotošopa dej ti meni pošlji pa ti jo jz nazaj pošljem pomajnšano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezo-jan prvo kot prvo nehi jebat s takimi, pa sploh ni kriva aprilia ampak polini ki tok obremeni ojnco da gre v kurac k ma tok večjo moč. Pa ne mi pametovat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dober no, to smo že zgruntal da ne bomo nikamor pršli s tem kdo je hitrejši, kaj spet začenjate...

Jst sem za drag! Ravnina pred mobikrogom (Cerklje), dolžina nekje 500m ali kej več, ravno toliko kot je potrebno za uradni drag :D, nobenega prometa, sred travnikov, tko da je varno. Zdej pa če ste za, se tm zmenmo, pa da vidmo ko je jači  :devil:

He, he.

Jaz bi vas tut verjetn pršu pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: pizda mi greste na kurac, k usak misl, da tist motor k ga ma on da je najbolša cestna mašina in da usazga 600ccm cestaka uzadi pusti, pa ne vem kaj še! prov glupi ste!!! aprilija ma svoje SLABE in DOBRE lastnosti, kot tudi MITO! tut mito se pokvar pa crkne!!! ej tadej MOJE SOŽALJE ZA MOTOR! in kaj boš zdej naredu? moj motor pa jutr pride iz servisa, tko da bo jutr kt now!

no še enkrt: tako MITO kot APRILIJA mata SLABE in dobre lastnosti! sej na mojem daelim-u tut kdaj kej crkne! in se poprav in dela naprej!!!!!!!!!!!!!

sam tale moj post je čist :topic:

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilija kwaliteta ki zmaguje.

jah sej tui cagiva če te začne jebat si u pizdi pa še delu ne dobiš kr tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobis, dobis, sam mal je za pocakat... drgac gres pa u shoping u trst ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ni kr tko mi je enkrat crknla electronica pa bi mogu čekt na kose 3 tedne pa smo pol ugotovil kaj je narobe pa smo porihtali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: fak! se dobr da mam sestro u novi gorici :P sam nevem kako zenski razlozit kwa rabis, ce ne ve kaj je razlika med zeblom pa vijakom :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah poznati moraš kerga ki lahko zrihta iz IT pa to je pa res eno napako narediš pa si po domače povedano v k..... tko pač je pri navitih mašinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no folk (koncno-s pomocjo .) ) slikce od moje cagive... bl podrobne sledijo k dobim lubico domov :OK:

post-4450-1121464209_thumb.jpg

post-4450-1121464217_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!