Skoči na vsebino

Smo motoristi res izmečki družbe?????


Bejba22

Priporočene objave

spet eno samo jokcanje :headbang::headbang: ...najbolje bo da prodate motorje in si kupite štrik..

dr.looney :alien1:

Če pa ne razumeš mal heca, ti pa ni pomoči :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rentam štrik. Zelo poceni! :evilgrin:

Posoja se plača vnaprej in položit moraš tudi aro, ki jo dobiš nazaj samo, če osebno vrneš štrik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da nekateri.......sploh še niste vozili po Balkanu.

Pač.....kot je prikazal "kvazi dokumentarec".....skrajni domet SLO motorista-domača vas!!!!!

Zgolj v obrazložitev.........po Balkanu ( razen Hrvaške )......vozijo mnogo, mnogo bolj kultivirano. Če sam ne počneš pizdarij in se jajčiš po cestah, kritičnih situacij praktično NI!!!!

Pri nas pa.......ma brez veze razlagat......divjanje, brez kančka razuma......nedofukanih mladcev, ki jim polna jajca pač ne dovoljujejo nežnosti v desno roko....( jeba, preveč drkajo )........čist brez veze!!!!!

Pa roko na srce.......v vsaki stvari......je delček resnice. Razlika je zgolj v tem, če jo nekdo želi videti!!!

klimbra imaš prav...se podpišem pod tole :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem napisal že nekje drugje:

Oddajo sem pogledal in sem dobil občutek, da je namenjena predvsem motoristom samim in ne toliko drugim. Zato se mi tudi zdi prav, da kaže tudi na stvari, katerih pri motoristih ne bi smelo biti: pijača, divjanje, neupoštevanje predpisov ... Ali, kot nekateri pravite, nas kaže v slabi luči. Saj če bi nas samo hvalili, bi mislili, da smo brez napak, kar pa je v premnogih primerih žal daleč od resnice.

Naj bo film slaba ali dobra reklama za motoriste - lahko smo veseli, da se je o teh problemih končno začelo govoriti tudi v medijih. In to nam lahko samo koristi, škodovati nam ne more bolj, kot si lahko škodujemo mi sami.

tle se pa jaz podpišem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra imaš prav...se podpišem pod tole :worship:

jaz se delno podpišem 

za nedofukane mladce pa to klimbra glede na to da si orenk starejši jim pokaži ali opiši  kako se  lahko bolj sprostijo z desno roko po mucki od kake bejbe... pa bodo bolj nežni postali z desno na gasu  :rolleyes:

"nedofukani mladci" (ćeprav mislim da smo starješi postali nedofukani) dejte mal več prakse po mucki da ne bost grobi na gasu...... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mladim še hidravlika dela, pa ni treba vsega z roko narest

Ok zdej pa ne pretiravaj z hvalenjem  starim še vedno dela predobro hidravlika sam čas ni  :evilgrin: upsss starejšim da ne bo pomote

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...PO tako burni debati se je še meni "dvignila radovednost" :naughty: ...vsaj nekaj se je dvignilo je bla narobe vesela žena... :yea1:

...čisto resno... a obstaja kak link, da se da oddajo videt? Me res firbec... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce smo izmecki? Ja, smo. In prav je tako. "Normalen" itak nebi hotel bit.

Jebi ga, težko je danas biti glup, prevelika je konkurencija.... :lol1::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...PO tako burni debati se je še meni "dvignila radovednost" :naughty: ...vsaj nekaj se je dvignilo je bla narobe vesela žena... :yea1:

...čisto resno... a obstaja kak link, da se da oddajo videt? Me res firbec... :evilgrin:

Obstaja cela tema o tem: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...9681&st=270

povezava pa je tukaj: http://www.rtvslo.si/play/okus-po-hitrosti/ava2.32906314/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi izpostavil sam še en rek v katerem se skriva veliko resnice :)

Na mladih svet stoji! :D

 Se strinjam s tabo samo koliko bo mladih še ostalo če boste grobi na gasu ? Tukaj pa bi se moral tudi ti strinjat  :rolleyes:

Pa ne da mislim da starejši ne stiskajo na gas sam na njih ne stoji svet vzor pa !

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo neznajo uporabit tisto kar jim stoji. :hmm:

O pa še kako znamo, če ne bi bil moj tako svojeglav bi ga še per nauču odpirat :D

kala, se čist strinjam in tudi vozim temu primerno, tukej je pač dobra lokacija za mal pohecat se :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posoja se plača vnaprej in položit moraš tudi aro, ki jo dobiš nazaj samo, če osebno vrneš štrik!

Tole me spominja na naročanje kake gobje jedi, tud tisto se vnaprej plača v gostilni... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede starih in mladih. Tudi stari so bili enkrat mladi pa se naj mal v špegu pogledajo pol pa naj komentirajo :yes: . Drgač pa sem rajš mlad pa neumen, kot pa star pa moder :grim . Pa še ena, mogoče pa mate tolk revme, da ne morte gasa obrnt tak s se spodobi ;) .

Drgač pa imate prav, sam velja pa še vedno tisti rek: Mladost je norost, čez potok skače kjer je most. Torej, če preživiš se lahko postaraš, drugače pa, čao Miki :ninja: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se zaradi prevažanja z mopedom počutim izmeček družbe spljoh ne, dobim pa ta občutek vsakega 15-ga v mesecu, ko v roke prejmem plačilno listo ... :headbang: :headbang: :headbang::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...PO mojem je pa dokumentarec popolnoma OK! Zajeta niso edino daljša, turistična potovanja ampak, žal tudi sam opažam da klubska motoscena deluje največ v obliki križemkražem obiskovanja motozborov, z vsem pokazanim, športni zanesenjaki pa z divjanjem po cestah, no, nekajkrat letno tudi na Grobniku... Zame je film popolnoma objektiven iz stališča VEČINE! Razpizdjeni ste (smo) le tisti, ki nam moped pomeni bolj prevozno sredstvo za odkrivanje novih dežel, naravnih lepot itd... in nas šport, radiranje gum, sproščanje adrenalina NE ZANIMA... iN ČE SMO dobro gledali dokumentarec je PATER NIKO tudi o tej - umirjenejši plati motociklizma govoril, tako da zajeto je bilo V BISTVU VSE! Roko na srce TAKI SMO! :trance_33_sleep:

BRAVO RTVS! :OK: DOBER FILM! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!